• Zboží je velice křehké a špatně zabalené, takže došlo poškozené!!!

Jsem velice nespokojená: Krabice na truhlík s treláží byla v jedné části roztržená a nově celá zabalená a přelepená - nevím, kdo ji upravil.
    Kousek treláže byl odštípnut.
    Daleko horší bylo zabalení nádoby omotané bublinkovou fólií a zabalené do další hladké fólie- nedalo se to rozbalit v přítomnosti pošty, protože tak dlouho by nečekali a bylo to bez označení křehké. Bok nádoby je celý prasklý na 2x, jak na to asi hodili další balíky! Proč to nebylo v krabici?

Volala jsem osobně, za 3 hodiny nebyli schopní ověřit proč mi zboží nedorazílo

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel zákazník udělal dvě totožné objednávky a ještě zvolil platbu bankovním převodem. Z důvodu nezaplacení se zboží neposlalo. Po telefonické komunikaci se zákazníkovi změnila objednávka na platbu dobírkou a zboží bylo odesláno a doručeno ke spokojenosti zákazníka.

Tým Moderní nákup

Přišel jiný produkt, než jsem objednala. Zákaznický servis nereaguje na emaily.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazníkův email spadl do spamu. Po dohlednání emailu byl kontaktován s řešením situace a omluvou .

Tým Moderní nákup

• Obchod vystavuje zboží, které nemá na skladě.

• Po prvním vyprani se začala odírat barva jak z utěrek, tak i s chňapky. Po par otření bot na rohožce již nejde přečíst nápis

Už nikdy více

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. V případě reklamace je možnost se obrátit na naši zákaznickou linku, kde s Vámi rádi vyřídíme reklamaci.

Tým Moderní nákup

Zboží zaplaceno a dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. U objednávek v předvánočním čase, dostal zákazník omluvný email s opožděním expedice o 3 -4 dny. Naše expedice jede na plný výkon a zásilka byla doručena zákazníkovi v pořádku v termínu, který jsme slíbili.

Absolutně žádná reakce

Tým Moderní nákup

• Nikdy je nezastihnu na telefoním čísle.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel linka je v tomto období velmi vytížena. Je možnost využití i emailové komunikace.

Tým Moderní nákup

• Vse trva moc dlouho.Vse bylo skladem objedna no 1.12. a jeste nic nedorazilo.

Tým Moderní nákup

• Nemám co hodnotit,nic do této doby nepřišlo

• Doba dodání

I když na webu uvádí dodání do 2 prac.dni. po týdnu stále zboží nedorazilo. Peníze ovšem měli na účtu obratem.

Tým Moderní nákup

• objednávka 29.11 , omluva za zpoždění přišla 2.11 A UŽ 4 DNY SE NIKDO NEOZVAL.Tak nevím jestli se vůbec zboží dočkám.
    Děkuji za vyřešení mé objednávky

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník měl v objednávce zboží, u kterého je poznámka, že je na objednání u dodavatele do 5 ti pracovních dnů. Objednávka byla expedována v řádném termínu.

Tým Moderní nákup

Zásilka nepřišla. Informace o zásilce žádné.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Veškeré naše notifikační emaily o expedici zasíláme zákazníkům emailem, kde bohužel u této objednávky se zpětně zjistilo, že zákazník zadal špatně při vytváření svou emailovou adresu. Proto ho kontaktoval následně až dopravce, že zásilku doručuje.

Tým Moderní nákup

• zboží zaplaceno a nedorazilo

Zboží zaplaceno a nedorazilo

Tým Moderní nákup

• Obchod nedokázal zajistit objednané zboží. Bez mých dotazů na stav objednávky se mnou kromě 1 emailu nekomunikoval. Objednávku jem po dohodě s obchodem stornovala.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel tato objednávka byla stornována, zboží již nebylo skladem u dodavatele. Zákazníkovi byla vrácena platba s omluvou.

Tým Moderní nákup

• Doručeno jiné zboží než bylo objednáno a předem zaplaceno, dlouho trvá, než se někam dovoláte a dvakrát řečeno něco jiného. Přislíbena odezva k vyřízení reklamace a dosud žádná odezva.

Bohužel jsem si předem neověřila obchod.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazníkovi bylo zboží zasláno výměnnou zásilkou a dárkem jako omluvou. Vše vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

Tým Moderní nákup

• možnost objednání z domova
    • Komunikace špatná, telefony neberou, dodací lhůta nedodržena, nevědí po 12 dnech od objednání, kde se zboží nachází.

Možnost objednání z domova, možnost přečíst v klidu popis zboží

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za objednávku a recenzi. Zboží z objednávky bylo odesláno do dvou pracovních dnů. Zde bohužel nastala chyba u dopravce, který zásilku poškodil a vrátil ji zpět na naši provozovnu, jako nedoručenou. Zákazníkovi jsme zaslali nové zboží a objednávka byla v pořádku doručena.

• Dlouhá dodací lhuta
    • Čekám na vrácení penez

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník objednávku stornoval a refundovalo se mu zpět na jeho BU do konce pracovního týdne u paní účetní.

čekám a čekám

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník obdržel zásilku 3 den od vytvoření objednávky.

Tým Moderní nákup

Ani po devíti dnech od objednávky a zaplacení zboží nemám. Až na můj telefonický dotaz jsem se dověděla, že jeden druh z mého nákupu nemají. Navíc paní na telefonu byla velice arogantní až neslušná. S takovým jednáním jsem se setkala poprvé. Velice nepříjemná zkušenost.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník byl kontaktován jak emailovou komunikací - na kterou nereagoval, tak jsme se mu pokoušeli několikrát dovolat - kde jsme se nedovolali bohužel, s omluvou zda chce expedovat bez položky, která bohužel nebyla skladem u dodavatele. Zásilka byla doručena v pořádku .