• Vše v pořádku

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti s našimi službami a těšíme se na příští návštěvu. Tým MOTOGARAZ.CZ

dobré ceny,kvalita rychlost

Rychlé dodání zboží.

Kvalita ,rychlost

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

• Trvalo trochu déle než objednávka přišla.

Komunikace s obchodem dobrá,jen mě zklamala kvalita triček.

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 1 měsícem

Po zrušení objednávky obchodu ještě nevrátili peníze

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den Ladislave, objednávku jste zaplatil přes platební bránu GoPay, vrácení peněz z naší strany proběhlo okamžitě, bohužel tato platební brána má 5 až 7 dní na navrácení částky. Toto bohužel neovlivníme a je nám to líto.

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 1 měsícem

Maximální spokojenost s obchodem.
    Nakupoval jsem již po několikáté a vždy bylo vše v pořádku.
    Když jsem potřeboval poradit, tak mi bylo kvalitně odpovězeno a doporučeno zboží se kterým jsem spokojený.

• Snadný nákup, rychlá doprava

Spokojenost

• O. K.
    • Nic.

Dodání trvalo déle, ale s tím se počítalo-zboží nebylo skladem. Nakonec se vše stihlo(dárek k narozeninám). Za mě skvělý obchod s obrovským sortimentem za dobré ceny. Toto byla již několikátá objednávka, vždy vše o. k. Doporučuji !!!

• rychlost vyřízení objednávky

vše perfektní

Spojenost,rychlost

Vše ok.

Rychlost

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

Nepochopil jsem poznámku prodejce, na kterou jsem byl upozorněn při přebírání zásilky, na výdejním místě: PO ROZBALENÍ NELZE VRÁTIT.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

PS: toto je nějaká novinka od zásilkovny, s touto poznámkou nemáme nic společného.

Super

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

• Vypadá dobře a ergonomicky.

• Komunikace a rychlost dodání
    • zatím žádné nejsou

• zakoupeno v Motogaráž.cz před 2 měsíci

• Přehledný eshop, vyhledávání dle modelu a roku výroby.

Přehledný eshop, vyhledávání dle modelu a roku výroby, hodně věcí skladem.

• rychle doruceni