Zbozi jsem zaplatila, ale dorazilo uplne neco jineho. Objednane zbozi stale neprislo, penize za postovne, kdyz jsem vracela zb. Taky neprisly. Rozhodne nedoporucuji!!!

Reakce obchodu Modroočko.cz

Skutečně se stalo, že jsme na dvou balících přehodili štítky. Bylo na obou stejné příjmení a chyba byla na světě. Žel náprava této chyby nejde udělat ze dne na den. S paní jsme komunikovali,a vše dali do pořádku - včetně uhrazení všech nákladů co s tím paní měla. Žel paní napsala recenzi dříve než se to vyřešilo. Dělali jsme co bylo v našich možnostech. Modroočko.CZ

• Osobní vyzvednutí na ulozenka.cz...
    • Nekomunikuje skrz reklamace přes email, bylo zasláno jiné zboží, než které bylo objednáno...

Reakce obchodu Modroočko.cz

Vážený pane Dušek. Došlo skutečně k omylu a bylo vám zaslané jiné puzzle ve stejné hodnotě 100kč. Byl jiný design než jste chtěl. Psal jste reklamační mail 13.2. Ihned 14.2. jsme vám napsali mail s tím že vám vracíme peníze. Peníze vám máte již vrácené. Dokonce jsme ani nechtěli zpět vrátit špatně zaslané puzzle. Nechali jsme vám ho jako omluvu. Navíc jste měl ještě u zboží malý dárek zdarma. A za to nám napíšete takovéto hodnocení. Opravdu to nechápeme. Modroočko.CZ

v obchodě jsme kupovali dřevěné závěsné letadlo. kvalita zboží, které dorazilo, nás poněkud zarazila - tu nedbale osmirglované dřevo, tu cákanec barvy mimo. člověk by sice mohl namítnout, že se jedná o ruční výrobek, ale za tu cenu bych očekávala dokonalejší provedení.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Mrzí nás Vaše nespokojenost. Občas se opravdu stane, že je nějaká nedokonalost z výroby. U dřeva jako materiálu je dosáhnutí 100% výsledku mnohem obtížnější než například u plastu. Nejsme výrobci té hračky, ale pouze prodejci. Že nás jako obchod nedoporučujete, nás mrzí, neboť tohle ovlivnit nemůžeme. Snažíme se poskytovat ty nejlepší služby, ke kterým patří i možnost vrácení zboží do 14dní bez udání důvodů. Modroočko.CZ

• pískoviště přišlo s nedostatkem šroubů (museli jsme dokupovat)

Reakce obchodu Modroočko.cz

Je nám líto, že šroubků bylo málo. Toto je však chyba výrobce a ne nás jako prodejce. Pískoviště jsou originálně zabaleny a není v našich možnostech kontrolovat každou krabici. Navíc by se to ani zákazníkovi nelíbilo, kdyby dostal porušenou, popřípadě rozbalenou krabici. Příště, pokud se něco podobného stane, tak nám zavolejte a my chybějící věci dopošleme. www.modroocko.cz

Zboží z tohoto obchodu přišlo poškozené,po telefonické domluvě s majitelem,jsem se dověděla že s poškozením zboží má časté problémy.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Ano, jedná se o jedno odrážedlo, které je od výrobce již složené a baleno do krabice ve které není dostatečně upevněno. Než jsme tento nedostatek odhalili, bylo skutečně několik kusů při přepravě poničeno. www.modroocko.cz

• levnější nákup
    • zboží nemusí dorazit v pořádku a případná reklamace se vám nevyplatí z důvodu nákladů na poštovné

Obchod bohužel není schopen kontrolovat případné vady výrobce a posílá vadné kusy zákazníkům. Konkrétní příklad: ve stavebnici, kterou jsem si objednala chyběl jeden podstatný díl, zatímco jiný tam byl dvakrát. Reklamovat výrobek se mi nevyplatí, stavebnice by se mi prodražila a dítě by nemělo po nějakou dobu hračku. Jsem zklamaná.............

Reakce obchodu Modroočko.cz

Je nám líto, ale žádný obchod není schopen rozbalovat originál zabalené krabice od výrobků. Ani to není možné, neboť poté by nás zase zákazníci kamenovali za to, že jsme jim prodali již rozbalený a použitý kus. Žel, toto se občas stane a řešíme tyto případy jako reklamace. www.modroocko.cz

• 10 dní po objednávce a nic se neděje.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Pokud je zvolena platba předem na účet, tak zboží zasíláme až když se částka připíše na náš účet. Pokud platba z vaší strany proběhla, dejte nám vědět. Musíme zjistit, proč se u nás nepřipsala. www.modroocko.cz

• Nedodržení dodací lhůty

Nevyhovující

Reakce obchodu Modroočko.cz

Je nám líto, ale vůbec netušíme o co se jedná. Pokud je nějaké zboží nedostupné, tak o tom ihned informujeme zákazníka a řešíme to. Jelikož nevíme o jakou konkrétní objednávku se jedná, prosíme ozvěte se nám. www.modroocko.cz

• pohodlný výběr

Nemám jedinou výhradu - doporučuji.

Reakce obchodu Modroočko.cz

Podle hodnocení a komentáře předpokládáme, že jste"nedoporučuji" volbu zvolil omylem. :D www.modroocko.cz

• bylo mi doručeno trochu jiné zboží než bylo objednáno. Chyba nebyla u prodejce. Kompenzace proběhla v pořádku a s pochopením

Reakce obchodu Modroočko.cz

Chyba jak již píše zákazník, opravdu nabyla naše, ale výrobce hračky. Myslíme si, že z naší strany došlo k štědré a rychlé kompenzaci, Při řešení těchto situací, které žel nejsme schopni zabránit, děláme maximum ke spokojenosti zákazníka. www.modroocko.cz