• Rychlá komunikace
    • Rychlé dodání materiálu
    • Menší pochybení při vyskladnění správného počtu šroubů a matic, ale ze strany obchodu napraveno do 48hodin

U Mobler jsem objednal materiál na fotovoltaickou elektrárnu v ceně přes 100tis Kč. Trochu jsem měl obavu z negativních komentářů na Heurece ale dohodli jsme se na pevném datumu, do kterého buď zboží dodají, nebo vrátí peníze. Dohodnutá doba byla 6 týdnů, dodání kompletního materiálu proběhlo za 3 týdny. Taktéž velice pozitivně hodnotím komunikaci s panem Martincem a paní Mottlovou - když jsem se nedovolal, volali později sami zpět. Odpověď na emaily jsem měl tentýž den. Menší problém byl v počtu dodaných kusů u spojovacího materiálu a u nedostatečného popisu u jedné položky, ale do 48hodin jsem měl zbylé kusy doma a vše vysvětleno. Za mne spokojenost a budu nakupovat dále.

• vstřícnost
    • bezproblémová a srozumitelná komunikace
    • rychlost reakce i dodání

vše proběhlo dle očekávání, bez jakýchkoli připomínek

• Prizniva cena, komunikace obchodu, rychle dodani

• Super rychlá komunikace i dodání

• rychlé vyřízení a doručení objednávky, dobrá komunikace

• Rychlá reakce