• Výhodné ceny
    • Dodací lhůta mohla být kratší.

Obchod chválím, zboží doručeno v pořádku a v úhledném balíku, precizně zabaleno. Velice solidní ceny, ráda zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu MOJE železářství

děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu. Vaše objednávka byla odeslána pátý pracovní den, z důvodu doprodání zásob, nicméně dodávka nového zboží již byla na cestě. Za toto mírné zdržení se omlouváme a jsme moc rádi, že jste se zbožím spokojena.

Moježelezářství.cz

• Delší doba dodání

Reakce obchodu MOJE železářství

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaše objednávka byla odeslána čtvrtý pracovní den, jelikož jsme čekali na dodávku zboží. Za toto zdržení se velmi omlouváme, nicméně snažíme se dělat vše pro to, aby objednávky byly expedovány v co nejkratším možném termínu. Věříme, že i přes toto mírné zdržení jste se zbožím spokojen.

Mojezelezarstvi.cz

• Sleva za Roundup 1l.
    • Dlouhá doba dodání.

V obchodě jsem nakoupila poprvé, zboží bylo v pořádku ale doba dodání příliš dlouhá. Objednáno v úterý a balíček dorazil až další týden v pondělí.

Reakce obchodu MOJE železářství

velice nás mrzí, že jste nebyl spokojený s dobou dodání. Vaše záslika od nás odešla 7.9.2023. Bohužel nedokážeme ovlivnit přepravní službu.

Team mojezelezarstvi.cz