• Uvádějí mylné informace ohledně doručení

Dobrý den, mnou objednané zboží prozatím nedorazilo a už jsou to 3 týdny. Navíc zboží jsem zaplatila dopředu. Takže za mě neseriózní jednání, objednává se zřejmě někde z Číny, protože na můj dotaz, kdy zboží dorazí, tak odpověděli,že zboží teprve objednávají a bude to trvat 2-3týdny. Kdybych to věděla, neobjednávám a hlavně,neplatím dopředu.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, zboží je od Anglické firmy Ecell, dostupnost je vždy u produktu 2 týdny, napsáno u produktu hned pod jeho nadpisem a poté ještě zasíláno emailem. Vaše zásilka byla odeslána v pondělí a měla by být doručována dnes, omlouváme se za zpoždění cca 1 týden.

S pozdravem mobil-obaly.cz

• velký výběr zboží
    • dlouhá čekací lhůta na dodání

Pouzdro vypadalo dobře, ale vydrželo jen měsíc a půl běžného používání. Lepené spoje se rozlepují, plastový držák uvnitř pouzdra je velmi tenký a praskl. Za ty peníze velmi nekvalitní materiál. Bohužel nemohu doporučit ostatním nakupujícím.

• standardní dodání zboží
    • všechny zakoupené obaly jsou extréně nekvalitní. Takhle nekvalitní obal jsem snad ještě neměla. Kvůli lepší ochraně jsme zvolili flipový typ pouzdra. Po 2-3 týdnech se obal rozlepuje, vnitřní plastový držák je na okrajech rozlámaný. V případě syna jsem myslela, že je to neopatrnou manipulací, ale záhy jsem zjistila, že u mého pouzdra je to stejné. Nekupujte, pouzdra jsou drahé. Jen o fouz dražší pozdro zakoupené v kamenné prodejně mi vydrzelo několit let, ne pár dnů. Jsou to jen na oko hezké šmejdy.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den paní Zuzano, děkujeme za vaší objektivní recenzi. V případě, že jste nespokojena a například vnitřní kryt je prasknutý nebo je pouzdro jinak poškozeno zašlete nám prosím foto pouzdra a kazu s číslem objednávky a my ihned začneme řešit váš problém jako řádnou reklamaci.

S pozdravem mobil-obaly.cz ([email protected])

• Přišlo úplně jiné pouzdro na mobil, než jsem objednávala

Nakupoval jsem poprvé - kryty na samsung s8 a samsung s8+. Kryt na samsung s8 v pořádku , na samsung s8+ cca o pět mm menší. Řešit to kvůli 300 Kč nehodlám, pouze přidávám svoji zkušenost.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, je nám velice líto, že kryt nesedí, stačí nám zaslat na email našeho eshopu, ze kterého vám přišlo potvrzení objednávky fotky obalu nesedícího na S8+ a detail kde je část o 5mm menší a rádi s vámi problém vyřešíme, děkujeme za vaší recenzi.

S pozdravem tým mobil-obaly.cz

I still have not received the goods after 18 days. I didn't get any message about delays.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, omlouváme se, ale dle našeho sledování měl být produkt dodán, jednalo se tedy asi o chybu dopravce, který ovšem zboží již doručil a doručení potvrdil.

• Přišel jiný obal než jsme měly obj.

Čekaly jsme 21dni a nakonec přišel jiný obal. Dnes jsem vyzvedla.
    Objednano Jsme měly dobře
    Google pixel xl2.
    Přišel menší obal na jiný tel.‍♀️

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, to je nám velice líto, nejspíše se jedná o chybu výrobce který vyrobil špatný typ pro váš telefon, nic se ale neděje pro vás jen stačí zaslat (foto) jako krabička s kódem produktu, produkt vyfocený z obou stran a reklamovaný problém. V žádném případě nemusíte zasílat produkt nazpět, mnoho reklamací jsme schopni vyreklamovat na základě fotek u dodavatele a tudíž by pro vás zasílání produktu bylo zbytečné. Stačí jen tyto fotky přiložit jako odpověď na email, který vám přišel při expedici nebo potvrzení objednávky.

Dlouhá doba doručení. Nikomu bych tento obchod nikomu nedoporučila. Po 3 týdnech zboží ještě nedorazilo.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, je nám velice líto, že nejste s námi spokojena, doba dodáni u vašeho obalu byla 2 týdny jak je napsáno u produktu při jeho vkládání do košíku a také poté ještě připomenuto zákazníkovi v druhém emailu, objednávka byla vytvořena 1.11, dle informací jsme tedy měli odeslat cca kolem 16.11.2020 a ano máte pravdu zpozdili jsem se skoro o celý týden, bohužel ne naši vinou zásilka podaná 18.11.2020 bude teprve tento týden doručována Českou poštou, která nám toto zdůvodnila celkovou vytížeností třídícího centra, lidsky řečeno Česká pošta v této težké době opravdu nestíhá, věřte však že i jak Česká Pošta tak i náš eshop děláme maximum proto aby váš obal tento týden již dorazil.

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Zásilka by měla již být v pořádku doručena, omlouváme se za zpoždění, bohužel doba 14 dnů se někdy může o pár dní protáhnout.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Dlouhá doba dodání. Obal na mobil absolutně nesedí, když už do toho iphone narvu, nejde dát na nabíječku. Po delším zkoumání bude pasovat nejspíš na úplně jiný model mobilu. Děs, už nikdy!

• mrzí mě ,že musím napsat ,že obal mám 3 týdny a je už popraskaný v ohybech

Pokud výrobek dělají v cizině jak mi bylo sděleno....tak asi v Číně.
    Na první pohled vypadá dobře,přesně jak na obrázku,což jsem byla spokojená a nadšená.Akorát není pro normální použití,mám ho 3 týden a v ohybech už začíná být odřený,láme se a stehy mám vypárané.Kdybych ho používala jak týnejdři....ale leží mi doma na stole a nebo je v kabelce.Mrzí mě to ale reklamace ho nemine.Škoda,že mají obaly ve stejném materiálu,musí být problém u všech.

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení.

Bohužel budu reklamovat oba obaly. Začaly mi praskat. A to je mám na telefonu pár dní :(

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení.

• Nekvalitný a inak prezentovaný ako v skutočnosti vyzerá
    • Zavádzanie

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení.

• Celkem drahý obal na mobil který hned za jediný den popraskal a do 14ti dnů se na několika místech ulomil a je odreny. Čili za tu cenu jsem očekávala kvalitnější zboží.

• Dlouhá doručovací lhůta

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, bohužel jste si však nevšimnul, že doručovací doba u tohoto obalu byla 10 pracovních dnů. Objednávku jste vytvořil 21.ledna a obal jsme expedovali 2. února tedy 10. pracovní den, bohužel poté následoval víkend. U těchto produktů je tato informace uvedena, přesto zasíláme ještě jeden email o této době dodáni.

• .

Nástřik na obalu se po třech dnech začal odlupovat. Kvalita obalu mě velmi zklamala.

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení.

• Pouzdro bylo deklarováno jako umělá kůže,ale dorazilo něco jako pěna.Pouzdro je poškozeno nějakými výlisky.

Dobrý den pane Petře
    v případě, že nejste s pouzdrem spokojen, prosíme zašlete produkt zpět na adresu uvedenou v reklamačním řádu a formuláři.

• přišlo uplně jiné žboží

špatné

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, vámi objednaný obal byl na značku Samsung Galaxy S6 EDGE, v případě že nejste spokojen se zbožím, zboží můžete do 14 dnů vrátit, v případě jiných komplikací kontaktujte přímo nás a my vše vyřešíme k vaší spokojenosti.

S pozdravem mobil-obaly.cz