• balík byl odeslán na špatnou adresu. Když jsem byl požádán, abych se na to podíval, byl jsem odmítnut: „přijděte na to sami. podruhé problémy s objednávkou. Na předchozí žádost byla odeslána špatná položka.

Dobrý den Vám přejeme,

necháme to prosím prověřit, co se stalo - takhle to určitě nemá probíhat

Kolegové Vás budou určitě kontaktovat, aby se to dalo do pořádku - omlouváme se za špatné chování našeho kolegy.

S pozdravem Motora.cz

• Zrušil postupně 2 objednávky, nemá přehled, co má skladem či je k sehnání na trhu.

Dobrý den Vám přeji,

omlouváme se za problém s dostupností, už by to mělo v pořádku - obě položky se prověřovali a nyní jsou u dodavatele více než 25 ks uvedené

Bohužel byly problémy zřejmě přímo u dodavatele s dostupností pro ČR, už mají vše opravno.

S pozdravem Motora.cz

• Zboží mi k dnešnímu dni nebylo doručeno. Komunikace slibuje, že ihned odesílají a pořád nic.

Dobrý den Vám přejeme.

omlouváme se Vám za zdržení, ale to opravdu nevzniklo na naší straně, ale na straně přepravce který o tom nikoho bohužel neinformoval - ČP tam nějak zmatečně převáží zásilky viz níže informace ze systému

27.11.2023 00:00:00 - E-mail adresátovi - uložení zásilky.
    27.11.2023 00:00:00 - SMS zpráva adresátovi - uložení zásilky.
    27.11.2023 00:00:00 - Uložení zásilky. (68604 - Kunovice)
    24.11.2023 00:00:00 - E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    25.11.2023 00:00:00 - Přeprava zásilky k dodací poště.
    25.11.2023 00:00:00 - Zásilka vypravena z třídícího centra. (65502 - DSPU Brno)
    24.11.2023 00:00:00 - Zásilka v přepravě.
    24.11.2023 00:00:00 - Zásilka převzata do přepravy. (60010 - Depo Brno 71)
    20.11.2023 00:00:00 - Obdrženy údaje k zásilce.

S pozdravem Motora.cz

• Vracená částka je podstatně menší než kupní cena. Proč ???

Dobrý den Vám přejeme,

poslali jsme to prosím kolegům k prověření, kteří májí tohle na starost, aby nám dali vědět rozdíl částky v dobropise a vysvětlili to i Vám nebo to opravili, aby to bylo v pořádku.

Děkujeme Vám za upozornění

S pozdravem Motora.cz

• Tovar zaplatený vopred, došla aj faktúra, ale fyzicky tovar nedošiel

Dobrý den Vám přejeme,

Dle DPD je zásilka prosím úspěšně doručena na uvedenou adresu a má být vše v pořádku - zkuste se poptat zda ji nepřevzal někdo jiný od Vás

Kolegové budou určitě ještě volat, aby prověřili zda zásilku opravdu máte - aby se to popřípadě dalo celé do pořádku.

Balík předán DPD
    21.11.2023
    V přepravě
    22.11.2023
    V doručovacím depu
    Balík k doručení
    Doručeno

S pozdravem Motora.cz

Objednal jsem vic veci, olejovy filtr neprisel - respektive prisla jen prazdna krabicka - podle kamer jim pry vypadl pri baleni ve skladu. Jiz drive jsem objednal l+p rameno a prisly dve levy ramena, nez poslali spravny, vyprsel mi termin na opravnou TK a musel jsem platit celou znovu. Ja s nima koncim.

Dobrý den Vám přejeme,

děkujeme za upozornění, kolegové to řeší a filtr Vám poslali prosím znovu zdarma - jednalo se o lidskou chybu, bohužel jak píšete filtr vypadl až po kontrole ( počtu položek ) u balení. Proto jak jste volal jej objednali znovu a poslali Vám jej na naše náklady, omlouvám se Vám za komplikace

Ramena jsme Vám vyměnili během pár dní s omluvou, ale to určitě nemá vliv na STK - těch pár dní, nemohlo zapříčinit propadnutí opravného termínu prosím

S pozdravem Motora.cz

Deklarované zapalovací svíčky nejsou z Japonska. Jsou dovezené kopie z Thajska. Nikde to není uvedeno.

Dobrý den Vám přejeme,

nejsou to žádné kopie prosím - každá část svíček u této značky se dělá po světě, nikde není dané jaká svíčka musí být prosím v jaké zemi vyrobena. Tyto věci se mění podle toho jak značka NGK uzná za vhodné.

Tyto informace si můžete ověřit přímo u NGK i v České Republice

VAN WEZEL 06003571 _
    tento produkt je úplně jiný než na fotce, taky dorazil poškozený, poslali nesrozumitelný produkt

Dobrý den Vám přejeme

produkt je na fotografii prosím stejný - jen je vyobrazený z vrchu a ze spodu - není tam boční fotografie

Díl by se měl vybírat podle vinu nebo org. čísla , aby to opravdu sedělo správně na uvedený vůz

Tady je níže zdarma formulář, kde Vám vyhledáme díly podle vinu aby přesně seděly

nebo stačí napsat na tyto emaily, rádi Vám vyhledáme co je potřeba

[email protected]

Vrátit díl na zpět prosím není problém, viz návod pro vrácení nebo stačí napsat na výše uvedené emaily

• Několikrát poslané špatné díly

Dobrý den Vám přejeme,

můžete to více specifikovat prosím - nemáme v objednávkách uvedené žádné poznámky, v čem byla chyba abychom se nato mohli podívat a opravit to.

Stačí napsat na [email protected], rádi se nato podíváme kde děláme chybu

S pozdravem Motora.cz

S obchodem do poslední objednávky jsem byl nadmíru spokojen, až doteď, kdy jsem jsi objednal motorek stěrače, který nabízeli na eshopu a kdy jsem ho měl již zaplacený mi zdělili, že ho neumí sehnat! Měli by si v nabízeném zboží udělat pořádek, co mají u výrobců garantované a co již se nevyrábí nebo nejsou schopni zajistit, hodně by se toho vyřešilo a ne pak vracet peníze ani se neomluvili za vzniklé potíže a nakonec mi nabízeli náhradu kterou jsem si o 300 Kč sehnal levnější!

Dobrý den Vám přejeme,

Proto jsme Vás kontaktovali s omluvou že bohužel daný výrobek nemáme dostupný, v tomto případě byla nejbližší náhrada o dražší o cca 300Kč jak uvádíte, máte pravdu že Vám mohli udělat lepší cenu jako omluvu za vzniklou situaci - zkusíme to kolegům vysvětlit aby to udělali příště lépe

omlouváme se Vám za způsobené komplikace

S pozdravem Motora.cz

Klasický eshop s cenami dole proč asi? vše mají skladem a po objednávce ejhle zboží skladem nemáme a nebude. No pro příště objednám u mnou prověřeného prodejce který se nesnaží natáhnout kupujícího na zboží co nemůže dodat.

Dobrý den Vám přejeme,

bohužel daný výrobek nám zasílá dodavatel v datech s tím, že je tento výrobek má dostupný - po objednání nás kontaktoval, že bohužel výrobek není nyní dostupný. ( nedokážeme ovlivnit skladovou přesnost zásob u dodavatelů i když se to snažíme co nejvíce aktualizovat )

Proto jsme Vás kontaktovali s omluvou že bohužel daný výrobek nemáme dostupný

S pozdravem Motora.cz

• Další překupník,co nemá nic skladem a jak mi bylo řečeno ,objednají a druhý den odesílají konečnému zákazníkovi...zboží psané skladem,nebo skladem u dodavatele ,vlastně není skladem ...
    • Dovolat se do této firmy je jako volat do rádia na písničky na přání
    • Zboží naprosto nekvalitní,konkrétně odstřelovací trysky - stříkali všude jen ne na okno , po oznámení i email komunikaci mi byla slíbena náprava ,s tím že jsme jednali v pátek a pan řekl,do pondělka vydržte,já vám zavolám a vyřešíme vše ! Tím to ale skončilo ,utekl týden a je ticho po pěšině!!! Já těch pár korun obětuji,ale už nikdy u této firmy nekoupím ani šroubek !!!

Dobrý den Vám přejeme

to zřejmě není recenze k nám prosím - u nás jste pořídil jen Bosch stěrač ( které si myslím, že Bosch dělá velmi kvalitně ) a žádné jiné zboží které uvádíte v hodnocení, žádné trysky a podobné zboží u nás nebylo objednáno

• špatně zabaleno

kanystr z olejem měl povolené víčko takže celí balík potřísněn olejem.

Dobrý den Vám přejeme,

Omlouváme se za způsobené potíže, pokud se něco takového stane prosím, stačí nás kontaktovat na některý z těchto emailů, aby se to vyřídilo co nejrychleji ( olej je v igelitu, pravděpodobně nevydržel zacházení oni ochranný obal proti vytečení oleje )

[email protected]

kolegové Vám pošlou nový olej + zboží které olej poškodil na naše náklady

S pozdravem Motora.cz

• Problém při vrácení zboží!

Zakoupil jsem senzor pohybu vozidla. Zadal jsem značku vozidla, motorizaci, rok výroby a přišla součástka na jinou stranu a najinou motorizaci. Reklamace proběhla v pořádku ale narazil jsem při vyžadování proplacení poštovného!

Dobrý den Vám přejeme,

samotná aplikace zboží v některých případech nestačí -je potřeba aby s také shodovalo originální číslo uvedené na webu u výrobků s tím, které je pro Vaše vozidlo vhodné prosím

Pokud si nejste jistý, je lepší dát poznámku do objednávky, že by jste potřeboval kontrolu nebo se zeptat přes formulář na vin před objednáním.

Kolegové Vám to rádi vyhledají a pomohou Vám s tím, aby vše sedělo správně

nebo stačí napsat na email

• katastrofa

Dobrý den Vám přejeme,

bohužel objednaný díl již nebyl skladem, proto Vám od nás volali a omluvili se Vám a nabídli vhodnou náhradu - bohužel více v danou chvíli jsme dělat nemohli skrze vyprodaný díl, omlouváme se za komplikace

S pozdravem Motora.cz

Potřeboval jsem vyměnit náhr.díl. avšak na uvedených číslech je asi pernametní dovolená....

Dobrý den Vám přejeme,

stačí napsat email, když se nedovoláte prosím

[email protected]

Pokud se nedovoláte, nevíme že jste volal - a v tom je email nebo chat mnohem lepší, zanecháte zprávu a my se ozveme s řešením nebo Vám můžeme přímo zavolat na zpět a pomoci s výměnou dílů.

• obtěžuje reklama

Dobrý den Vám přejeme,

děkujeme Vám za upozornění, ale reklama je dnes prosím všude s každým na internetu.

Dolouhé vyřizování

Dobrý den Vám přejeme,

děkujeme Vám za upozornění a omlouváme se za delší vyřízení prosím - bohužel trvalo naskladnění o něco déle než to mělo být, tím se to celé prodloužilo.

S pozdravem Motora.cz

obchod reagoval na objednávku rychle a i dodání bylo druhý den ( pokud by nebyla sobota a neděle ), nespokojenost :
    viz popis u dodaného zboží - bylo dodané nekvalitní a balení se zdálo jako by bylo rozbaleno a bez návodu a záručního listu

Dobrý den Vám přejeme,

obal - krabice tím, že zboží se může vracet na zpět a podobně, tak bohužel trpí ( přeprava, rozbalení, opětovné zabalení ) mohou někdy vypadat né úplně jako nové prosím - nemá to vliv na povahu obsahu krabice, tedy výrobku, snažíme vše kontrolovat aby to bylo v pořádku, když se zboží vrací na zpět

Pokud zboží nechcete není problém jej prosím vrátit na zpět nebo si můžeme poslat přepravu, rádi Vám vyjdeme vstříc

stačí napsat na [email protected] nebo [email protected]

• Výborná komunikace.....

Dobý den Vám přejeme,

děkujeme Vám, i když to mělo být zřejmě že doporučujete

S pozdrave Motora.cz