• Jsem spokojená
  • na zboží čekám, objednávka konec března. naskladnění snad konec května :-(

Bohužel nefungovala možnost doručení do výdejního místa PPL, protože nešlo zaplatit kartou přes internet. Bylo nutné vybrat osobní vyzvednutí na prodejně s platbou při vyzvednutí.

• rychlost vyřízení ojednávky

Rychlost.

• Zatím jen 6dnů prodleva !!

Internetové stránky přehledné, mimo kategorie náhradní díly, kdy např. spojavací "téčko" na rám bazénu jsem prostě nenašel. Jinak spokojenost. P ři objednávání polohovacího venkovního křesla jsem si nevšiml, že není skladem, proto jsem čekal víc jak 2 měsíce na dodání, protože objednávku nerozpůlili. V té době jsem již potřeboval jiné objednané zboží, takže škoda, že zásilka nejde rozdělit. Mohla být zaslána notifikace, že zásilka dorazí později. Takže o tom, že bude zdržení, jsem se dozvěděl asi po 20 dnech, kdy se se zásilkou nic nedělo a já volal na linku. Na to mi bylo řečeno, že termín dodání byl napsán u výběru dopravce. Zvláštní taktika, ale moje nepozornost

• Profesionální přístup, kvalita zboží

vzorný přístup k zákazníkovi

• Spokojenost

• Velmi rychlá reakce na objednávku, rychlé dodání.

Zakoupený zahradní postřikovač vypadá kvalitně, existuje k němu dodávka náhradních dílů a prodlužovacího nástavce. Relativně vyšší cena.

Navstivil jsem prodejnu Mountfield v Brne u Olympia v sobotu kratce po poledni. Chtel jsem koupil novou hadici mezi cerpadlo a filtraci. Nasel jsem si na webshopu Mountfield, ze v teto prodejne hadici maji skladem. V prodejne mne ale rekni, ze tento dil prodava servisni oddeleni, ktere ma uz zavreno a ze budou jit otevreno az v pondeli. Super zprava - o vikendu bazen nezprovoznim…. Prisel jsem nastvany domu, sedl k tabletu a objednal si tu hadici na webshopu Moutfieldu. Asi za hodinu mne prisla sms ze si mam jit do prodejny Mountfied u Olympie v Brne hadici vyzvednout. Tak jsem tam jel, ten den uz po druhe a hadici si vyzvedl. Proc jsem ji nemohl koupit uz pri prvni navsteve? To mne hlava nebere. At zije lidska blbost !!!

• nevidíš kupovanou věc

Dne 18. 4. 2024 jsem ve Stodu kupoval zahradní křeslo, fukar-vysavač a jiné drobnosti. Vše jako vždy k naprosté spokojenosti. Ještě jsem si vzpomněl že potřebuji hadičku k nafouknutí vířivky. V obchodě ji neměli a poslali mě do vedlejšího servisu. Jeden z techniků se mě ujal a po delším hledání v počítači mě řekl že ji také nemají a že si ji musím objednat a napsal mě její kod HS 11830. Byl jsem v domnění, že hadička bude kompletní a k použití. Po doručení jsem zjistil, že chybí konec zasunující se do dmychadla. Nenapadlo by mě, že taková drobnost se prodává a částech a technikem jsem upozorněn nebyl. To mě mrzí, protože za léta co ve Stodu nakupuji jsem byl vždy spokojen. S pozdravem Václav Hudeček.

• Jsem jedním z nejstarších zákazníků a vždy jsem byl spokojen včetně servisu.

• šlo by to
    • spolehlivost, aspoň zatím
    • 0

rychlé jednání

• super rychlost

All ok

• Dvoje ceny

Kouknete na ceny na internetu a ejhle připočítají Vám 39-,kč zato že si jedete zboží vyzvednout na prodejnu. Jedete na prodejnu a to samé zboží mají vystavené a při zakoupení ušetříte oněh 39-,kč.Stálého zákazníka obírají o peníze.Ostuda

• chyby v popisu a nabídce e-shopu

raději konzultujte chatem s technikem

Kvalitni materiál, už kupují c rozmezí několika let podruhe