Telefonoval jsem s e-shopem. Je to slušný obchod !

Obchod je úplně v pohodě. Komunikace z jejich strany, datum dodání vše v pohodě.
    Zboží, které jsem si však objednal neodpovídalo mým představám a tak jsem jej ten samý den odeslal zpět.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost, spolehlivost

• nečekaný dárek**

• Rychle vyřízení a dodání

• rychlost dodání

• Super jednání a ta rychlost.

• Solidní komunikace a domluva, prodávající ví co nabízí a dokáže poradit.
    • Doporučuji

Bez problémů.

Rychlost, kvalita výrobků, ochota a vstřícnost - to je přesně vystihuje. Už mám 5 vodotěsných vaků a pouzdro na mobil a vše perfektně funguje.

Velký výběr, zajímavé zboží.

• Firma nereaguje
    • Cena neodpovídá výslednému produktu

Dne 4.1 2020 jsem si z tohoto obchodu zakoupil vodotěsný kryt na mobil v hodnotě 1200 kč. Po obdržení produktu dne 9.1 jsem ho ihned ozkoušel. Kryt vypadá lacině a neodpovídá ceně produktu. Po krátkém používání se začínají projevovat chyby. Při telefonování kryt extrémně zhoršuje výsledný zvuk mikrofonu a výsledný zvuk je tichý a občas se projevuje až pisklavý zvuk (předem říkám, že telefon je nový a ve 100%stavu!!). Téhož dne jsem ho odeslal zpátky s tím, že si přeji vrátit peníze zpět. Na adrese nikdo nebyl zastižen a tak mi česká pošta dne 3.2 2020 balíček vrátila. Pokusy o telefonické spojení s obchodem byly marné, nikdo telefon nezvedal !

Zboží přijelo v pořádku, ale vložena faktura nebyla na moje jméno, patrně chyba toho, kdo zásilku kompletoval. už jsem firmu kontaktovala

Skvělá komunikace a rychlost dodání. Doporučuji všem.

• Vyhoda
  • Rychlý a spolehlivý obchod