• Zboží objednáte a nedostanete

Zboží skladem objednané minulý týden 7.11. Dnes je 15.11. a zboží stále nikde. Ani omluva od obchodu ani avízo od balíkovny?! Jelikož jsem lepidlo objednával na opravu displeje pro zákazníka tak já i zákaznice jsme hooodně n.a.s.r.a.n.ý. Takže jestli potřebujete objednat něco co nepotřebujete tak si to s klidem objednejte v tomto obchodě. Stejně vám to nepošlou.

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Dobrý den, "Fialovej Jednorožec"

Na základě údajů níže ve vaší objednávce náš systém zjistil, že se jedná o chybu a ne skutečnou objednávku. Z tohoto důvodu byla objednávka stornována."

Fialovej Jednorožec
    Pekelná 666
    66666 Peklo
    Česká republika

Tovar mi nebol doručený kvôli nedostupnosti. Obchod mi navrhol iný tovar, alebo storno objednávky. Mailom som ich informoval, že chcem stornovať objednávku. Do dnešného dňa nemám odpoveď ani peniaze. Jednanie firmy považujem za nekorektné

Dobrý den.
    Platba již byla vrácena. Tato situace vznikla protože zasíláte nečitelné emaily a objednávka byla stále připravená k dořešení.

• zboží dorazilo jiné než objednané

Vážený zákazníku,
    Neevidujeme žádnou reklamaci či váš dotaz na vámi zakoupený výrobek. Prosím obraťte se na nás se svým dotazem a velmi rádi vám pomůžeme.

www.mobilprislusenstvi.cz

• Objednáno a zaplaceno 10.12.2022, připraveno k vyzvednutí 09.01.2023

Dobrý den

10.12.2022 19:38:17 - Objednávka byla vytvořena registrovaným uživatelem.
    13.12.2022 14:14:33 - Stav objednávky změněn na "Osobní odběr"
    Tak netušíme kde jste přišel na datum připraveno k vyzvednutí 09.01.2023.
    Dokonce vám byly poslány 3 urgentní emaily o osobním odběru.

Hezký den

• Žádná

Nikomu bych tohle nedoporučoval objednané zboží nebylo doručeno i když psali že je skladem

Dobrý den.
    Balíček je už více než 10 dní někde na cestě nebo ho dopravce ztratil. To se bohužel občas stane. Čekáme na vyjádření dopravce zda balíček doručí, nebo jestli je definitivně ztracený.

Několik dní po objednání zboží mi přišel email s informací, že zboží není naskladněné a nevědí, kdy se tak stane. Nabídli mi vrácení peněz nebo výběr jiného produktu. Pokud kupujete specifické příslušenství ke konkrétnímu typu telefonu, jiný produkt vás nejspíš neuspokojí. Kdybych objednala jinde, zboží bych nejspíš dávno měla doma.

• Iphone 11 nefunguje při ukončení hovoru.

Zakoupila jsem si tento kryt typu Roar Luna Case. Bohužel mi přestal reagovat mobil, když jsem někomu volala, tak se obrazovka již nerozsvítila a tudíž jsem nemohla nijak ukončit hovor. Mobil bez krytu funguje, tak jak má. Tudíž kryt může jít rovnou do koše...nedoporučuji!!!

• Obchod absolutně nekomunikuje
    • Přišlo mi jiné zboží
    • Nulová snaha o spokojenost zákazníka

Absolutně nedoporučuji tento obchod!!!

• Sklo po nalepení hned prasklo v pravém horním rohu a navíc vůbec nesedí velikost!!!

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

neevidujeme u Vaší objednávky žádnou stížnost ani reklamaci. Pokud nejste se zbožím spokojen, kontaktujte nás prosím. Jistě najdeme vhodné řešení.

www.mobilprislusenstvi.cz/

Shity nekupuji

Dobrý den

Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. ... Z naší strany nevznikla žádná chyba, recenzi můžeme považovat za bezpředmětnou.

• Nabízí zboží, které nemají skladem jako skladové

Hromada výmluv v předem připraveném e mailu,proč zboží které má být skladem nemají. Takže nemají asi v back office nastavení zakázat výdej zboží do minusu,a ani možnost zobrazení: zboží skladem u dodavatele.Pokud na zboží spěcháte rozhodně nedoporučuji

Dobrý den.
    22.11 jste si zakoupila produkt u kterého bylo jasně nápsáno že není skladem ale k dodání - odesíláme do dvou pracovních dnů. 24.11 bylo odesláno. Žádné vymlouvání a pod. co tady popisujete.

Obrázky či popis dvou ze tří mnou zakoupených položek jsou nepravdivé a zavádějící. Třetí položku jsem už ani nevybaloval. Primárně jsem objednával cyklo držák na mobil, který se na fotkách jeví, že disponuje takovou funkcí polohování, kterou jsem hledal a které jiné držáky na trhu nemají. Bohužel se ukázalo, že se jedná o pouhou atrapu polohování - na fotkách explicitně, zdařile, ale klamně vyobrazenou. Při nákupu jsem příležitostně zaklikl i pouzdro na mobil, dle názvu i popisu silikonové. Po vybalení se ukázalo, že pouzdro je z tvrdého plastu. Objednal jsem i ochranné sklo na displej, ale po ztrátě důvěry předchozími položkami si na funkčnost skla spoléhat netroufám.

Dobrý den.

Držák na kolo je v pořádku a vaše recenze je bezpředmětná a zmatečná. Na fotkách ani v popisu není nikde napsáno o funkci polohování. Mohl jste před nákupem napsat dotaz nebo zavolat. Přece si nemůžete něco domyslet z fotky co by to možná mohlo umět nebo dělat ..... Pouzdro je vyrobeno ze silikonu a mikrovlákna Povrchová úprava Soft-Touch.

• Objednal jsem si skla vám je asi úplně jedno co na jaký telefon pošlete. Chtěl jsem skla na 22 ultra a chybí mi půl cm do krajů.
    • Co teď dělat zase se starat o to jak poslat balíček zpátky? Vaši neodbornosti přiděláváte člověku akorát starosti.
  • Dodnes nemám zboží, platba odeslána ihned.. nedoporučuji

Špatný popis zboží! Sklo nesedělo na požadovaný telefon a tudíž muselo být odstraněno a znehodnoceno.

S-Glass Tempered Glass for my Samsung Galaxy S22 Ultra was broken can even used it

Lepidlo b7000 staré. Musel jsem ho vymačkávat kombinačkama

• Tvrzené sklo neodpovídá modelu Samsung S8 a odstává od okrajů na každé straně 7mm. Když jsem požádala o výměnu a zaslání produktu, který by odpovídal typu, který je v popisu nabídky, výměna byla nabídnuta jen v případě, že jsem původní sklo ještě nenalepila. Bez nalepení bych na tuto závadu nepřišla.

Absolutně neadekvátní servis. Nejdříve jsem musela čekat déle, protože zboží nebylo skladem (což mi bylo sděleno až po zaplacení) jen abych obdržela produkt, který neodpovídá popisu nabízeného zboží.

Dobrý den.

Na váš dotaz že sklo je malé a že bez nalepení by jste na závadu nepřišla i když Stačí sklo před nalepením přiměřit ..... :-) jsme vám odpověděli :

Objednaly jste si sklo, Typ tvrzeného skla: 2,5D není úplně do krajů proto trochu odstává od okrajů. Pokud sklo chcete úplně ke krajům, musíte objednat typ 3D a výše doporučujeme např: https://www.mobilprislusenstvi.cz/bluestar-tvrzene-sklo-5d-full-glue-pro-samsung-galaxy-s8-cerne/. Pokud jste skla ještě nelepily a chtěly by jste je vrátit, je to samozřejmě možné, stačí nám je zaslat zpět na adresu s vyplněným reklamačním formulářem a my vám za ně vrátíme peníze. Na nové sklo by jste musela vytvořit novou objednávku.
    Děkujeme

Vaše odpověd :

Dobry den,
    Váš produkt je neadekvátní typu, který inzerujete. Sklo je již nalepeno, a díky tomu jsem zjistila, že nesedí.
    Pokud mne neodškodníte, nahlásím vás obchodní inspekci a dám negativní recenzi. Já tímto tahem nic neztratím. A vy?

V sobotu jsme vám vrátili celou částku na učet.

S pozdravem https://www.mobilprislusenstvi.cz/

- nepříjemný komunikace
    - dodali špatné zboží

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Zboží jste si vyzvedla na prodejně ..... :-) a vše bylo v pořádku. Bohužel od Vás neevidujeme žádnou reklamaci. Pokud si přejete cokoliv reklamovat, tak se na nás kdykoliv obraťte. Uděláme maximum, abychom Vám vyšli vstříc.

S pozdravem https://www.mobilprislusenstvi.cz/

Sklíčko oničem černé pásky mi zmenšil displej na každou stranu o milimetr

Dobrý den
    To je u těchto skel uplně normální . Stačí si sklo před nalepením třeba přiměřit ..... :-)

S Pozdravem