• Extra rychlé doručení

• moc drahé!

jinak spokojenost

Hezký den,
    děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu.

Z pohledu ceny je to velmi subjektivní hodnotit, nicméně se snažíme ceny držet na minimu. Zároveň vracíme 10% zpět z hodnoty objednávky každému registrovanému a tato částka lze použít na další nákup. Máme také výhodné balíčky 5+1, 10+2 zdarma a podobně, což také velmi sráží cenu.

Věříme, že k nám do budoucna opět zavítáte a využijete i těchto nabídek, které Vám celkovou cenu v kombinaci s Kolem štěstí, ( kterým lze točit každý den - https://www.mrblast.eu/kolo-stesti ), sníží na Vámi přijatelnou hranici.

Budeme se těšit.

S pozdravem,

Rychlé vyřízení objednávky

+ ... dobré produkty, sice maličkosti, ale na běžném trhu chybějící
    + ... zaručená kvalita za dobrou cenu
    + ... profi-eshop s výbornou komunikací se zákazníkem

při druhé objednávce jsem zaplatil kuličky a aplikátor...
    v balíčku přišly jen kuličky..bez jakéhokoliv upozornění...?!
    po urgování přes chat jsem byl stroze upozorněn..
    že aplikátor momentálně nemají a že až dorazí..
    tak mi ho pošlou...???
    trochu podivné jednání..?
    poslední dodávka kuliček je na vyhození...
    jsou měkké jako modelína a není možné je aplikovat
    do náplní..aniž by okamžitě praskly...!!!

Hezký den,
    děkujeme Vám za hodnocení.

Co se týče dárku, tak ano, jedná se doopravdy pouze o dárek ( z naší dobré vůle) a v daný okamžik nebyl skladem, což může stát a to také znamená, že by Vám byl doposlán, jakmile by byl skladem, což vždy děláme. A stále je to pouze dárek, proto věříme, že to není tak velký problém a na všem se dá domluvit. Proto nerozumíme, proč píšete, že je to "trochu divné jednání". Zkrátka nebyl v daný okamžik skladem a byl Vám doposlán :)

Dále hodnotíte kuličky, že jsou měkké. Bohužel toto nemůžeme posoudit, jelikož podobnou reklamaci neevidujeme. Mohlo se stát, že byly například na místě, kam svítilo sluníčko a mohly polevit. Nicméně nám od Vás nepřišla zpráva a jakékoliv info, že je s kuličkami problém. Napsal jste nám pouze tehdy, když jste postrádal dárek, který dáváme k objednávce zdarma.

Děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme Vám hezký den.

S pozdravem,

• Rychlé dodání.
    • Klubové výhody.

Velmi spokojená s obchodem.

• Svěží příchutě
    • Výhodné akce
    • Rychlé odeslání

• rozmanitý výběr
    • přehledné stránky

• Špatné zboží

Přišla boruvka chtěl jsem mentol

Hezký den, Milane,
    bohužel Vám byla zaslána chybná příchuť, za což se omlouváme. I to se může stát, jsme jen lidi.

Avšak z Vaší strany nám nepřišla jediná zpráva, že by byla chyba. Pokud by se tak stalo, zdarma Vám necháme příchuť, která Vám chybně přišla a na naše náklady bychom zaslali správnou příchuť.

Bohužel se tak nestalo a pouze jste nám udělil špatné hodnocení bez možnosti vyřešit to a ještě záměrně použil smyšlené jméno u hodnocení.

Záměna nás mrzí, avšak vše by se vyřešilo během jediné zprávy.

Přejeme Vám hezký den,
    tým Mr.Blast

• Objednávka vyřízena bez problémů rychlost dodání a kvalita zboží perfektní

• Špatná komunikace,objednávka od 7.3.2024 ještě nedorazila.Dnes je 20.3.2024 a ze strany eshopu žádné zprávy.

Zřejmě poslední objednávka z mé strany.Od 7.3 do dnešního dne 20.3 24 žádná zpráva proč tomu tak je,že dosud zboží nedošlo .Tj.žádná komunikace že strany e-shopu.

• Rychla a spolehlivá služba

• Rychlé doručení

Byla jsem překvapená z produktů, že něco takového vůbec existuje, už jsem vyzkoušela a za mě mentol vyhrál.

• vše v pořádku

• vše v pořádku,
    • zboží které není v běžné trafice je možné koupit zde
    • transparentnost

• Produkty jsou kvalitní a fakt funkční.
    • Ceny některých produktu jsou trochu prestrelene ale většina je přiměřená
    • Doprava/expedice

Už 2 týdny čekám na obědnávku a stále nic. Žádná omluva, sleva, něco podobného nic.

Pár produktu jsem již vyzkoušel a jsou kvalitní a dobré. Tento problém s dopravou je velká škoda.

Zboží došlo za delší dobu než jsem očekávala ale cením si dárku za zpoždění. Určitě opět objednám.

• Super kvalitka
    • Nemám nic

• Velký výběr

Rychlost dodání je super, možnost vybrat si kam to přijde, velký výběr příchutí