• Bohužel po týdnu zboží stále nedorazilo. Dřív dorazil tento dotazník spokojenosti.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, bohužel zboží nebylo skladem a už minulý týden jsme očekávali dodání, proto jsme Vás neinformovali o zpoždění. Dnes se balíček odesílá, takže zítra nejpozději pozítří ho budete mít. Omlouváme se za zpoždění a věříme, že budete se zbožím spokojený, a že nám zachováte přízeň i v budoucnu :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Jak je možné, že zboží zakoupené a zaplacené 25.3.2024 ještě nebylo dodáno. Když následně zakoupené a zaplacené zboží již dodáno bylo!!! Udělejte si v tom pořádek!!

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, omlouváme se a také nás to mrzí, ale zboží jsme Vám nemohli odeslat jednoduše proto, protože stále čekáme na zboží od dodavatele. Jakmile bude Vaše objednávka kompletní, obratem ji odešleme! Zboží očekáváme příští týden, ale pokud potřebujete, můžeme Vám zboží skladem odeslat hned a zbylé zboží až po naskladnění. Dejte nám vědět, pokud máte zájem. Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Eshop nerespektuje soukromí zákazníka
    • Eshop sdílí kontaktní údaje zákazníka i přes zákaz
    • Eshop porušuje GDPR

V objednávce jsem zaškrtl, že tento debilní dotazník nechci, ještě jsem to uvedl do poznámky a stejně zase přišel. Porušují zákony, jsou to tedy zločinci.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, moc se Vám omlouváme a děkujeme za upozornění - necháme programátory prošetřit, jestli v tom zaškrtávacím systému funguje vše tak, jak má, protože u Vaší objednávky vidíme, že se zasláním dotazníků souhlasíte. Pouze v poznámce je uvedené, že nesouhlasíte, ale to my už nedokážeme ovlivnit. Je to zabezpečené tak, aby prodávající nemohl zasahovat do těchto hodnocení a všechna hodnocení tak byla 100% objektivní. Ještě jednou se omlouváme, přání a soukromí zákazníků samozřejmě respektujeme. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Trafo prišlo rozbitý

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, tak to se moc omlouváme. V tuto chvíli od Vás žádnou reklamaci neevidujeme, napište nám prosím na e-mail [email protected], abychom s Vámi mohli vyřešit reklamaci, děkujeme. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Zboží jsem objednala,zaplatila,ale přišla mi zpráva,že teprve budou zboží objednávat u dodavatele že ho mám očkávat tak za 7 dnů. Ale já mám ty zásuvky rozbité,nemůžu je používat.Tak jsem přdpokládala,že to bude po zaplacení rychlovka.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Dávat nám ale špatné hodnocení je v tomto případě naprosto nesprávné, i když chápeme, že na zboží asi pospícháte. U zboží jsme měli (a stále máme) uvedeno, že ho nemáme skladem, ale že je u dodavatele. Toto zboží objednáváme ze zahraničí, tak to trvá trochu déle - předpokládaná doba cca 1-2 týdny. Bohužel to nedokážeme urychlit. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Napsala jsem email ohledu zbozi ,, kde ted je jeste jsem to nedostala . Cekam uz tyden . Ale nikdo zatim neodpovedel

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, prověřujeme Vaši zásilku u České pošty, protože balíček od nás odešel hned 2.1.2024. Jakmile budeme vědět více, ozveme se Vám. Buď se balíček najde a doručí Vám ho, nebo Vám pošleme obratem nový, zboží zatím máme stále skladem. Omlouváme se za komplikace, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Pozor započítáno balné skoro 50 Kč.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, rádi bychom Vás opravili, protože žádné "balné" si neúčtujeme. V ceně 108 Kč za dopravu je doprava na balíkovnu 69 Kč + poplatek za dobírku 39 Kč. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Týden od objednání stále nemám zboží u sebe.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení, i když samozřejmě chápeme, že dodací lhůta týden je už trochu dlouhá. Z naší strany ale nedošlo k žádnému pochybení. Zboží jsme neměli v dostatečném množství na prodejně a objednali jsme ho u dodavatele hned druhý den. Zboží jsme ale obdrželi až v pondělí odpoledne, kdy už byly zásilky z toho dne expedované. Proto Vaše zásilka odešla od nás až v úterý. Bohužel jsme to nemohli nijak urychlit. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Ve většině případů expedujeme zásilky do druhého dne, bohužel někdy se to prodlouží, obzvlášť před Vánoci :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• neposielate tovar na Slovensko. Dnes?

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, na Slovensko zboží neposíláme, protože nám to přijde drahé a nevýhodné pro obě strany. Nebudeme zde rozepisovat všechny důvody, zkrátka po dlouhém zvažování všech pro a proti jsme se rozhodli posílat zásilky pouze v rámci ČR. Upozorňujeme na to červeně také v nákupním košíku. Děkujeme za pochopení. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Nabidka eshopu neodpovida realite dorucenych produktu
    • Na eshopu uvadene zbozi neni ve skutecnosti skladem a jiz se nevyrabi, pritom stale uvedeno jako skladem

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Někteří dodavatelé nám bohužel nedávají vědět, že některé zboží již ukončilo výrobu a pokud nemáme vzájemně provázané systémy, pak to zjistíme až tehdy, jakmile někdo zboží objedná. To se stalo i ve Vašem případě a produkt jsme samozřejmě stáhli z nabídky. Nejsme si teď jistí, kterého produktu se týká Vaše poznámka, že neodpovídá realitě, neevidujeme od Vás žádnou reklamaci. Pokud nejste se zbožím spokojený, máte samozřejmě nárok na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží do 14 dnů od doručení. Napište nám prosím na e-mail [email protected] nebo zavolejte a domluvíme se na dalším postupu. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Popletli to a poslali mi jiné zbozi, náprava neprobíhá tak jak slíbili

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, ano omylem jsme zaměnili dva štítky na krabice a poslali jsem Vám jiné zboží. Velice nás to mrzí a za vzniklé komplikace jsme se Vám již omluvili. Náprava ale nemohla proběhnout okamžitě, protože na opětovné odeslání jsme neměli zboží skladem a museli jsme čekat na dodavatele. Dnes, tj. v pondělí, by k Vám měl dorazit kurýr, který od Vás převezme původní zásilku a předá Vám správné zboží. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nám v budoucnu dáte ještě jednu šanci :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Absolutně bez informace

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, velice nás to mrzí, ale teprve až na základě této recenze jsme začali pátrat, kde by mohl být problém a zjistili jsme, že Česká pošta balíček stále nedoručila na Vámi vybranou balíkovnu. My jsme Vám balíček odeslali hned následující den od objednávky. Buď se obraťte na Českou poštu nebo budeme zásilku reklamovat a zboží Vám odešleme ještě jednou. Omlouváme se a věříme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu, protože z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

prodávají nekvalitní zboží

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, i když nás samozřejmě mrzí, že nejste se zakoupeným zbožím spokojený. Žádnou reklamaci nebo informaci o vrácení od Vás v tuto chvíli neevidujeme, zboží nám můžete vrátit do 14 dnů od doručení. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Rozvadeč vypadal že ho někdo dělal opravdu na rychlo. Těsnění bylo rozleptané a vypadalo jak kdyby ho dělali děti někde v garáži ani nebyli v balení voděodolné průchodky příště si zajedu radši do Baumaxu i Poláci prodávají lepší skříně

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, i když nás samozřejmě mrzí. Bohužel není v našich silách kontrolovat zevnitř každý výrobek. Voděodolné kabelové průchodky nejsou součástí balení, ty je nutné dokoupit. Pokud s výrobkem nejste spokojený, můžete nám ho samozřejmě vrátit do 14 dnů od doručení. Kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem, abychom se mohli společně domluvit na dalším postupu. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Mají pěkné ceny.

Nedá se objednat zboží.Asi mají chybu u nich..

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když tomu příliš nerozumíme. Objednané zboží jsme Vám odeslali hned druhý den, a informaci, že Vám něco nešlo objednat, teď zpětně nedokážeme rozlousknout :) Chyba se samozřejmě může vyskytnout, a proto nás příště prosím kontaktujte hned, abychom to mohli vyřešit co nejdříve a k oboustranné spokojenosti. Pro nás je teď hodnocení 10% za to, že jsme Vám odeslali balíček hned druhý den, docela nemilé překvapení, ale už s tím nemůžeme nic dělat... S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Trvá to moc dlouho.????

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zboží jsme neměli skladem, bylo na objednávku a díky státnímu svátku se dodací lhůta 48 hodin o 1 den protáhla. Balíček jsme odesílali hned, jakmile nám zboží dorazilo od dodavatele, tj. až v úterý. Věříme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu, protože z naší strany nedošlo k žádnému pochybení :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Bohužel, dodané zboží bylo nefunkční, realizuje se reklamace.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jakmile reklamované zboží dorazí, podíváme se na něj a pak se společně domluvíme na dalším postupu. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, ale věříme, že najdeme řešení k oboustranné spokojenosti :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Nekvalitní čínský výrobek. Led Svítidlo má energetický typ F. Nepohodlně se montuje. Všechno zjistíte až po nákupu.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když nás samozřejmě mrzí. LED světlo Ganys, které jste zakoupila, patří totiž k nejoblíbenějším i nejprodávanějším světlům do kuchyně a zatím jsme na ně neměli špatnou recenzi. V popisu uvádíme vše potřebné, takže nemůžeme souhlasit s tím, že všechno zjistíte až po nákupu. Na našich stránkách uvádíme jak připojení pomocí svorkovnice, tak i energetickou třídu F (dřívější značení odpovídalo třídě A). Pokud ale nejste se světlem spokojena, samozřejmě nám ho můžete vrátit. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• provedl jsem objednávku na eshopu ve ctvrtek odpoledne s tím že si vyzvednu a zaplatím v pátek na prodejně. mojí chybou jsem označil platbu převodem. telefonicky jsem toto napravil. obsluha mi ale sdělila, že mám přijet až mi pošlou SMS že je objednávka připravena k výdeji. bohužel za celý týden se tak nestalo. kdyby jsem tam v pátek zastavil, tak jsem asi nákup uskutečnil ke spokojenosti na místě a hned.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, zboží jsme Vám ihned v pátek 20.1. nachystali k osobnímu odběru a také jsme Vám odeslali SMS na číslo, které jste uvedl v objednávce. To, že jste SMS nedostal, protože se Vám rozbil telefon a používáte jiné telefonní číslo jsme nemohli vědět a dozvěděli jsme se to až na základě této recenze, kdy jsme začali řešit proč jste nedostal oznámení o připravení zboží, i když jsme jej zasílali. Na číslo z objednávky se vůbec nebylo možné dovolat a z objednávky z minulého roku jsme zjistili, že ještě máte jiné telefonní číslo, na které jsme se Vám konečně dovolali. Myslíme si, že jste nám mohl nejprve zavolat a zeptat se, zda si pro zboží můžete přijet a ne hned psát špatné recenze, protože z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a bohužel nás takové recenze poškozují. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Objednané zboží nebylo totožné s fotkou z e-shopu.Po telefonátu mi bylo řečeno že jsem obdržel to co jsem si objednal i když jsem potřeboval přesně tu součástku která byla vyfocena....

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o recenzi na jiný e-shop, protože od nás jste obdržel přesně to, co je na obrázku. Objednával jste pojistku 25A typ E27, tam není žádná možnost cokoliv zaměnit. Rozměr i jmenovitý proud je jasně daný typem objednané pojistky. Je to normovaná velikost, aby mohla být použita ve všech zařízeních, pro které je určena. Pak nás ale mrzí to špatné hodnocení i recenze.. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz