• nemám zatím co hodnotit neboť mi nic nedorazilo

Zboží objednané 20.12.2021 dodnes nedorazilo.

Reakce obchodu Monsta

Dobrý den, ve dnech 20.12.2021 až 3.1. 2022 probíhaly u nás INVENTURY. Vše bylo dopředu hlášeno na naších skladech a uvedeno na naších stránkých. Během inventury se ŽÁDNÉ zboží neposílá.. To jen na vysvětlenou, že jste hned po Vánocích neměl své zboží. Věřím, že již je vše v pořádku a balík jste již obdržel.
    Snad budete příště více spokojen.
    Váš tým Monsty

Potvrzeni objednavky došlo obratem.
    Zboži, dodani českou poštou a platba při dodaní.
    Nikdo za celou dobu nekomunikuje žadnýn zpusobem.
    No děkuji za obchod v 21. století.

Reakce obchodu Monsta

Dobrý den, se zákazníky standartně komunikujeme a případně informujeme o delší dodací lhůtě.. Právě proto, aby nebyl zákzaník zaskočen. Je zvláštní, že se Vám nikdo neozval. Věřím, že sevé zboží již máte a jste spokojený s kvalitou zboží.

Váš tým Monsty

• Nebylo dodáno všechno objednané zboží , přestože v době objednání bylo deklarováno jako na skladě !!!!!!!!
    • Zboží nebylo dodáno v termínu
    • U dodaného zboží nebyl dodací

V eshopu vše skladem ale realita jiná nic nemají. Po telefonické komunikaci maji vše skladem a při převzetí objednavky půlku věcí nemají. Co mají skledem tak nemají, co nemají skladem tak mají.

Reakce obchodu Monsta

Vážený zákazníku, vše, co je uvedeno na naších stránách, jako skladem, tak skladem je.. Zboží se automaticky připravuje pro zákazníky. Pokud nějaké zboží chybí dlouhodobě, hned informujeme klienta a vše s ním probereme.
    Omlouváme se, pokud jste s naším systémem a přístupem nebyl spokojen. Věřím, že přístě bude vše dle Vaších představ.

Váš tým Monsty

Zbozi skladem, potvrdily vyzvednuti na prodejne, zbozí neni

Reakce obchodu Monsta

Děkujeme za Vaši recenzi. Pokud se stane taková věc, tak se moc omlouváme. Možná si poslední kus koupil jiný zákazník na prodejně a Vy jste zbytečně vážil cestu... Věřím, že jste své zboží dostal v nejbližším možném termínu.
    Příště se určitě nic podobného nebude opakovat.

Váš tým Monsty

• Produkt objednán, při vyzvednutí byla cena jiná než webu o 40% vyšší. Prodejce nechtěl cenu opravit. Objednávku jsme stornoval.

Reakce obchodu Monsta

je nám líto, že jste s obchodem nebyl spokojen. Původní zboží bylo dlouhodobě nedostupné a chtěli jsme Vám nabídnout alternativní náhradu za původní zboží. Cena byla přirozně jiná, než u objednaného zboží. Chtěli jsme alespoň vyhovět Vaším požadavkům..
    Třeba budete příště více spokojen.

Váš tým Monsta

• Zboží nedorazilo, tak musím hodnotit záporně

Reakce obchodu Monsta

zboží zákazníkům zpravidla odesíláme hned do druhého dne, pokud je skladem. Pokud se tak nestalo, kontaktujte nás na mailu [email protected] a vše k Vaší spokojenosti dořešíme..

s přátelským pozdravem Vás tým Monsty

• Byla to rychlost,ale ...
    • Ze čtyř věcí,byla jedna hadice děravá a těsnění k něčemu jinému než jsem chtěl.

Raději už néééé.

Reakce obchodu Monsta

děkujeme za recenzi. Věřím, že šlo pouze o nedopatření a během reklamace se vše vyřešilo k Vaší plné spokojenosti.

Váš tým Monsta.

• Neaktuální stránky (špatné vedení stránek, zboží skladem není i když má být)

Reakce obchodu Monsta

děkujeme za recenzi. Věřím, že při přístím nákupu budete více spokojen.

Váš tým Monsta

Moji objednávku vůbec nevyřídili,prozože zboží nebylo možno zajistit, přestože u objednaného zboží mají dodnes poznámku "skladem".Musela jsem objednat jinde.

• zdražení zboží po objednání, vysoké ceny

zdražili zboží po objednání, stejné zboží zakoupeno jinde levněji i s DPH než zde bez DPH rozdíl tedy vice jak 21 %,
    alespoň poslali e-mail o zdražení

• Na dotaz na pobočce zdali zboží už dorazilo mi bylo vynadáno jak malému smradovi a to vše na pobočce Drazice

• Klamání zákazníka nízkou cenou

• eshop nesouhlasí se zásobami na skladu

eshop pouze klame zákazníka

• sliby

Jsou to lumpové,pošlou světlomet na 3011 Zetor a není na symetrickou žárovku je na halogenovou a vůbec nejsou schopni chybu napravit a nemají ani zájem komunikovat.

Reakce obchodu Monsta

Dobrý den, dodané světlomety jsou na symetrickou žárovku. Na vrácení zboží jste však měl nárok a proto jsme se snažili vše vyřešit k vaší spokojenosti. Z toho vyplývá, že zájem komunikovat jsme měli.

• Nabízí zboží skladem,které potom nemá.

• zboží není ihned k odeslání nebo není dokonce ani u dodavatela

poprvé a naposledy

Reakce obchodu Monsta

Dobrý den, některé položky na eshopu jsou takzvaně NA DOTAZ. Takové zboží může a také nemusí být ihned skladem a je potřeba se tedy informovat, kdy bude případně naskladněno.

• Netuším
    • Přišlo úplně jiné zboží, které jsem hned vrátila a už 2.měsíc marně čekám na peníze zpátky. Obchod sice komunikuje, ale pořád se na něco vymlouvá. Nyní zas pro změnu na to, že nějaká paní si zlomila ruku či co.

Naprosté fiasko. Zboží, které jsem si objednala a mělo být skladem, skladem nebylo, poslali úplně něco jiného. Když jsem to vrátila, nemůžu z nich dostat zpátky peníze. Pořád se jen vymlouvají, ale peníze pořád nedošly. Jako by v dnešní době internetového bankovnictví muselo trvat intrenetovému obchodu min.2 měsíce , než odešle zpátky 2900,-Kč!!!!

• co se týká reklamace -velice špatná komunikace

Tento obchod prodává velice nekvalitní výrobky z POLSKA a následná reklamace je velice složitá a náročná jelikož při každém telefonátu poslouchám akorát nějaké omluvy ale peníze po více jak měsíci stále nemám.