Rychlost

dobrá kumunikace vše v pořádku v dodacím terminu

Špatná logistická komunikace se zákazníky a samotný produkt je jen čínský skunt

Vše OK, rychlé doručení.

Skvělé jednání, velmi ochotná obsluha ve výdejním skladu!

testy jsou jednoduše použitelné .. a máte více možných agens při jednom testu!cena ok..

Dodáno dvěma společnostma jako dvě různé zásilky a nikdo o tom nedal vědět

rychlost
    velmi příjemné ceny

Ochotni rychlý zboží kvalitní doporučuji všem

• Rychlá komunikace
    • Rychlé dodání materiálu
    • Menší pochybení při vyskladnění správného počtu šroubů a matic, ale ze strany obchodu napraveno do 48hodin

U Mobler jsem objednal materiál na fotovoltaickou elektrárnu v ceně přes 100tis Kč. Trochu jsem měl obavu z negativních komentářů na Heurece ale dohodli jsme se na pevném datumu, do kterého buď zboží dodají, nebo vrátí peníze. Dohodnutá doba byla 6 týdnů, dodání kompletního materiálu proběhlo za 3 týdny. Taktéž velice pozitivně hodnotím komunikaci s panem Martincem a paní Mottlovou - když jsem se nedovolal, volali později sami zpět. Odpověď na emaily jsem měl tentýž den. Menší problém byl v počtu dodaných kusů u spojovacího materiálu a u nedostatečného popisu u jedné položky, ale do 48hodin jsem měl zbylé kusy doma a vše vysvětleno. Za mne spokojenost a budu nakupovat dále.

• Rychlé jednání, ochota.

rychlé vyřízení

• dobre ceny
    • docela dobry sortiment na FVE

Perfektní

• vstřícnost
    • bezproblémová a srozumitelná komunikace
    • rychlost reakce i dodání

vše proběhlo dle očekávání, bez jakýchkoli připomínek

• Nemám ani fakturu ani panely a cca 90 000. Slíbili 14 dnů a nic, že by volali aami jd sebe. Nestane se. NEKUPOVAT OD NICH.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den pane Finsterle, Vaše objednávka byla zaplacena 13.1., což byla sobota. Vyřizovat se tedy začala v pondělí 15.1. Dodací lhůta byla 14 pracovních dnů. Čtrnáctý pracovní den od 15.1. je 2.2. Tento den jste si panely převzal. Při převzetí panelů jste tvrdil, že jste spokojený a je vše v pořádku. Pak tedy nechápeme tuto Vaši recenzi. Přejeme hezký den, tým Mobler.cz

Opakovaný nákup a opět naprostá spokojenost. Velmi solidní přístup.

Spokojenost s nakupem, mohu jen doporucit. Martin

Dobrá komunikace. Kvalitní zboží za příznivé ceny. Rychlé dodání.