Telefonoval jsem s e-shopem. Je to slušný obchod !

Obchod je úplně v pohodě. Komunikace z jejich strany, datum dodání vše v pohodě.
    Zboží, které jsem si však objednal neodpovídalo mým představám a tak jsem jej ten samý den odeslal zpět.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost, spolehlivost

• nečekaný dárek**

• Rychle vyřízení a dodání

• rychlost dodání

• Super jednání a ta rychlost.

• Solidní komunikace a domluva, prodávající ví co nabízí a dokáže poradit.
    • Doporučuji

Bez problémů.

Rychlost, kvalita výrobků, ochota a vstřícnost - to je přesně vystihuje. Už mám 5 vodotěsných vaků a pouzdro na mobil a vše perfektně funguje.

• Nevím
    • vodotěsné pouzdra pro použitý materiál na ochranu mobilu nedoporučuji

Koupil jsem před 10 měsíci vodotěsné pouzdro pro Samsung S10 plus .Tento produkt je totální katastrofa,protože po necelém roce jen běžného používání je přední a zadní strana tak poškrábána,že se nedá s tím vůbec nic dělat.Fotoaparát mi hlásí,že si mám očistit čočku,ale u tohoto levného plastu nic již nevyčistíte,proto jsem musel vyříznout okno pro fotoaparát,ale tím pochopitelně již není vodotěsný.To stejné je u přední strany kdy je na slunci i při plném osvětlení špatně čitelný display ze stejných důvodů.Boční stěny jsou asi to jediné co beru jako velice dobrou ochanu,ale co se týče použitého materiálu na ochranu přední a zadní strany je opravdu nevyhovující levný plast za 1200,-.

Velký výběr, zajímavé zboží.

• Nevim
    • Zboží neodpovídá kvalitě prezentované na webových stránkách

Objednal jsem si dvě pánská námořnická trička. Jedno s krátkým, druhé s dlouhým rukávem. To s dlouhým absolutně neodpovídá popisu ani vzhledem prezentovaném na webových stránkách, nehledě na nekvalitu trička. To s krátkým rukávem je už o poznání kvalitnější,ale bohužel vypadá, že už ho někdo nosil, nebo minimálně pral. Protože bílé pruhy jsou zbarvené do modra. Jsem nesmírně zklamán, protože trička vypadali oproti jiným na druhých stránkách fajně.
    Je mi z toho smutno, ale bohužel jsem až příliš uvěřil fotografiím. Už to zase dlouho neudělám. Ano mohl bych reklamovat, ale ztrácet čas kvůli pár stokorunám rozhodně nehodlám. Na požádání mohu doložit fotografie. Mobilwag mě bohužel zklamal.

• Firma nereaguje
    • Cena neodpovídá výslednému produktu

Dne 4.1 2020 jsem si z tohoto obchodu zakoupil vodotěsný kryt na mobil v hodnotě 1200 kč. Po obdržení produktu dne 9.1 jsem ho ihned ozkoušel. Kryt vypadá lacině a neodpovídá ceně produktu. Po krátkém používání se začínají projevovat chyby. Při telefonování kryt extrémně zhoršuje výsledný zvuk mikrofonu a výsledný zvuk je tichý a občas se projevuje až pisklavý zvuk (předem říkám, že telefon je nový a ve 100%stavu!!). Téhož dne jsem ho odeslal zpátky s tím, že si přeji vrátit peníze zpět. Na adrese nikdo nebyl zastižen a tak mi česká pošta dne 3.2 2020 balíček vrátila. Pokusy o telefonické spojení s obchodem byly marné, nikdo telefon nezvedal !

Zboží přijelo v pořádku, ale vložena faktura nebyla na moje jméno, patrně chyba toho, kdo zásilku kompletoval. už jsem firmu kontaktovala

Skvělá komunikace a rychlost dodání. Doporučuji všem.