• Maximální spokojenost

• Ochota a rychlost.

• Vřele doporučuji, velice profesionální jednání. Krásný zapalovač. Rychlé vyřízení.

• Byl sem mile překvapen obchod to dělá vážně dobře zapalovač bit jen zapalovač se da zabalit tak že působí velice prémiove zapalovač této kategorie si nekupujete každý den byl sem vážně nadšený a spokojený

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

já Vám velice děkuji za udělené hodnocení a jsem rád, že jste byl s průběhem obchodu spokojen. Přeji ať Vám nový Zippo zapalovač dobře slouží a dělá radost. V případě potřeby jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Pěkný den.

• Rychle dodani
    • Krásné baleni

Přeji dobrý den,
    a velice Vám děkuji za udělené hodnocení! Jsem rád, že zásilka byla včas a v pořádku u Vás.

Jan Richter

• Rychlé a vstřícné jednání.

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

děkuji Vám za hodnocení našeho obchodu a jsem rád, že jste na základě Vaší zkušenosti mohla udělit plný počet hvězd.

Děkuji!

Jan Richter

Objednávala jsem zde poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapena. Ačkoliv jsem platbu zasílala v den objednávky, což byla sobota, a klasickým převodem z účtu, e-shop mi její přijetí obratem potvrdil. K zapalovači jsem objednala i gravírování a přesto zboží dorazilo již 3. pracovní den. Také chválím jednoduchost zadání gravírování (nastavení a úpravu textu) do webové objednávky. Nemám absolutně žádnou výtku. Za mě velká jednička s hvězdičkou, super

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi a za to, že jste si na ni našla čas. Jsme opravdu rádi, že Vaše první zkušenost s naším e-shopem byla pozitivní a že vše od objednávky po dodání proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Velmi si ceníme Vašich slov o jednoduchosti procesu gravírování a rychlosti doručení, jsou to věci, na kterých si u nás zakládáme. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další příležitost Vám opět poskytnout naše služby. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba jsou pro nás nemalou odměnou.

Přeji pěkný den.

• Osobní a vřelý přístup
    • Možnost gravírovaní zapalovače na zakázku
    • Opravdu velký výběr

Mohu jen a jen doporučit!

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

já Vám především děkuji za Vaší stálou přízeň, trpělivost, Vaše pravidelné objednávky a za udělené hodnocení, kterého si vážím.

Budeme dělat vše pro to, abyste mohl být i nadále spokojen.

Jan Richter

Velmi rychlé doručení, krásně zabalené

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

Přeji dobrý den a děkuji Vám za hodnocení, kterého si vážím!
    Jsem rád, že vše proběhlo v pořádku a objednávka u Vás byla včas.

V případě potřeby jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Spokojen!

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

já Vám děkuji za recenzi i výstižný komentář, který nás těší stejně jako 100 slov chvály :-)
    Děkuji a mějte se hezky.

Jan Richter

• Krásně zabaleno, bylo tam všechno co mělo být a v perfektním stavu, rychle dodání

Reakce obchodu Mojezapalovače.cz

velice děkujeme za Vámi udělené hodnocení a jsem rád, že jste byl s průběhem obchodu spokojen, to je pro nás také velmi důležité!

Přeji pěkný den.

• Hezké zpracování
    • kvalita

• Příjemná obsluha, rychlá odpověď

Dobrá komunikace, včetně rytin, dá se zaparkovat před obchodem

• Vše v pořádku

S obchodem jsem maximálně spokojen.

• výborná komunikace a rychlost doručení

jsem velmi spokojen ..

• Největší výběr.
    • Osobní vyzvednutí.

• Pravidelně v tomto obchodě nakupuji a vždy je vše top

• Luxusně zabalené
    • Super domluva i poradí