Zboží 9 dnů objednáno a zatim nic....

Vážený zákazníku,
    za vzniklé nepříjemnosti se velice omlouváme.
    Objednaný produkt skladem byl bohužel poškozen, zboží jsme dodatečně objednali u dodavatele díky čemuž vznikla prodleva při expedování zásilky. Omlouváme se, že jste o této skutečnosti nebyl dostatečně informován. Doufáme, že Vám pozornost v balíčku alespoň trochu zlepšila náladu.

Váš MobilMaják.cz

• prodavači se v problematice mobilů neorientují

Baterie byla doručena až na to ,že baterie se rychle vybíjí takže za ty peníze je mi ta baterie na nic.pošlete jinou a já Vám vrátím tu co jste mi poslali.Děkuji.

Vážený zákazníku,
    do e-mailu jsme Vám zaslali informace potřebné k vrácení zboží. Budeme velice rádi, když se s námi spojíte a vzniklou nepříjemnost se nám podaří vyřešit.

Příjemný zbytek dne.

Váš MobilMaják.cz

Nikomu nedoporučuji řešit tento obchod. Prodejci klamou kupujícího, podsouvají jiný výrobek, dělají z kupujícího hlupáka v domnění, že jsou nejchytřejší a všichni kolem nich jsou hlupáci.Bez odpovědnosti.Nepleťte se s tímto obchodem.

Vážený zákazníku Sergey,
    z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. V objednávce se nacházelo ochranné sklo na model Xiaomi 12, které Vám bylo bez jakýchkoliv komplikací doručeno. V následné e-mailové komunikaci po převzetí zboží jste nám sdělil, že jste požadoval ochranné sklo na model telefonu Xiaomi Redmi 12. Objednané ochranné sklo tedy nebude pasovat na Váš model telefonu, jelikož jsou výše zmíněné modely odlišné nejen velikostí. Veškeré potřebné údaje k odstoupení od kupní smlouvy jsou uvedeny v e-mailové komunikaci.

Vzniklá situace nás velice mrzí.

Váš MobilMaják.cz

baterie po krátké době začala ztrácet kapacitu. Doufal jsem, že se naformuje, marně. vydrží v mobilu max. 3 dny. Ta původní vydrží téměř týden. S baterií od vás NEJSEM spokojen, rád bych ji vrátil. Pro drahé poštovné nevím co dělat - jsem důchodce 75roků.

Vážený zákazníku,
    do e-mailu jsme Vám zaslali veškeré potřebné údaje k reklamaci / vrácení zboží. Doufáme, že se s námi spojíte a vzniklou situaci se nám podaří vyřešit.

Váš MobilMaják.cz

Rozdíl v ceně ochranného skla eshop-kamenný obchod 100%, dodávka tohoto skla v pořádku ale u druhého telefonu jsem si nechal ochranné sklo v Přerově i nalepit povedlo se na druhý pokus a stejně špatně.Podotýkám že manželka si nechala na stejné pobočce taktéž nalepit ochranné sklo a bez problému- jiná obsluha .

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. S daným prodejcem vzniklou situaci důsledně prověříme a zabráníme další špatné reprezentaci. Za vzniklou nepříjemnou situaci Vám nabízíme bezplatnou výměnu a přelepení ochranného skla.

Za komplikace se ještě jednou velice omlouváme.

• Špatná objednávka

Ojednávka byla 2x různé ochranné sklo na Samsung galaxy s9. Ani jedno však k danému telefonu nesedí. Jedno je o 1cm kratší, druhé je také menší. Hrůza a škoda vyhozených peněz!!!

Vážený zákazníku,
    velice nás vzniklá situace mrzí. U zbylých skel, které máme skladem jsme důkladně prověřili jejich kvalitu. Ačkoliv výrobce uvádí, že jsou skla určená pro model Samsung Galaxy S9, tak opravdu nepasují dobře. Vadné produkty jsme stáhli z prodeje aby se nadále vzniklá situace nemohla opakovat.
    Na Váš e-mail jsme zaslali reklamačního asistenta, díky kterému se zboží vrátí na naše náklady k nám nazpět. Jako omluvu bychom Vám rádi následně vrátili platbu jak za chybné zboží tak i za dopravu v původní objednávce.

Ještě jednou se velmi omlouváme.

• Dostupné nízké ceny
    • Dlouhé čekání na zboží čekám již 8 dní

Vážený zákazníku,
    velmi si vážíme Vaší zpětné vazby.
    Ve Vaší objednávce bylo zboží na objednání u dodavatele, dodací lhůta je uvedena na internetových stránkách a pro jistotu jste byl i informován kolegyní přes e-mail s potvrzením objednávky. Dodací lhůta byla tedy dodržena podle uvedených informací.

Váš MobilMaják.cz

• Dostal jsem něco jiného než jsem objednal! A faktura nikde!

Vážený zákazníku,
    daňový doklad je automaticky zaslán v příloze e-mailu s rekapitulací objednávky. E-mail jsem nyní překontrolovala a vidím, že byl v pořádku i s přílohou doručen.
    Pokud jste nedopatřením obdržel chybné zboží, velmi rádi s Vámi vyřídíme reklamaci objednávky.

Váš MobilMaják.cz

• snad jen cena, sklo ale působí dost lacině, v Číně stojí možná třetinu
    • žádna komunikace
    • dodací doba

Žádná komunikace, dvakrát jsem volal, jestli zboží vůbec dorazí nebo si ho mám objednat někde jinde, slečna co zvedá e shopu telefony je fakt žena na svém místě, moc jí neobtěžujte, působí dost unaveně..... přestože při objednávce píší, že dodají do 2 dnů. Zboží dorazilo za 7 dnů.

Vážený zákazníku,
    od prvního nezdařeného pokusu o dovolání na náš e-shop, jste byl s dvouminutovým odstupem informován telefonicky kolegyní o dodací lhůtě a dané situaci.
    V případě nespokojenosti s kvalitou dodaného zboží se na nás neváhejte obrátit, rádi vyřešíme veškeré Vaše požadavky.

Váš MobilMaják.cz

Чехол пришол не на ту модель

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s nákupem v internetovém obchodě. Pokud jste obdržela jiné zboží než jste objednala, ozvěte se nám. Velmi rádi s Vámi vyřídíme reklamaci.

Váš MobilMaják.cz

• Ne prilis dobra komunikace,dlouhe dodani zbozi,zedne info o prubehu doruceni
    • Nezaregistroval jsem.je mi lito

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí, že jste s nákupem u naší firmy nebyl spokojen. Vaše objednávka byla vytvořena ne přelomu roku, kdy je náš e-shop nejvíce vytížen. I přes tuhle situaci jsme se snažili vyexpedovat zboží v co nejkratším čase. Veškeré informace o stavu objednávky byly zaslány na Váš e-mail.
    Za vzniklé komplikace se velmi omlouváme.

Přišlo silně použité opotřebené

Vážený zákazníku,
    v naší nabídce nemáme žádné použité příslušenství. Pokud nejste spokojen s kvalitou dodaného zboží, velmi rádi s Vámi vyřídíme reklamaci.

Váš MobilMaják.cz

Nabízí zboží skladem a po objednání ho vlastně nemá

Vážený zákazníku,
    při přichystávání Vaší objednávky si naši zaměstnanci povšimli vadného provedení zboží. Jelikož jsme produkt neměli ve větším množství skladem, snažili jsme se jej objednat u dodavatele. Dodavatel již zrušil výrobu produktu, proto jsme s objednáním neupěli.

Za vzniklou situaci se velmi omlouváme.

Váš MobilMaják.cz

• Objednala jsem kryt na mobil, který mi nebyl doručen! Obchod zrušil objednávku odůvodněním, že zboží již nemá z cenu jakou jsem objednávala! Z obchodu se ozvali až po 5 dnech!

Nedoporučuji!

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí, že jsme nemohli uspokojit Vaši poptávku. Kvůli provozní chybě jsme nebyli schopni zboží zaslat. Za což se ještě jednou velmi omlouváme.
    Děkujeme za zpětnou vazbu a postaráme se o to, aby k této nepříjemné situaci v budoucnu již nedošlo.

Váš Mobil Maják

Nabizeji zbozi, ktere nemaji!

Vážený zákazníku,
    v době vytvoření Vaší objednávky byl produkt u dodavatele uveden jako skladem, bohužel produkt nebyl dostupný ve větším množství, díky čemuž se dodavateli podařilo zboží vyprodat dříve než jsme stihli produkt objednat. Načež jsme se snažili obal sehnat u jiného dodavatele, bohužel neúspěšně.

Za vzniklou situaci se zhluboka omlouváme.

• Dlouhá doba i

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka byla vytvořena 6.4. po naší pracovní době. Následující pracovní den, tj. 7.4. byla objednávka vyexpedována a předána dopravci. Dopravce doručil zásilku 8.4. na Vámi zvolené výdejní místo. V ten samý den, přesněji ve 13:06, byl balíček vyzvednut.

Mrzí nás, že i přes naši maximální snahu jste nebyl spokojen.

Váš MobilMaják.cz

baterka uz od začátku slabá

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že jste obdržel vadný kus zboží. Ozvěte se nám a my s Vámi rádi vyřešíme reklamaci produktu. Za vzniklé nepříjemné komplikace se velmi omlouváme.

Doba dodání
    Skladem neznamená vždy skladem

Vážený zákazníku,
    bohužel došlo ke komplikacím s dodáním zboží od dodavatele. Chápeme, že pro Vás nebyla 14 denní čekací lhůta adekvátní, proto se za vzniklé komplikace velmi omlouváme.

Váš MobilMaják.cz

Nevýhodou obchodu je, že zboží, které zakoupíte se tváří, jako že je na skladě a po zaslání potvrzení o objednávce vám přijde mail, že není na skladě a bude dodáno za 10 dní... doufám. Zboží jsem platila předem.. přijde mi to nefér.

Vážený zákazníku,
    ve Vaší objednávce byly dva produkty skladem připraveny ihned k odeslání, zbývající produkt byl na e-shopu uveden jako skladem u dodavatele. Z důvodu možného přehlédnutí dostupnosti na našich stránkách zasíláme i informační mail.

Věříme, že jste s doručeným zbožím spokojená.