Vše super.

• dobré ceny
    • oblíbené granule skladem!

Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlé vyřízení a zaslání
    • Žádná

Možnost osobního odběru, vstřícná komunikace

Vše v pořádku. Nákup bez problémů.

• dobrá cena zakoupeného výrobku
    • celková cena nákupu versus jednotková cena zboží ... nějak to nevychází ... 7x30,-Kč má být 210,-Kč, nikoliv 212,-Kč ... pro srozumitelnost by se cena zboží měla zobrazovat včetně halířů ... byť to na jejich webu vysvětlují v jednom z odkazů
    • zpoplatnění osobního odběru při podlimitním nákupu

Rychlost
    Kvalita

• rozumné ceny za zboží
    • eshop nemá vlastní prodejnu, takže vracet zboží je poněkud komplikovanější - nicméně vše proběhlo v pořádku

Nákup proběhl v pohodě.

• Rychlost komunikace i doručení
    • Velký výběr granulí a potřeb pro psy

Velký výběr granulí a potřeb pro psy za dobré ceny

• Dietní granule měly rozříznutý pytel. Reklamaci uznali na 50%, protože nemám krabici, v které to přišlo. Takže jsem si to mohla rozříznout sama! Ani těch 50% z ceny granulí zatím nepřišlo.

Reakce obchodu MUJMAZEL.CZ

vzhledem k tomu, že nemáte přepravní obal, aby bylo možno zjistit případné poškození dopravcem, který bez doložení obalu neuzná reklamaci.

Od nás ze skladu nikdy nemůže odejít poškozené zboží. Na kontrolu je kladený velký důraz. (pokud dojde k poškození zboží při balení, je odstraněno a nahrazeno novým produktem)

Z vaší fotografie, bylo patrné, že došlo z největší pravděpodobností k rozříznutí obalu na vaší straně při rozbalování objednávky.

Pokud byste nevyhodila přepravní obal, mohlo se zjistit, zda nedošlo k poškození dopravcem, který při následném přebalení zboží poškodil.

Tato vaše reklamace byla na kompletní zamítnutí.

Přes všechny pochybnosti vám byla nabídnuta 50% sleva, jako dobrá vůle.

• Výběr

• Rychlost, spolehlivosti

Objednala jsem Psyllium v tobolkách 4 balení po 125 ks a přišla 4 balení po 100 ks. Tedy s součtu o 100 ks méně, což považuji za neseriózní jednání.

Reakce obchodu MUJMAZEL.CZ

omlouváme se za chybu. Někdy se stane, že nám dodavatel změní balení a v tom množství produktů se může stát, že nám něco unikne.

Stačilo se jen ozvat a situace by se vyřešila. Snažíme se se zákazníky komunikovat, když vznikne nějaký problém a aktivně jej řešit.

děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouváme

s pozdravem mujmazel.cz

Nákup v obchodě "můj mazel", je naprosto perfektni a rychlý. Jeden den objednám a druhý den mám zboží doma. Vřele doporučuji.

Vše funguje tak, jak má. I proto jsem stálým zákazníkem.

• Udice, které jsem zakoupila, jsou za tak dobrou cenu jen zde.
    • Navíc teleskopické i ty druhé udice nemají chybu. Přála bych vám vidět, jak si s nimi náš bengálský kocourek vyhraje. A ty co nejsou teleskopické si nosí v tlamičce jako pejsek. Dokáže si s každou i půl hodiny hrát a neomrzí se mu. Další den jen hledá, až najde a donese si jí. Je to kouzelný pohled .
    • Dost se lámou u těch ručních udic, tyčky. Stačí na ni omylem kleknout nebo sednout a rupne.

Doporučuji. Krásné věci za dobré ceny. Servis až do zásilkovny rychlý a v pořádku.
    Doporučuji.

• rychlost dodání