rychlost

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Vše proběhlo tak, jak má. Není co vytknout. Díky.

• dobrej obchod

Odporúčam

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Skvělá, vstřícná, rychlá a profesionální komunikace. Zboží přišlo a je moc pěkné.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

5.12.přijali objednávku a od té doby se nic neděje,tak vůbec nevím,zda zboží dojde nebo ne.To se mi vůbec nelíbí.Napsala jsem, že obchod doporučuji,ale nevím,jak to dopadne a pak napíši více.Zatím obchod -- -.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, ano objednávku jsme přijali 5.12. k večeru. Objednala jste zboží na objednávku s dodáním 14 dní. Dne 13.12. jsme Vám balíček odeslali a 15.12. jste jej vyzvedla. Snažíme se všechny objednávky expedovat co nejdříve, ve Vašem případě proběhla expedice o 6 dní dříve než máme uvedeno u dostupnosti v eshopu. Děkujeme za Vaše hodnocení. Tým MOTOGARAZ.CZ

Rychlé vyřízení objednávky

• rychlost doručení
    • velký výběr

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• solidní a rychlé jednání, výhoda slevy black fridey
    • k přilbě není český manuál - popis

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti s našimi službami a těšíme se na Váš příští nákup u nás. Tým MOTOGARAZ.CZ PS: návody a tipy k údržbě helem jsou ke stažení přímo v našem eshopu.

Maximalni spokojenost

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Výborná komunikace s obchodem, který poslal odkaz na můj dotaz, poradili .Můžu jen doporučit, jako vždy velká spokojenost

• Dodane zbozi odpovida nabizenemu
    • Dlouha dodaci lhuta

Pokud nespechate......tak OK

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, objednal jse si zboží s dodací lhůtou 14 dní. Vaše objednávka byla přijata 15.11. a 23.11. byla odeslána, tedy o týden dříve, než máme uvedeno v eshopu. Děkujeme za Vaše hodnocení. Tým MOTOGARAZ.CZ

Nedokážu posoudit, je to dárek.

• Výběr

Jsem naprosto spokojená

rychlost doručení

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Rychlost dodání zboží a cena výrobku.

Doporučuji.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrá komunikace, slušný výběr zboží, vše proběhlo, jak má. Jsem spokojená.

• Kvalitní , kompetentní prodejce

Široký výběr produktu .