• špatná komunikace
    • nepořádek v platbách
    • dodací lhůta

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - omlouváme se ale platba došla až třetí den a to protože jste si zvolila platbu online kartou která je okamžitá ale platba neproběhla a Vy jste peníze odeslala bankovním převodem na platební společnost Gopay, což nebylo štastné řešení a došlo k 3.dennímu zdržení

• Neverte to co nabizwji,prijde vam jine zbozi!šmejdi...
    • V tomto obchode ai uz nic neobednam...

Spatny,obednal sem zbozi.ale to co bylo na obrazku mi nedorazilo,prislo mi uplne jine zbozi nez sem obednal.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - objednal jste si pamětovou kartu Samsung 32GB class 10 s USB čtečkou do počítače a zaslali jsme přesně dle parametru co jste objednal !! Samsung jen změnil grafiku na krabičce - bylo by dobré aby jste si napřed prověřil co se nachází v balení https://www.mojemobilka.cz/eshop/product/view/22/15768
    Marek Křevký

toto byl první nákup... a současně poslední

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - nedošlo k omylu obchodu ? u nás jste si objednal dva pouzdra na Samsung S4 mini obj 45896 a volal jste že chcete objednávku zrušit že manželka si objednala pouzdra jinde Marek Křevký

• Rychlost a příznivá cena

Děkujeme

• Objednala jsem si zboží a došlo mi úplně jiné zboží

Obchod pracuje rychle zboží jsem objednala a přišlo do 3. dnů bohužel úplně jiné než bylo objednáno

Omlouváme se za záměnu

Jsem nespokojena s délkou dodání zboží a cenou dopravy. Na stránkách zaručují dodání do druhého dne (proto jsem obchod vybrala), ale zboží dorazilo až den 4., tedy po narozeninách. Nikdo se ani neomluvil, že to nestihnou, jak bývá zvykem jinde. Kdybych tohle věděla, objednala bych jinde levněji!!!

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - zboží jste si objednala 27.06.2016 12:03:42 zadala jste platba bankovním převodem - peníze nám byly připsány na účet 29.06.2016 378,00 CZK a obratem jsme expedovali - dva dny jsme čekali na platbu + doprava poštou - omlouváme se na komplikace

• žadné
    • Skreslené informace o produktu které maji na skladě

Odjenal jsem si jen stylusy, Dodaci doba když mněli na skladě byl vice než tyden a k mému překvapení ještě s logem jejich firmy za ty penize jsem očekaval něco jiného ale obchod to asi vidí po svem.

• Cena zboží.
    • Komunikace s obchodem. Nemají zboží na skladě a píšu že je skladem. A nikdo vám nic nedá vědět.

Lepší komunikace a pravdivé údaje že je zboží skladem.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Děkujeme - informace jsou přesné u každého zboží je přesně napsáno kolik kusu je skladem na které pobočce , ale pokud vidíte že je jeden kus skladem neznamená že na Vás nějaký kus zbude , kusy se odečítají až po vyfakturování objednávek které průběžně chodí, pokud tato situace nastane voláme zákazníkům s Vámi jsme hovořili 3x během dvou dnů ,že bude zásilka odeslána např. o dva dny opožděna, ve Vašem případě : datum objednání 28.03.2016 14:10:56 datum expedice 31.03.2016 14:26:03 , pokud se zobrazuje jen expedice do 48h znamenáto že již máme zboží na cestě k nám Marek Křevký

• Dobrá cena a rozumná cena za poštovné

Děkujeme

Koupila jsem krycí sklo pro telefon. Během týdne používání se na stranách objevily oddrolené kusy skla, prasklinky (bez toho, aby telefon spadl nebo do něj něco praštilo, nebyl ani na přední sklo nikdy položen). Na konci týdne upadl z pár cm na dřevěný stůl a sklo prasklo. Před třemi dny jsem kontaktovala obchod. Zatím bez reakce. Uvidíme.

• Nepřiznali, že zaslali špatné zboží i přesto, že jsem zasílal jednoznačný důkaz. Žádám o vrácení peněz, tak uvidíme, zatím nic nedorazilo.

Při dnešní konkurenci e-shopu s tímto sortimentem zboží mě zaráží, že se k zákazníkovi chovají jak k největšímu idiotovi. Problém se špatně zaslaným zbožím zatím nevyřešen, tak uvidíme, prozatím se dohadují, že chyba není na jejich straně, ale když zašlou ochranné tvrzené sklo na smartphone a sklo je o 0,5 cm užší než displej...To vypovídá za vše.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Zaslali jsme spravné sklo na model Z520 které je užší o 0,4mm než telefon ale širší než displej telefonu, zboží jste vratil a my Vám zaslali Dobropis který jste již včera potvrdil a byl proplacen dříve než jste si tady stěžoval . Marek křevký

• Výrobek bez českého návodu - Powwerbank.
    • Na obalu Nano podložky cenovka 79,00Kč, účtováno 99,00Kč. Nepochopitelné.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Omlouváme se - nanopodložky byly zlevněny na 79kč ale Vy jste si ji objednal ještě za 99kč system vystavil Fakturu dle Vaši objednávky na 99kč

• U nabízeného zboží by měli být fotky více reálné. Větší kontrola před odesláním.

Zakoupený produkt byl lehce nažloutlý a drobný kaz.

• Zboží skladem se nedá vyexpedovat ani druhý den, pomalost.

Kdybych nemusel čekat 3 dny na telefon, který byl skladem, koupil bych si ho tam. Nakonec jsem našel ještě o 300,-kč levnější v sousedním městě, kde mi ho dali na počkání.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - u nás jste si telefon neobjednal - objednal jste si pouzdro na mobil Xperia Z3 - osobní vyzvednutí na prodejně Třinec které jste si druhý den po objednání i vyzvednul - dolo asi k omylu eshopu - Marek Křevký- a jelikož jsme sousední město od Bystřice tak děkujeme za nákup

• záměrné poškozování zboží prodejcem

Na provozovně v Českém Těšíně jsem si vyzvedl "Nabíječku Samsung ETA0U10EBE micro USB cestovní dobíječ - originál (bulk)". Po zaplacení bylo zboží prodejcem znehodnoceno lihovým fixem, kterým bylo přímo na výrobek napsáno písmeno "M". Proti uvedenému jsem se na místě ohradil, načež mi bylo "vysvětleno", že je to z důvodu identifikace výrobku pro případ reklamace.

Oficiální reakce obchodu na e-mailovou výtku:

"Dobrý večer
    popisek slouží k identifikaci našeho zboží a např na baterie navíc píšeme datum a cenu - je poté zákazník vyreklamovat i bez dokladu

právě kvůli tomuto znění zákona že stačí doložit čestné prohlášení nebo svědeckou výpověd že jste zboží zakoupil u nás se toto popisuje již jsme uspěli v prokazování našeho zboží v tomto sporu

důkaz byl ve videozáznamu prodeje zboží

add2 tento model nabíječky má seriové číslo - pokud chcete zastavte se na prodejnu vymění Vám zboží a SN dopíšou na doklad

www.mojemobilka.cz

735 72 , Petrovice 369"

• Běžný eshop
    • nevím

Objednal jsem zboží, které bylo za stejnou cenu jako jinde ale přišel čínský šunt s kazem, vzhledem k tomu, že cena je podobná jako poštovné, nebudu vracet, skončilo to v koši!! Za podobnou cenu jsem koupil v jiném eshopu a vše kvalitní.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - pokud snad dorazí vadné zboží - tak nás kontaktujte - věc budeme řešit Marek Křevký

• tuto firmu nedoporučuji 2x došel mail že

zboži je v obchodě k vyzvednutí po příjezdu zjístili že vůbec zboži nemaji proježděné peníze tato firma je jeden velký podvod jen to stoji zákazníky peníze nikdy více zvažuji podnět na hloubkovou kontrolu čoi
    toto je holá realita obchodníka

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den - zboží jste si objednal 10.08.2015 12:52:58 - s neexistujícím telefonním čáslem, Telefon: 73801 , kontaktovali jsme Vás alespon mailem
    Od: mojeMobilka Tesco <[email protected]>
    Datum: 11. srpna 2015 11:28
    Předmět: Objednávka 29316
    Komu: xxxx
    Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí na prodejně. Uvnitř obalu je plastové uchycení na telefon.
    S přáním hezkého dne
    mojeMobilka Český Těšín - areál HM TESCO

zboží bylo určitě připraveno - a byl jste na naší prodejně ?

• pří výměně vadného zboží mi nové zaslali na vlastní náklady (a vadné jsem jim nemusel vracet)
    • zboží bylo nejlevnější
    • Musel jsem si doplatit při reklamaci zboží údajně už neměli stejné zboží, a za (údajně) lepší chtěli doplatek. Rozdíl kvality jsem v popisu zboží nevyporozoval, fotky a jsou jen ilustrativní.
    • Cena náhradního zboží podražila po odeslání reklamace.

Nakoupil jsem zde kvůli ceně - byla nejlevnější za stejné zboží. Zboží ale bylo vadné z výroby (zjevně, zvenčí), a obrázky na webu jsou jen ilustrativní. Jednání webu se mi zdalo nefer - chteli doplatek vetší než byl rozdíl v ceně ve chvílí odesílání reklamace (oba vyrobny byli v té chvíli v akci) a trvali na svém...

• Zaručujete se českým zbožím a českou kvalitou a prodáváte šmejd z číny.
    • Jste podvodníci-.

Dobrý den - na eshopu uvadíme :

Český původ zboží,Záruční list na 24 měs. platný v ČR
    Vždy kompletní balení.
    Jsme plátci DPH = daňový doklad

jestli jste si myslel že telefony , baterie atd které prodáváme jsou vyrobeny v ČR tak to se omlouváme ale bohužel v ČR se nevýrábějí ŽÁDNÉ MOBILNÍ TELEFONY ani příslušenství

ale prodáváme originaly určené pro ČR
    Marek Křevký

Kryt na telefon byl jiný než byla fotka na webovkách.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Pokud si objednáte pouzdro na zopo 780 dojde opravdu na zopo 780 , foto jak uvádíme je u všech modelu telefonu stejné "ilustrativní" umístění otvoru pro fotoaparát na fotografii neberte zřetel