• vše super

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti s našimi službami a těšíme se na Váš příští nákup u nás. Tým MOTOGARAZ.CZ

• Delší doba dodání zboží

Vše proběhlo v pořádku. Dodací lhůta je trochu delší, což se ale dá pochopit, když je oblečení až po objednání zadané k výrobě.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Objednal jste si tričko s dobou dodání 14 dní. Objednávku jste zadal 1.11.2022 a zboží jsme Vám odeslali 9.11.2022, tedy o 8 dní dříve než máme uvedeno v eshopu. Stále se snažíme a pracujeme tak, aby byly všechny objednávky vybaveny co nejdříve ke spokojenosti našich zákazníků.

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 3 týdny

Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Naprostá spokojenost.

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 1 měsícem

Jednoduché a rychlé objednání, zboží bylo na dotaz a rychle se naskladnilo a odeslalo. Jsem velmi spokojen.

Rychlé dodání...pěkně zabalene

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 1 měsícem

Vše proběhlo v pohodě. Spokojenost.

• Vše bylo OK a rychlé

• Dodržení avizovaného času doručení
    • Vše bez problému

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 1 měsícem

Velký výběr, ochotní a milí prodavači.

• Naprostá spokojenost.

Funguje...

• pekné vyrobky
    • ne

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

• rychlé dodání, dobrá cena

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

super obchod rychlé dodání doporučuji

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

Zatím jen dobré zkušenosti,hlavně rychlé dodání

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

Velice ochotny a profesionalni pristup Velice kvalitni zboží

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

Požádala jsem o výměnu velikosti,velká ochota paní,která to se mnou řešila.Díky

ok