Dodali něco jiného než jsem objednal na e-shopu

Reakce obchodu Modroočko.cz

O problému se dozvídáme až z této recenze. Zboží co zákazník zakoupil nám na skladě odpovídá počtu co má být skladem. Pokud by jsme zaslali něco špatně tak by to nesedělo. Nejsme tedy schopni zjistit, jestli k chybě opravdu došlo a nebo se zákazník plete. Jedná se o koleje k vláčkodráze, kterých je hodně druhů. Každopádně pokud se stala chyba u nás, stačí nám zavolat a vše řešíme okamžitou výměnou, kdy dopravu zboží tam i zpět zajišťujeme i platíme my.

• 3 x mi změnili objednávku, až mi jí poslali na poštu, po které teď pátrám

Reakce obchodu Modroočko.cz

Ověřovali jsme to a chyba je na dopravci Česká pošta. Zaslali jsme to na správnou pobočku pošty, ale z nějakého záhadného důvodu to pošta uložila na jinou poštu ve městě. Balík byl zaslán 3.12. a 5.12. je uložen ale na jiné poště. Balík lze na stránkách České pošty přesměrovat. Žel se o problému dozvídáme až z této recenze, tudíž nešlo řešit dříve.

Zboží bylo rozlepené, měla jsem ho jako darek a musela sem se stydět, když se zboží rozdelalo a nebylo v poradku. Na rychlo jsme ho lepili. Obchod zrejme ma problem se podivat co posila.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Dle konzultace se zákazníkem jsme zjistili, že se jednalo o výrobní vadu, kdy se u bubínku odlepil látkový lem. Žel v množství co zasíláme nejsme schopni kontrolovat výrobky v originálních krabicích od výrobce. Do některých se bez porušení obalu ani nedostaneme. Po převzetí zboží a zjištění vady je možné provést výměnu na naše náklady přes Zásilkovnu. Každopádně nás to mrzí. Tým Modroočko.cz

• Nekompletní obsah
    • Nedodržená slíbená náprava a dodání celého balení!

Objednal jsem si Kolo štěstí Legler kód zboží LE6251, které mi přišlo nekompletní, chybějící díly (osa, která drží kolo ve stojanu a "matice" na tuto osu) pán, mi řekl že to asi v číně popletli a dali dohromady několik různých typů. Slíbil 11.3. nápravu, že mi pošle chybějící díly - doteď 13.5. jsem se nedočkal, telefon mi nezvedal.... nebudu znovu nakupovat a kolo letí do koše, asi stačí objednat z aliexpresu, když je to stejně čína...

Reakce obchodu Modroočko.cz

Zákazníka jsme již kontaktovali a zjistili kde nastal problém. Došlo k tomu, že opravdu u výrobku byla od výroby chybná součástka. Pán nám volal, že je tam chyba a my jsme ihned ten den zaslali součástku správnou. Máme doloženo trasováním od dopravce. Žel patrně došlo k pochybení od dopravce, neboť balík nebyl doručen. Telefony bereme a není v telefonu u nás v historii žádný záznam, že by po té první komunikaci zákazník opět volal. Zákazník již nemůže překontrolovat ve svém telefonu, zda volal na správné číslo. Dle nás, jestli volal, tak volal na špatné číslo. Došlo tady k souhře několika okolností, které nejsme schopni nijak ovlivnit. Žel od té doby nás zákazník nekontaktoval ani emailem, takže o problému víme až touto cestou.

• Zboží bylo nekvalitní

Reakce obchodu Modroočko.cz

Došlo k tomu, že u dřevěných obrázkových kostek byla chyba z výroby a na dvou stranách kostky byl obrázek nalepen špatně. Nejsme výrobci této hračky a proto nejsme schopni předejít tomu že se něco takového stane. Navíc se jedná o kvalitního výrobce. Těchto kostek se prodalo hodně a chyba je ojedinělá. Paní nám napsala mail a byla nabídnuta okamžitá výměna za nový kus. Pokud nastane nějaký problém, tak ho řešíme ke spokojenosti zákazníka, proto nás vždy zamrzí takováto recenze.

Bohužel nedoporučuji nebo toto je vietnamský obyčejný šmejd nic víc!!!!
    Malá to měla 2 dny a už je to rozbité. Koupila jsem náhradu na Wish a musím říct, že tisíckrát lepší než to Vaše.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Tak na tohle opravdu musíme reagovat. Nejedná se o recenzi na náš obchod ale spíše na výrobek co si paní koupila. Co se týče našeho obchodu, vše proběhlo naprosto bez problému. Co se týče zboží, tak si paní koupila psací kartónovou destičku za přesně 40,-Kč. Zboží zcela odpovídá kvalitou popsanému. Paní za 40,-Kč očekávala možná něco mnohem kvalitnějšího. To se může stát, proto je možné výrobek vždy vrátit do 14 dnů.

• Dorazili mi zboží, které nebyli kompletni

Reakce obchodu Modroočko.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nedoporučujete obchod. Ve výrobku opravdu chyběla jedna součástka. Chyba z výroby. Žel tohle není schopen podchytit žádný prodejce. My nejsme výrobce té hračky. Jakmile jste nám o tom napsala, jsme byli ochotni ihned součástku doposlat. S pozdravem tým Modroočko.cz.

• Zboží bylo od prodejce špatně zabalené, trvdým papírem byla zakrytá pouze část původního obalu ( celofánový kryt hračky), krabice, ve které byla hračka zabalená, došla výrazně poškozená.
    • pro transport -špatná technika balení

Reakce obchodu Modroočko.cz

Opravdu nás to mrzí, že došlo k poškození obalu při dopravě. Jsme si vědomi, že dopravci s balíky nezachází šetrně. Snažíme se zboží balit tak, aby dopravu přežilo bez úhony. Máme recenze i zde na Heurece, kde naopak lidé chválí naše balení. V tomto případě však došlo k našemu pochybení a bereme si z toho ponaučení.

Dřevěný statek se po rozbalení rozpadl,kolem hřebíků a šroubů třísky.Slepili jsme ho a zatím drží.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Jedná se spíše o recenzi na zboží, než na prodejce. Každopádně nás mrzí, že byl výrobek vadný, Co se týče této hračky, tak nemáme na něj špatný ohlas. Patrně se jednalo o vadný kus. S pozdravem tým Modroočko.cz.

• Obchod nekomunikuje se zákazníky a telefon který uvádíte na Vašich stránkách je nefunkční.
    • zboží mě bylo zasláno v stavu ,dřevěné části odřené a hlavní štít pomačkaný ,už bych si u Vás nic nekoupil.Hanuš

Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Modroočko.cz

K této recenzi se musíme vyjádřit. O problému jsme se dozvěděli až z této recenze a následně zákazníka kontaktovali. Patrně došlo k tomu, že mělo zboží výrobní vadu a nebo se poškodilo při přepravě. Žel tohle nejsme schopni nijak ovlivnit, jen následně napravit. Jednalo se o divadlo, které je v originál balení od výrobce, do kterého nenahlížíme. Dle slov zákazníka jsme to měli divadlo před odesláním smontovat a prohlédnout. To však technicky nelze. Co se týče komunikace, tak odmítáme, že nekomunikujeme. Telefon je funkční a stále stejný již 7 let. Denně máme na něj množství hovorů. Z komunikace se zákazníkem vyšlo najevo, že patrně odpovídal na mail, který mu zaslala přepravní společnost. Ten se k nám však již nedostal. Na naších stránkách máme napsán jasný postup jak v takových případech postupovat (kde psát apod.). Toto zákazník neučinil. S pozdravem tým www.modroocko.cz.

Zboží neodpovídá inzerované nabídce, hlavně množstvím(box Snazaroo velký).

Reakce obchodu Modroočko.cz

Došlo k tomu, že výrobce mírně upravil množství třpytivých barev ve velkém profi balení. Žel tohle jsme nepostřehli - ihned jsme upravili popis. Omlouváme se. Zboží je možné vrátit s tím, že budou vráceny peníze v plné výši. S pozdravem tým www.modroocko.cz.

PŘÍŠLO MI JINÉ ZBOŽI NEŽ JSEM OBJEDNALA

Reakce obchodu Modroočko.cz

Pokud se stane chybou lidského faktoru nějaká nesrovnalost, je možné nás kontaktovat a věc napravíme. Zatím jste nás nekontaktovala. Pokud tedy chcete věc napravit, tak nás prosím kontaktujte. S pozdravem tým www.modroocko.cz.

Objednávka byla zaslána s chybnou fakturovanou částkou, zboží bylo nekompletní

Reakce obchodu Modroočko.cz

Patrně si paní spletla obchod a ta recenze patří jinému obchodu. Jinak si to nedovedeme vysvětlit. Bylo objednáno v pátek 27.11. s platbou předem na účet. Částku paní převedla a v pondělí se jí zboží zasílalo. Faktura je na částku co si paní objednala a zaplatila. Že by byl nějaký problém se zbožím (nekompletní) nám nebylo nahlášeno. S pozdravem tým www.modroocko.cz.

Názor na obchod.....? Když je obchod schopný zaslat zákazníkovi zboží, které se po cca hodině používání rozpadne a musí si ho člověk sám opravit, tak to o obchodu nic dobrého nevypodívá

Reakce obchodu Modroočko.cz

Vaše reakce je spíše na výrobek a na jeho výrobce, než na náš obchod. Takové zboží je možné u nás reklamovat. Vada výrobku se může objevit a není v moci žádného obchodu vše 100% odchytit. Ve vašem případě se jednalo o dětské zahradní náčiní - patrně se násada při používání uvolnila z rukojeti. Nic jiného nás nenapadá, co by se mohlo rozpadnout. S pozdravem tým www.modroocko.cz.

OPbchod má dobré cen,rychle dodání,velký výběr ,ale když jsem se kontaktovala podruh=é na obchod tak už jsem napsala asi 5emailu a telefonátů a nikdo semnou nekomunikuje,když jsem uělala obchod za 3500kč tak byly vstřícní teĎ nemohu říct...

Reakce obchodu Modroočko.cz

Musíme se ohradit. Opravdu paní měla dotaz mailem na zboží, které není skladem. Zjišťovala se dostupnost a pak se reagovalo. Každopádně jsme odepsali. Pokud mail nepřišel patrně je u paní ve spam koši. To již nevíme. Každopádně je zcela nepravda, že paní k nám volala jak píše. Telefony zvedáme a na zmeškané hovory voláme zpět. Tým www.modroocko.cz.

• reklamace

proc ano:
    Vzhled webu a objednání a doprava vše ok.
    Proc ne:
    Když potřebujete reklamovat zboží, které po týdnu nefunguje, tak Vás odkážou na prostředního dodavatele zboží, který Vám stejně nic neřekne a zboží musí poslat jinam. Jednoduše řečeno nulový zájem to vyřídit se zákazníkem na přímo, ale raději ho odkázat jinam.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Musíme se ohradit proti výroku, že máme nulový zájem reklamaci řešit. Zákazník nám pouze napsal mail, že má problém s výrobkem, že ho chce u nás reklamovat. Odepsali jsme mu, že ať se nejprve informuje u autorizovaného servisu zda lze jeho problém řešit a poté ať nám výrobek zašle. Nic víc. Byla tu jen od nás snaha, aby zákazník neposílal výrobek zbytečně, ať to nejprve zkonzultuje s autorizovanou opravnou. Tým www.modroocko.cz.

• Hezké zboží.
    • Malý výběr druhů dopravy, neochota řešit nastalý problém.

Na zboží jsem čekala 13 dní od odeslání a i přesto, že jsem splnila všechny podmínky pro garanci doručení do Vánoc (kterou obchod poskytoval), jsem se ho dočkala až před Silvestrem. Hlavní vinu nese ČP (balík se ztratil hned na podací poště), ale obchod mi nejen s nastalou situací nijak nepomohl, ale nechce ani podat reklamaci na zpoždění dodání balíku do ruky (tj. nedočkám se ani vrácení části dopravného).

Reakce obchodu Modroočko.cz

Ano, balík se skutečně zatoulal na České Poště. Žel se proto nepodařilo zboží dodat včas. O problému jsme Českou Poštu informovali, ale balík se dohledal pozdě. O problému jsme se dozvěděli těsně před vánoci a nešlo to nijak jinak vyřešit. Reklamaci podávat nebudeme. Rozdíl mezi cenným balíkem a Balíkem do ruky je pouze 6,-Kč. Problémy předáváme k řešení a tlačíme na dopravce, aby se takové problémy neopakovali. V nabídce máme i jiné přepravce, které lze zvolit. Tým www.modroocko.cz.

• - dlouhá dodací lhůta 13 dní u zboží skladem
    • - špatně zabalené - poškozený obal

Jednalo se o dárek, který jsem nestihla předat během oslavy, protože zboží dorazilo 13 dní od objednání. Sice došlo k omluvě, že přehlédli platbu, bohužel jsem ale stejně zakoupit náhradní dárek... U e-shopu by se to stávat nemělo. Navíc jsem žádala o zabalení tak, aby nedošlo k poškození obalu, tím, že se mělo jednat o dárek, krabice je ale promáčklá a rozlepená, protože na to na poště asi něco hodili. Za sebe rozhodně doporučit nemohu, což mě mrzí :-(

Reakce obchodu Modroočko.cz

Opravdu se z naší strany stalo, že se špatně spárovala platba v systému a tudíž se zboží zaslalo o 4 dny později, od připsání platby. Za to jsme se hned paní omluvili. Žel byl do toho ještě státní svátek a tím pádem krátký pracovní týden. Tým Modroočko.cz

• Pěkné, kvalitní zboží.
    • Dopravce. Nebyl schopen balík doručit, přestože jsme byli doma. Pokusili se pouze jednou zavolat, a když se nepodařilo, více se nezajímali.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Výtka je spíše na dopravce než na náš obchod. Pokud nám napíšete bližší informace, Můžeme stížnost předat dopravci k prošetření. Žel není v naší moci zaručit, že ze stovek řidičů někdo individuálně nepochybí. Každopádně lze u nás vybrat z více dopravců. Takže pokud nejste spokojena s jedním, je možné zvolit jiného. Tým Modroočko.cz

• - na základě vzájemné dohody jsem část objednávky (nekvalitní zboží) vrátila zpět na adresu, bohužel firma dále nekomunikuje, ani dosud neuhradila dlužnou částku

Rozhodně nedoporučuji. Velmi nekorektní jednání. Zboží jsem na základě dohody v rámci 14denní lhůty zaslala zpět, firmou bylo přijaté, ale bohužel peníze z nich nemůžu dostat.
    Nekomunikují.
    ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Modroočko.cz

Na naši obranu. Vrácené zboží nám přišlo 5.5. což je 8 pracovních dní zpět. Snažíme se peníze vracet co nejdříve, ale proces vrácení nějaký ten den trvá. Navíc paní ani nebyla schopna zavolat, aby se zeptala. Pouze jak jsme dohledali psala na jiný email než se dle instrukcí psát má. To ohledně té argumentace, že nekomunikujeme. Ostatní recenze jasně potvrzují, že nic takového neděláme. Tým www.modroocko.cz