OK.

vše ok

Bohužel došlo zcela jiné zboží než jsem si objednala, na obrázku používají "klamavou" reklamu. Oba sprchové gely měly na obrázku úchyty . Zboží došlo bez nich.

Reakce obchodu MUJMAZEL.CZ

nejedná se z naší strany o klamavou reklamu, jen dodavatel vyměnil balení, bez upozornění našeho obchodu.

samozřejmě se omlouváme za chybu, ale z toho důvodu máte možnost vrátit zboží do 14ti dnů. Jak se můžete podívat níže na ostatní recenze není náš eshop žádný podvodný a za sebe mohu s klidem v duši říci, že se snažíme být pro zákaznický.

s pozdravem
    Svoboda mujmazel.cz

Spokojenost

• Konunikace a doručení naprosto v pořádku

• Doručeno do 24 hodin.

• Dobré ceny, veliký výběr, velice rychlé dodání

• Spokojenost s velkým výběrem sortimentu
    • Rychle doručení
    • Komunikace skvělá
    • Doporučuji všem

Dostal jsem doporučení od kamaráda na tento internetovým obchod s krmivem pro zvířata. Zaujal mě velkým výběr sortimentu za skvěle ceny a rychlost dodání objednaného zboží. Takže všem potencionálním zákazníkům mohu doporučit tento e-shop, aby neváhali objednat jen to nejlepší svoje mazlíčky.

+ skvělé ceny
    + rychlé dodání
    + rychlá komunikace

Rychlé dodání, skvělé ceny

Výhodná cena s levnou dopravou, velice rychlé dodání, naprostá spokojenost.

• Velice rychle reagujici e-shop
    • Osobni odber
    • Horsi parkovani pro osobni odber
    • Na muj vkus neprilis dobre zpracovane stranky

Rychlé dodání

Můj první nákup a jsem velice spokojena, byla dodána i barva, která přímo u výrobku vybrat nešla, cena více než příjemná, bleskové dodání, můžu jen doporučit.

• Neskutečná rychlost vyřízení objednávky, velmi výhodná cen , kvalitní zboží!!!!

Vřele doporučuji!!!!!!!!!!

• výběr zboží, dobré ceny
    • x