MT nábytek

3,7 z 5
Nemá zavedenou službuověřeno zákazníky

Jak hodnotíte obchod?

Vážení zákazníci, provoz e-shopu MT nábytek byl ukončen. Co dělat, pokud máte v e-shopu nevyřízenou objednávku, naleznete na našem blogu.

Recenze MT nábytek

Jana z Ústí nad Labem

Přidáno: 14. února 2018

• Spolehlivost, výborná kvalita, ochota a včasnost.

Patřím mezi spokojené zákazníky firmy MT nábytek. Vybranou obývákovou stěnu užívám už 4 roky, je krásná a bez vad. Objednala jsem si u firmy i montáž, ta byla na místě také bez problémů. Byla jsem spokojená jak s ochotou pracovnic vyřizujících moji objednávku, tak s pracovitostí zaměstnanců, kteří prováděli montáž. Je mi líto, že moji spokojenost nemohli sdílet i další zákazníci.

Avatar uživatele

Anonym

Přidáno: 17. ledna 2018

• Všechny tupce co neumí číst recenze

Dobře vám všem,co jste s mt nábytkem,mabytem špatně dopadly.Pokud neumíte číst recenze,posíláte tupé peníze dopředu cizím lidem ...dobře vám tak.Nemate být shnilý a máte si sami zajet do Polska a koupit si to co si přejete.Ne čumět jen furt po akcích.

David

Přidáno: 4. ledna 2018

• Zakoupil jsem od firmy MT-nábytek ložnici. Každému kdo by uvažoval o koupi nějakého zboží od této firmy tak radím nedělejte to! To že zboží přišlo o pár týdnu později než mělo by mi ani tolik nevadilo ale zpracování výrobků strašné. Pravý úhel někde nehledejte nemožné složit nábytek tak aby stál normálně. Postel tak jak ji poslali tak se v ní rozhodně ležet nedá. Musel jsem ji kompletně vyztužit a upravit rošt ale i tak postel vrže když se člověk jen o malinko pohne a to vážím 84Kg. Investice do postele cca 1000 Kč za materiál. A další problém asi po 3 měsících užívání nevydržela skříň. Horní deska na které jsou zavěšené posuvné dveře které jsou neuvěřitelně těžké tak nevydržela a nejprve se ohla. Toho jsem si zprvu nevšiml a poté došlo k její rozlomení a dveře spadli. Dal jsem za komplet kolem 25 000Kč. Tak teď mám doma postel co vrže jako prase, noční stolky který se kývají jen se na ně člověk podívá a skříň ze které mám vyndané dveře a je rozlámaná.

MT nábytek je firma od které si koupíte produkt jen jednou a pak toho dál hodně dlouho litujete. Všem co uvažují o koupi nábytku který je vyrobený zřejmě v Polku ze slepených rozdrcených větví a potažený nekvalitní dýhou tak doporučuji připlaťte si a kupte si raději kvalitní produkt. Sám jsem udělal chybu.

Anonym

Přidáno: 9. prosince 2017

Kúpla som sedaciu súpravu v MT- nábytok v tvare U v januari 2017 a bola som štastná že mám novú sedačku ale nepoužívame ju len ked niekto príde ale nie som vôbec spokojná nakolko ked si na nu sadnem ta dobre že sa neprepadnem do stredu.Vankuše su strašné nakolko nemôžem dat dole potah Neskutočne som sklamaná a takých obchodníkou čo nevedia vyrábat takéto veci by som zavrela.

Hana

Přidáno: 1. prosince 2017

Já si od nich před asi 2 roky kupovala postel jednolůžko, dřevěný rošt a matraci, vše rozměr 200x90..celkem objednávka stála asi přes 4 tisíce, přesně už si nepamatuju..matrace v pohodě, tu mám dodnes, ovšem postel měla užší rozměr než jaký jsem chtěla, rošt ani matrace do ní tedy nepasovaly, ty byly 200x90 tak jak jsem objednala, avšak kvalita roštu, hrůza..myslela jsem že mě omyjou..ještě jsem si pořádně zkontrolovala objednávku jestli jsem omylem neobjednala nesprávný tozměr, ale ne, chyba nebyla na mé straně..za mě tento obchod bohužel nedoporučuju.

Ověřený zákazník MT nábytek

Přidáno: 6. srpna 2017

Postel měla dorazit 1.4.2017, místo toho přišel e-mail, že nestihnou zboží dodat v daném termínu. Pak již na opakované maily nikdo neodpověděl a postel nikdy nedorazila! !

Diana

Přidáno: 16. června 2017

• Termín dodání jim vůbec nic neříká.
  • Domluva je strašná, nikdo nic neví nikdo není ničeho schopny.
  • Postel vůbec neodpovídá ceně, vlastně je vůbec ostuda si za takovouhle "službu" a postel něco účtovat. Postel je neuvěřitelně rozvrzana, Vrzala ještě dřív než jsme ji složili.

Jako opravdu nedoporučuji. Je ostuda tohle prodávat snad ani v sappe by tohle neprodali.

Markéta

Přidáno: 7. června 2017

• velký výběr nábytku
  • nedodržují termín dodání
  • jedna část šuplíků přišla bez lišty na vrchní viditelné straně

Ověřený zákazník MT nábytek

Přidáno: 3. června 2017

• .
  • 2.4.2017 jsem si objednal židle s termínem dodání 16.4.2017 - dnes je 3.6.2017 nemám nic a nikdo se ani neobtěžoval třeba zavolat co je s objednávkou.

Boris

Přidáno: 26. května 2017

• komunikace
  • kvalita
  • doba dodani

Prodali mi vadne zbozi a reklamace nikde nic...