• Možnost osobního odběru v Ostravě
    • Zrušená objednávka bez udání důvodu
    • Prodej zboží, které buď není skladem nebo je ve stavu, kdy se nedá prodat (např. poškozené)

Zřejmě první a poslední "nákup".

Neochota obchodu k opravě nesprávně vystavené faktury.

• Rychlé a férové jednání + okamžité vrácení peněz včetně poštovného, když jsem zjistil, že jde o repas a nikoliv nový kus
    • Zboží je nabízeno jako nové a přitom se jedná o repas

Repasovaný telefon lze sehnat levněji u jiných prodejců. Ověřte si původ vašeho telefonu dle IMEI. Kvalitní balení a téměř bezchybný vzhled budí dojem, že se skutečně jedná o nový telefon.

• Dopravce pouze česká pošta
  • Uvažujte, co mám hodnotit, když jste zrušili objednávku

• Výhodné ceny.
    • V obchodě platba možná hotově, nepřijímá platby.
    • Mírně arogantní prodavač, bez ochoty poradit.

Příště zvolím jiný obchod.

• Ceny a sortiment
    • Neumožňuje platby platební kartou a online platbami.

V 21. století obchod neumožňuje platby platební kartou nebo pomocí online plateb a to ani v kamenné prodejně ani na e-shopu. Proto jsem nákup zrušil. V dnešní době obzvlášť u obchodu s informační elektronikou je takový stav tristní a podezřelý a obchod tedy z toho důvodu nebudí moc důvěry a kompetentnosti. Nechci kupovat elektroniku u někoho, u koho mám pocit, že neovládá a nepodporuje svůj obor.

Naprostý chaos. I přes 3 reklamační maily a telefonáty nebyli schopni zjistit že mobil neodešel z Ostravské pošty...

• Komunikace s obchodem byla bezproblémová, ihned na mou žádost objednávku zrušili

Pokud se na prodejně s telefony ve 21.století nedá platit kartou, je to přinejmenším zvláštní…

Obchod po tyzdni volal, ze bude meskat s dorucenim, presiel dalsi tyzden a nic..

Co si objednáš to dostaneš obratem. Proč neni vazba, upozornění, že již
    si něco objednávám, když je to v balení ! Telefon byl blokován a musel jsem jej úplně nově naistalovat.

špatná kvalita zboží z Číny

• - dle telefonického požádavku, před zasláním telefonu, bylo prodejcem na telefon nalepeno ochranné sklo
    • - telefon, který mi byl prodán je nastaven pro italského mobilního operátora (vše nastaveno pro italské prostředí, internetové stránky v záložkách v google chrome nejdou odstranit). Při tom v nabídce obchodu nebyla informace o tom, že se nejedná o telefon pro české prostředí. Po zjištění této skutečnosti mně jsem obchod kontaktoval a bylo sděleno, že to nevěděli....
    • - na faktuře nebyl uveden typ ochranného skla
    • - ve středu dopoledne jsem telefon objednal. Bylo mi slíbeno, že telefon bude zaslán v pátek po nalepení ochranného skla. Mobil byl zaslán v pondělí.

Tento obchod u mě ztratil důvěru.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Pokud se chce nekdo nechat podvest tak vrele doporucuji.Zlodeji,iphone za 18,5 mel mit tvrzene sklo a tel po padu s prasklim displejem.Komunikace zadna a arogantni jednatel dodava pravou atmosferu k tomu byt okraden temi zlodeji!!
    • Zlodeji a podvodnici

Obicejne zlodejstvo

Reakce obchodu Mobily Ostrava

Vážený pane Vrbo,

koupil jste si před měsícem u nás bazarový telefon ke kterému jsme dali jako dárek tvrzené sklo na LCD,
    bohužel telefon Iphone 7 není nárazuvzdorný a pokud Vašemu synovi upadl na zem jak píšete a rozbil se mu LCD nemůžeme přece odpovídat za Vaši neopatrnost.
    A nejjednodušší je to svést na prodejce, že je podvodník a bůhví co ještě.
    Je lepší si sáhnout do svého svědomí, ale to je o povaze každého člověka.

Pěkný den Dlugosz / MobilyOstrava.cz

• Prodává zboží se značkou PL

Reakce obchodu Mobily Ostrava

Dobrý den pane Karpiss,

je nám líto že hned druhý den po zakoupení jste si neopatrným zacházením rozbil LCD panel kdy Vám telefon upadl ze stolu na zem , ale určitě se to nestalo naši značkou PL.

S pozdravem Dlugosz / MobilyOstrava.cz