• Objednal jsem mobilní telefon, nikdo se mi neozval. Kromě potvrzovacího mailu s objednávkou, už žádná komunikace a to i když jsem se mailem na zboží dotazoval.
    • Nevím o žádných poziviních věcech, takže slabiny asi 100%

Rozhodně nedoporučuji !!!!!

• Nikdo během dvou dní k zastižení a nakonec nemají zboží na skladě

Už bych u nich nikdy nenakupoval.

Radši vynechat..

• Dne 23.10.2012 jsem si objednala mobil. Nikdo mne nekontaktoval , tak jsem 25.10. 2012 poslala mail na prodejnu v Kroměříži. Opět bez odezvy. Dnes je 5.11.2012 a jediné čeho jsem se dočkala je tento dotazník.

Nedoporučuji.

• NEVÍM
    • NEVÍM

NIC NEOBJEDNÁVAT

• Mít označené zboží jako "SKLADEM", nedodat ho
    • ani za 10 dnů a neodpovídat na dotaz mailem to je v dnešní době hodně špatné!!!!!

ŠPATNÝ OBCHOD! OBJEDNANÉ ZBOŽÍ NEMÁM ANI PO 10TI DNECH.

• Komunikace-dnes mi nikdo nebral telefon.

• Kvalitní zboží za velmi přijatelné ceny.
    • Nevím.

Vřele doporučuji.

Možná není špatný, ale mě velmi zklamal. Komunikace zde opravdu nefunguje.

• Neprobíhá žádná komunikace....

• Dlouhá dodací doba.

• nevím o žádných
    • absolutně vůbec žádná komunikace, jen operátor příjemný, ale jinak vůbec nic

nejhorší zkušenost doporučuji v tomto obchodě nic nekupovat, sice super ceny, hezké stránky,ale to je asi vše, myslím že čekání na Vánoce je jistota.

• dodržování pracovní doby
    • oznámení,že je zboží připraveno k odběru na prodejně-chybí

Pokud máte na webu i na obchodě napsáno,že ordinujete od 8,30 tak tam prosím buďte.V pondělí 17.9.jsem v Kroměříži čekal 15 minut marně,telefony taky nikdo nebral.A to jsem kvůli tomu jel o hodinu a půl pozdě do práce,z čehož jsem měl později problém

• rychlé
    • bezstarostné
    • riziko,že zboží nedorazí v pořádku

já jsem byla spokojená, můžu doporučit i ostatním

• možnost osobního odběru
    • slíbili dodání do 48 h, až po čtyřech dnech na můj dotaz mi dali vědět, že zboží je na prodejně

• Výhodné ceny
    • Dobré doplňky k mobilním telefonům

Přehledný obchod
    Výhodné ceny
    Zakoupen mobil a silikonový obal na něj,který si nemohu vynachválit, perfektně tlumí nárazy.

Vzhledem k tomu ze mi byl poslan telefon ktery neobsahuje ceske menu tak bych tento obchod nedoporucil . Priste se o samozrejme veci budu zajimat .

• nenašla jsem je
    • nekomunikuje se zákazníkem

ruším objednávku!

• Nízké ceny
    • Nedostatek komunikace

Po objednání mi přišlo automatické potvrzení a pak nic. Volám tam, neberou, vypnutý mobil, píšu maily, není možné se s nimi spojit. Ale za nedlouho po té, co jsem tam napsal, že objednávku ruším, přišlo potvrzení o zrušení objednávky. Takže tam přece jen někdo existuje. Škoda. Zřejmě objednávky dostávají, ale dle recenzí ostatních zákazníků asi nestíhají nebo nemají zboží.
    Do tohoto obchodu se už nevrátím.

• 12 dnů od potvrzení příjetí objednávky stále žádný balík. Info linka eshopu bez odpovědi.