Vážení zákazníci, provoz e-shopu MT nábytek byl ukončen. Co dělat, pokud máte v e-shopu nevyřízenou objednávku, naleznete na našem blogu.

• MT nábytek je dobytek, který přijímal objednávky i platby i když už věděl, že nemůže dostát závazkům.

• časté reklamace

Postel měla dorazit 1.4.2017, místo toho přišel e-mail, že nestihnou zboží dodat v daném termínu. Pak již na opakované maily nikdo neodpověděl a postel nikdy nedorazila! !

• .
    • 2.4.2017 jsem si objednal židle s termínem dodání 16.4.2017 - dnes je 3.6.2017 nemám nic a nikdo se ani neobtěžoval třeba zavolat co je s objednávkou.

• Věřila jsem tomuto obchodu proto jsem si zde objednala zboží již v polovině března ale od té doby nic. Nekomunikují nedá se k nim dovolat ani jim nestojím jako zákazník za to aby mi dali vědě že nejsou schopni moji objednávku vyřídit.Chci objednávku zrušit ale jak? Obchod neexistuje?

• doba dodání ,komunikace

• VŮBEC NIC MI NEPŘIŠLO...

• velký výběr a dobré ceny
    • zboží mělo dorazit do 1 měsíce a zatím nedorazilo ani do 2 měsíců a nikdo mně nekontaktoval

hrozně dlouhé dodací lhůty

• Zboží nedorazilo,telefon nikdo nebere,email se vrací..

Obchod naprosto nepoužitelný..

• V insolvenci, zboží nedodáno. Peníze fuč!

• Nedodržení dodací doby
    • Absence (?) kontroly dodávaného zboží
    • Problémová webová aplikace pro přijímání reklamací (viz nahrávání příloh)
    • Neřešení přijaté a uznané reklamace ještě v době před vyhlášením insolvence

Zakoupené zboží (platba předem) dorazilo s výrazným zpožděním dne 22. března 2017, navíc s výrobní vadou (několikacentimetrová prasklina v bukovém dřevě). Ještě týž den podaná reklamace byla posléze uznána, proběhla domluva ohledně vyzvednutí balíku dopravní službou prodejce. Tím ovšem jakákoliv další komunikace skončila. Tři týdny poté jsem narazil na informaci, že provozovatel e-shopu, společnost Exiteria, na sebe 11. dubna 2017 sám podal návrh na insolvenční řízení.

• Žádné.
    • Objednali jsme stůl a mimo automatického e-mailu o objednávce nic dalšího nedorazilo.
    • Dodací lhůta byla cca. 14 dnů, tak čekáme a nic.

Objednaný stůl nedorazil a ani jakákoliv zpráva z obchodu ohledně stavu objednávky, což značí, že tam budou mít pěkný bordel nebo už skončili.

• ŠPATNÁ KOMUNIKACE !!!!!!
    • NEDOSTUPNÝ TELEFON!!!!!!
    • NEJSPÍŠE I ŠPATNÁ EMAILOVÁ ADRESA !!!!!!!

V obchodě MT nábytek jste nakoupil(a) 10.4.2017 16:35 tyto produkty:
    Konferenční stolek Volman
    Prostorná komoda Veria bl

DO 28.04.2017 VÁM BUDE ZÁSILKA DORUČENA :) DNES JE 8.5.2017 ŽÁDNÁ ZÁSILKA, ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ NA EMAIL, TELEFON STÁLE NEDOSTUPNÝ

JAK BY JSTE TEDY SHRNULI MŮJ NÁZOR PRO OSTATNÍ NAKUPUJÍCÍ ??????

• Komunikace.

Objednávka byla potvrzena, měla dorazit před 14 dny.Na dotaz mailem nikdo neodpověděl a uvedený telefon má obsaz.ton.

Jsem velmi nespokojena. Ze strany MT nábytku žádná reakce, telefonní linka hluchá, webové stránky zrušeny.Ani se neobtěžovali nám oznámit,že nám sedací soupravu nedodají.

• Obchod je v insolvenci.

Zboží zatím stále nedorazilo, na písemné dotazy nikdo už tři pracovní dny neodpovídá, telefonicky se do firmy nedá dovolat (dva pracovní dny)

• E-SHOP byl zrušen a objednávku kterou jsem zadal 8.4.2017 na manželskou postel s úložným prostorem a nočními stolky mi poslali potvrzení o dodání do 5.5.2017, ale telefon nikdo nezvedá a na emaily nikdo neodpovídá. Chtěl jsem vědět zda potvrzené objednávky ještě vyřídí nebo mám objednat jinde. Slušnost by byla to oznámit.

2 dny po objednání vyhlásili insolvenci. Na maily ani telefony nereagují... Pokud by někdo zaplatil předem příjde o peníze!!!

• zaplatila jsem za zboží, které nejspíš nikdy neuvidím a obávám se, že ani peníze zpět nedostanu.