• Je to podvod.. Místo sa přišla jen fólie

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Měla jste objednané Sklo 5D Full Glue Ceramic Glass Huawei P20 Lite černé. V paramatrech produktu je jasně napsané, že se jedná o hydrogelovou ochrannou fólii, přikládáme zkopírovaný text z našeho eshopu: Typ tvrzeného skla: 5D, Hydrogelová ochranná fólie. S vaším sklem tedy není nic špatně a o žádný podvod se nejedná. Doporučujeme si při objednávání jakýchkoliv produktů online ať už na našem eshopu nebo ne přečíst popis či parametry produktu nikoliv jen název.

• NEMÁM SLOV.ADAMOVSKÁ

Dobrý den paní Adamovská,
    Řešily jsme spolu váš problém ve čtvrtek 14.4 po telefonu. Požadovala jste vrácení peněz v tentýž den, což by nebyl problém ale jsme jenom lidi a někdy prostě všechno nestihneme. Peníze vám byli vráceny den nato 15.4. Na vrácení platby máme ze zákona 14ti denní lhůtu, která byla dodržena.

S pozdravem a přáním hezkého dne www.mobilprislusenstvi.cz

• Byl doručen jiný kryt na displej, než který byl nabízen a objednán na internetu. Byl ale i na telefon, na který jsem ho objednával.

Zboží dorazilo, ale nebylo skladem, jak bylo uvedeno v nabídce na internetu.

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Omlouváme se, nejspíš došlo k záměně při vychystávání objednávky. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a my vám samozřejmě pošleme kryt který byl objednán.

Děkujeme za pochopení www.mobilprislusenstvi.cz

• Dobre ceny
    • Objednané tvrzené sklo dorazilo poškozené ( bylo prasklé )

Objednané tvrzené sklo došlo poškozené ( prasklé ), musely to vědět že posílají poškozené, zabalené bylo pořádně, tak že nemyslím že by mohlo dojit k poškozeni během přepravy

Dobrý den
    Vaše reklamace se vyřizuje a zasíláme vám nové sklo. Opravdu si myslíte že vám pošleme prasklé sklo, počkáme až se ozvete at vám můžeme zaslat na naše náklady další ..... :-) Vždy dojde k poškozeni během přepravy.

www.mobilprislusenstvi.cz

• Jedno ohrané sklo bylo rozbite!

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Pokud si přejete cokoliv reklamovat, tak se na nás kdykoliv obraťte, v tuto chvíli neevidujeme žádnou reklamaci.

• Zboží nedorazilo.
    Kdybych věděla, že to bude tak dlouho trvat, objednala bych jinde.

Dobrý den
    Naše chyba která se příště nebude opakovat ale na eshopu i v košíku bylo od 1.3 - 8.3 upozornění že stěhujeme sklad a objednávky budou expedovány se zpožděním.

• Rychle vyrizeni i dodani
    • Bohuzel na krabicce napsan typ meho telefonu,ale v krabicce jine tvrzene sklo,o dost vetsi.

www.mobilprislusenstvi.cz

Bohužel pouzdro dosud nedorazilo, i když bylo zaplaceno. Proto nedoporučunji.

www.mobilprislusenstvi.cz

• Po 8 dnech od potvrzení objednávky mi přišlo nové potvrzení objednávky s tím,že bude do 24 hod vyřízena?!To je opradu rychlost.

www.mobilprislusenstvi.cz

Normálně recenze nedávám, ale kryt se musel válet někde ve skladu pěkně dlouho. Takhle nevypadá nový kryt. Po rozbalení jsem ho rovnou šla umýt, abych ho zbavila zastaralého matu. I tak je takový jetý.

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Mrzí nás pokud máte problém s pouzdrem. Bohužel v tuto chvíli neevidujeme žádnou reklamaci. A nedokážeme celou situaci prověřit a adekvátně reagovat.

Zboží přišlo poškozené

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Stav zboží se při odesílání kontroluje, zboží se ale může poškodit při přepravě a s tím bohužel nic neuděláme, pokud se tak stane stačí nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a my to s vámi vyřešíme, tím že napíšete negativní recenzi se bohužel nic nevyřeší, vám zůstane poškozené zboží a my budeme mít špatnou recenzi.

www.mobilprislusenstvi.cz

• kryt na telefon nepasuje

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Samozřejmě se může stát, může se splést dodavatel a nalepit na obal špatný štítek, můžeme se splést my při vychystávání objednávky ale také se můžete splést vy konkrétně u vašeho telefonu (Samsung galaxy j5 existují 3 druhy 2015/2016/2017) je to matoucí a zákazníci se často spletou při objednávání, v každém případě nás zákazníci při této situaci kontaktují a my to s něma vyřešíme výměnou za správný obal nebo vrácením peněz. Takže příště se nás nebojte kontaktovat před tím než napíšete negativní recenzi.
    Děkujeme.

www.mobilprislusenstvi.cz

• Zboží nebylo na skladě a muselo být dodáno dodavatelem. Ani po 6 dnech nepřišlo.

Už na druhy pokus mi bylo opět odesláno dobře zvolena velikost tvrzeneho skla ale špatná barva chtěla sem kryt oldmovany bílou barvou na iPhone 7opet mi dorazil olemovany černou barvou

Bohužel mi dorazilo úplně jiné sklo, než jsem objednala

• Zaslali jiný produkt

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Dobrý den, omlouváme se nejspíš došlo k záměně zboží při balení objednávek, tento problém samozřejmě řešíme posláním správného zboží, stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

S pozdravem www.mobilprislusenstvi.cz

• Pouzdro na mobil bylo poškrábání.
  • Objednal jsem si ochranné sklo a obal na telefon Samsung Note 20 Ultra co udávají skladem. Po odeslání objednávky, zaplacení předem mi po nějaké chvíli dorazil email s tím, že obal není k dostání a zdali chci objednávku zrušit, nebo zaslat alespoň sklo.
    Nemám rád obchody, co zobrazují veškeré zboží skladem, nebo neumí k produktu přidat aktuální reálné skladové zásoby. A to ani dnes tj. 9.2.22, 7 dní potom co mi to oznámili, mají stále u produktu k dodání do 2 dnů. Za mě to jsou nekalé praktiky na zákazníky, kteří akorát marní svůj čas na eshopu, kde zboží ani reálně nemají a mohli ho mít dávno objednané z jiného, kvalitnějšího eshopu.

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

U zboží je napsané k dodání do 2 pracovních dnů, což znamená že zboží nemáme skladem na našem obchodě, ale že se zboží objedná od dodavatele a na druhý den nám příjde. Pokud vám přišel email, že zboží není dostupné znamená to, že ho dodavatel má momentálně vyprodané a čeká se na další naskladnění a s tím my bohužel nic neuděláme.

S pozdravem www.mobilprislusenstvi.cz

Na webu inzerovali produkt jako skladem, ale kdyz jsem jej chtel koupit, zjistilo se ze skladem neni.

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Dobrý den, je možné že byl produkt odeslán do jiné objednávky a sklad se ještě nestihl aktualizovat.

S pozdravem www.mobilprislusenstvi.cz

Ve středu jsme objednali pouzdro, které čekalo na naskladneni v pátek. V pátek obchod napsal, ze dodavatel pouzdro již nemá, tak jsme objednávku stornovali a objednali pouzdro bez problému z jiného e-shopů. Za par hodin mi opět napsali, ze se pouzdro našlo a odešlu mi ho do 24 hodin. Opět jsem jim napsala, ze i přesto požadují stornovaní objednávky. Na což oni vůbec nereagovali a pouzdro i přesto odeslali. Nyní je na pobočce Zásilkovny a čeká na vyzvednutí. Domluva je bohužel ze strany obchodu velice chaotická.

Reakce obchodu mobilprislusenstvi

Omlouváme se za zmatky, naší zaměstnanci byli upozorněni a věříme že se tento přístup nebude opakovat.