Rychlé.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za recenzi a přejeme hezký den :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• celková spokojenost

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, tak to jsme rádi :) Děkujeme Vám za kladné hodnocení i za recenzi. S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Velice rychlé zaslání
    • Ceny

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za recenzi :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Spolehlivý obchod

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za recenzi :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Nakupoval jsem poprvé.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

• perfektní jednání a komunikace

rychlý, spolehlivý....:-)

ok

• rychlost-spolehlivost jsem spokojem

Skvělá spolupráce

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za recenzi a přejeme hezký den :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

• Skvělý sortiment, bezkonkurenční ceny a objednávky vyřízeny bleskově

Jako elektrikář s třicetiletou praxí si vždy dokážu vybrat jak pro majetného tak i finančně slabšího klienta

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, tak to jsme moc rádi! Děkujeme Vám za kladné hodnocení i za super recenzi :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Vše ok

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení i za recenzi :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

Můj první nákup v tomto obchodě, ale naprostá spokojenost. Přehledný obchod, široký sortiment, příznivé ceny a rychlé dodání

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Klasický internetový obchod nijak nevybočující z obecných standartů.

Rychlost

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Děkujeme Vám za kladné hodnocení i za recenzi a přejeme hezký den :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz

vše bez problému, spokojenost

Reakce obchodu mojeelektro.cz

• Bohužel po týdnu zboží stále nedorazilo. Dřív dorazil tento dotazník spokojenosti.

Reakce obchodu mojeelektro.cz

Dobrý den, bohužel zboží nebylo skladem a už minulý týden jsme očekávali dodání, proto jsme Vás neinformovali o zpoždění. Dnes se balíček odesílá, takže zítra nejpozději pozítří ho budete mít. Omlouváme se za zpoždění a věříme, že budete se zbožím spokojený, a že nám zachováte přízeň i v budoucnu :) S přátelským pozdravem tým MojeElektro.cz