• Zatím nemám negativní zkušenost. Čekám, jak se postaví k reklamaci vadného zboží.

Zatím nemám. Uvidíme.

Děkujeme

• O.K.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Zboží jsme poslali nové, tudíž si myslíme, že je již vše v pořádku.

Daný obchod nebyl během několika dnů schopen opravit platby platební kartou.Neustále mi bylo nabízeno uhrazení jinou formou.Bohužel v 21 století je to pro mne nepochopitelné !!!!

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že Vaše platba neproběhla ani u jedné z objednávek, které jste si vytvořil. Ostatní zákazníci tento problém neměli, platby normálně chodily. Po našem zaslání odkazu na platbu přímo z našeho obchodu, platba proběhla v pořádku. Tudíž nevíme, kde byl problém. Omlouváme se za komplikace.

• zboží uvedené na e-shopu jako skladem, skladem nebylo.
    Až po objednání a zaplacení ! mi volali že bude za týden....

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Děkujeme za Váš názor, ale zboží bylo opravdu skladem. Bohužel ho za hodinu prodali na prodejně.

Nakupoval jsem zde poprvé a hned jsem byl zklamán.Mobil telefon NOKIA-230 byl sice kompletní, ale NEFUNKČNÍ. Poslán zpět na Reklamační oddělení.

Zboží přislo v neodpovídajícím stavu. Model telefonu i krytu korespondují, ale kryt na jedné straně nesedí. Jeví se mi spíše jako vadný kus.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Děkujeme za recenzi. Při emailové korespondeci jsme Vám psali, že můžete odstoupit od kupní smlouvy.

• V dnešní době, navíc, když byla cena zboží více než 2 tis. Kč, nemožnost platby kartou je pro mě neakceptovatelná. Příště u tohoto obchodu už nakupovat nebudu. Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den, platby kartou nejsou na všech vydejních místech možné , doporučuji platbu online kartou nebo bankovním převodem . Marek Křevký

S púzdrom som spokojná,kupovala som ich tu viacero a vždy v pohode.Až pri kúpe ochranneho skla TopGlass Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Pro Max, 9S 26635 vznikol problém.Prvé sklo mi nechytilo na mobil,z jednej strany zostala veľká bublina, ktorá sa po vytlačení objavila znovu.Druhý deň som reklamovala,ale reklamáciu neuznali.Kúpila som teda nové sklo TopGlass Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Pro Max, 9S 26635 a nechala som si ho aplikovať hneď v obchode za poplatok. Predávajúci sa s ním mordoval asi 15 minút,objavovali sa znovu bubliny ktoré sa snažil vytlačovať.Keď sa mu to celkom podarilo prevzala som si mobil s poučením, že ho nemám dávať do zakúpeneho púzdra aspoň jeden deň, čo som dodržala, ale než som prišla domov mala som na mobile pod sklom zase bubliny,ktoré vytláčam odvtedy každy deň.Príde mi,že ochranne sklo TopGlass Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Pro Max, 9S 26635 nesedí tak ako by malo sedieť na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro.Zaplatila som dohromady za dve ochranné skla aj s aplikácioub 900 Kč a efekt žiadny.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den , nejedná se o omyl? o reklamaci nemáme žadný zaznam a u nas stojí dva skla 149kč viz
    budeme Vás kontaktovat telefonicky popř pište na [email protected] Marek Křevký

• označuje skladem zboží, které nemá

• Ochranné sklo dorazilo ve velikosti zhruba na můj telefon.
    • Obal dorazil na telefon nova t5 a tvrdili že je to stejný jako honor 20.

Po té mi doposlali obal který pasoval. Jen to byl ten stejný který už mám. Sháněl jsem obal co má vystouplé rohy nad displej, na ochranu před pádem.. A ochranné sklo tak pasuje nepasuje. Mělo by mít mírně zahnuté boční okraje a černý rameček a to nemá..

• sklo na samsung a40 je menší než display telefonu.

• Objednala jsem si sklo na telefon, bohužel nesedí přesně na tip telefonu. Moc malé.

• Ne zrovna ochotní prodavači

• Sklo nepasovalo, ale tohle není vyloženě chyba obchodu. Je to velmi špatný a nekvalitní výrobek. Ale za 150Kč se nedá čekat žádná sláva.
    • Né příliš ochotný přístup zaměstnanců (možná brigádníků) na pobočce v Karviné.

Nebudu už zde znova nakupovat. První dojem nic moc.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Ochranné sklíčko nedrží, neustále se odlepuje...je to velmi nekvalitní výrobek.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den , pokud dojde k odlepení skla a vniknutí prachu tak již nebude nikdy držet , sklo na fotoaparát telefonu doporučuji používat s pouzdrem aby nedošlo k nechtěnému nadzvednutí skla a vniknutí nečistot. Marek Křevký

Sklo vydrželo asi tři týdny a začalo se odchlípávat a nešel dotek. Absolutně nekvalitní.

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den , pokud dojde k odlepení skla a vniknutí prachu tak bohužel se zhorší citlivost dotyku , popřípadě přestane uplně fungovat , sklo doporučuji používat s pouzdrem aby nedošlo k nechtěnému nadzvednutí skla a vniknutí nečistot. Marek Křevký

• rychlost dodání
    • přišlo jiné zboží

Tvrzené sklo na mobil Huawei Y6 Prime 2018 neodpovídá uvedenému typu mobilu

Reakce obchodu mojemobilka.cz

To nás mrzí že Vám skla nesedí , po kontrole z kamer bylo opravdu odeslano co jste objednala, - a spíše "upozornění pro všechny zákazníky" pokud Vám dojde něco co nesedí stačí nás obratem kontaktovat a zboží vyměnit . Marek Křevký

• Po čtyřech dnech vám řeknou, že zboží není

Reakce obchodu mojemobilka.cz

Dobrý den , objednal jste 1.1.2019 a 3.1. v pátek jsme Vás informovali že zboží je vyprodáno , omlouváme se za komplikace

• na zboží marně čekám, dle informací Uloženky je v přepravě od 28.12.

Omlouváme se za přepravce , z naší strany zasilka odešla do 24h Marek Křevký