Vážení zákazníci, provoz e-shopu MT nábytek byl ukončen. Co dělat, pokud máte v e-shopu nevyřízenou objednávku, naleznete na našem blogu.

• dodací lhůty

objednali jsme si židle ,měly přijít před třemi týdny a nikdo s námi nekomunikuje takže určitě nedoporučuji

• nevím o nich
    • zboží asi nemají, jen nabízí, už čekám déle než 4 týdny a zboží mám zaplaceno...

nejsem spokojena s dodací lhůtou, psala jsem, co je s mým zaplaceným zbožím a nic...

Tovar som si objednala a ešte mi nebol doručený a to som ho už dávno mala mať doma. Na telefónne číslo čo maju na stránke sa snažím márne dovolať už niekoľko dní. Neodporúčam.

• Dobrá cena.....
    • Zboží mi ještě nedorazilo
    • Zítra to bude přesně měsíc od objednávky

Chtěl jsem nakoupit (zatím nevím, zda mi vůbec něco přijde)a původně mě k tomuto nákupu vedla dobrá cena. Vlastní zkušenost s tímto obchodem? První a špatná. Zítra to bude přesně měsíc, od mé objednávky a zatím mi nikdo nepsal, či nevolal, kdy mi zboží dorazí. Při objednávce, bylo na stránkách napsáno do 24 dnů. To už bylo. Proto bych samozřejmě tento obchod nedoporučil. Dnes, když se na stránky prodejce podívám, čtu tam: PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.

• -široký sortiment
    • -dobré ceny
    • -tovar nie je skladom

Objednaný tovar mi nebol doručený ani dva týždne po sľúbenom termíne. telefonicky sa nedá skontaktovať na stránke uvádzajú ukončenie eshopu. Tak som zrušila objednávku. Zo strany eshopu mŕtvy chrobák. Som veľmi sklamaná z komunikácie.

• dodávky po celé ČR
    • pozdní dodání, za měsíc po objednání nemám zboží, které ale bylo zaplaceno, telefon na firmu přestal být dostupný!!!

Ztrácím důvěru, zboží zaplaceno a zatím nedodáno, telefon odpojen...

• Ž´ádné
    • Bankrot

nedopuručuji

• Strašně dlouhá dodací doba.Ostatní se nedá nějak určit,jelikž zboží doma nemám

Hodně rozčarovanej jsem.Přes měsíc čekám na zboží a to nikde

• Veľmi dlha dodacia doba.

Nekomunikovali, nezvedali telefon a nakonec šli do insolvence.

• Velmi špatná komunikace ze strany obchodu, zboží zatím vůbec nedodáno, obchod nijak nekomunikuje, nelze se dovolat na jejich zákaznickou linku, na emaily také nereagují. Mám obavy, že zboží nedorazí vůbec. První a poslední nákup!!!

• Žádné
    • Vsechny

Nedoporučuji

• nižší cena (bohužel byla zaplacena nízkou kvalitou výrobků)
    • nekvalitní zboží (3 ze 4 zakoupených židlí byly s nějakou viditelnou vadou)
    • na moje e-maily obchod během měsíce ani jednou nereagoval
    • zboží dodáno o několik dnů později než bylo uvedeno při objednávce

Nechápu, jak si v dnešní době může obchod dovolit poslat zákazníkovi takové 4 židle, že jedna má kratší nohu a kývá se, druhá má vadné a popraskané dřevo a u třetí dokonce zapomněli zabrousit hrany u jedné z noh. Jako bonus jsem asi dostal tu čtvrtou židli bez vady.
    Poslat alespoň omluvu už bylo pro obchod nad jejich síly a tak raději na mé e-maily neodpověděli vůbec.

Nedoporučuji k nákupům v tomto obchodě.

• Skončili bez varování. Nikdo již nereaguje.nechápu co mám hodnotit.chudáci ti co nemají zboží na dobírku.

• Obchod byl zrušen a i přesto, že má objednávka proběhla, nikdo mi nesdělil, že zboží mi nikdo nepředá natož že ruší objednávku z důvodu ukončení eshopu. Na emaily a telefony mi nikdo nereaguje. Silně nedoporučuji!

• Už žádné.

10.4.17 jsem objednala pohovku. 11.4.17 přišlo potvrzení objednávky že na vyřízení už usilovně pracují.Dodaní asi 24.4 17 Náhodou jsem narazila na stránky kde bylo napsáno že provoz E-SHOPU BYL UKONČEN 12.4.17.To je dost nehorázný když ještě 10.4.17 brali obj.Naštěstí jsem brala objednávku na dobírku.Dost mě to naštvalo .

• Platba pouze v hotovosti

• Cena zboží

Nemohu hodnotit, zboží ještě nedorazilo,kdy přijde, nevím,nemám žádné info.

• lži

Už to je jedno ,velký podvod,9.4.omluva že zboží nedorazí 11.4.jak bylo dohodnuté že dají slevu za nedodržení termínu dodání.A potom ticho po pěšině a na netu 18.4.se dočtu že už neexistují.To už dávno věděli a jen si dělali legraci z lidí.Ještě že jsem nezaplatil předem.Nebylo by zboží a ani peníze.

10.04.2017 objednáno zboží, 11.04.2017 potvrzená objednávka i telefonicky, 12.04.2017 vyhlášen krach.