• Minimální komunikace, dodací lhůta delší než uvedených 10. dne.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den paní Staňková, objednávka vám nemohla být doručena z důvodu vámi špatně zadaného čísla. Číslo které jste uvedla bylo zcela smyšlené a nesmyslné (24719819306) na toto číslo se nemůže nikdo dovolat, toto bychom tedy nepovažovali za minimální komunikaci, ale spíše za chybné zadání údajů ze strany zákazníka, bohužel není v našich silách se s takovými informacemi dovolat zákazníkovi abychom mu jeho zakázku doručili.

• Velký výběr typů obalů, pestrá nabídka.
    • Dodací lhůta - od objednání a zaplacení žádná komunikace o zdržení objednávky. Pouzdro mám jako dárek k narozeninám, ale pokud do čtvrtka nedorazí tak ho nebudu moci předat...:-(

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den paní Yvette objednáka byla vyvořena 11.1.2017 bohužel vaše platba přišla na náš účet až 16.1.2017 následně zboží bylo zadáno do výroby a to dne 16.1.2017 u tohoto zboží je napsána doba dodání 10 pracovních dnů (14 kalendářních) tato informace je obsažena přímo u produktu na eshopu, následně je také zasílána dodatečně informace ještě emailem. Ve vašem případě se bude tedy jednat o datum 30.1.2017 v případě jakékoliv další informace o vaší zásilce můžete kontaktovat naší linku do 16 hod odpoledne a také nonstop dotazy na email uvedený v objednávce.

• vzhledem k avizované dlouhé dodací lhůtě (10 pracovních dní) chybí průběžné informování o stavu dodávky

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku, vaše zásilka by odeslána 24.1.2017 a bude doručována 25.1.2017 omlouváme se za zpoždění.

• Velký výběr

Velký výběr pouzder na mobily. Příliš dlouhá doba dodání. Zboží zatím nedorazilo

• nefunkní

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a nákup

• vysoké ceny ,dlouhá doba dodání

nevhodny, pouze v případě nutnosti

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a nákup

• Objednala jsem si zboží na které čekám již 14dní a jediná komunikace s obchodem byla, že přijali moji objednávku, od té doby žádná komunikace, jediné štěstí, že jsem si zboží objednala na dobírku a neplatila předem.
    • Seidlerová

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den paní Seidlerová, omlouváme se Vám za menší zpoždění zásilky, ale vánoční svátky a silvestr nám trochu zpozdily proces výroby. Jelikož jste odesílala objednávku 25.12 na druhý svátek vánoční měla by vaše objednávka být již příští týden normálně doručována.

• Velký výběr vzorů obalů na mobil
    • Nepřehledný web
    • Ruční zpracování objednávky
    • Žádná kontrola nad dodávkami

Od 26.11. do 22.12. nebyli schopni dodat zboží.
    I přes moje průběžné dotazy a ujišťování, že zboží do Vánoc stihnou dodat, se tak nestalo.
    Nabídli sice slevu a dodání po Vánocích, ale vánoční dárek to neřeší.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den pane Čada, ještě jednou se omlouváme za takové zpoždění, bohužel je tomu tak jak jsme vám psali a chybu dodavatele jsme již nemohli napravit.

• nevím
    • Dlouhá dodací lhůta. Zatím mi ze všech ostatních dodavatelů přišlo zboží do třech dnů.

Pokud nespíchají na zboží tak pro mne za mne ať si objednávají .

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den pane Josefe, je nám líto že nejste spokojen s dodací lhůtou, ale tato informace je uvedena přímo u produktu na eshopu a také ještě poté zasíláme email s touto informací. Pokud je napsáno u produktu skladem zboží obdržíte do dvou pracovních dnů, pokud je však u produktu uvedeno doba dodání 10 pracovních dnů, nemůžeme produkt dodat do 3 dnů.

S pozdravem mobil-obaly.cz

• popisy ke zboží nejsou přesné, některé obaly obchod nejspíše nakupuje v číně podle vaší objednávky nebo si to vyrábí sami, kvalita je značně nízká

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den Tomáši, děkujeme vám za Vaší recenzi a hodnocení. Je nám líto, že jste z obalu zklamán, ale můžeme vás ujistit, že obaly jsou od anglické firmy Ecell a nevyrábíme si je sami a už vůbec ne v Číně, kdybychom takto činili nebyli bychom schopni obal dodat do 10 pracovních dnů.

• tovar bol nekvalitný, displaj nefunkčný

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den Gabrielo v případě vaší objednávky jsou hodinky před odesláním kontrolovány a vše bylo v pořádku. Nezapomeňte prosím, že se jedná o LED hodinky které zobrazí hodiny na displeji jen pár sekund po stisktnutí určitého tlačítka a poté zase zhasnou, podrobný návod můžete najít přímo na stránce produktu, kde jste nakupovala.
    V případě jakéhokoliv problému nás kontaktujte.

• Dlouhá doba dodání, po 10 dnech ani žádné info o stavu objednávky

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den paní Malinová, u obalu, který jste objednávala byla uvedena doba dodání 10 pracovních dnů, upozorňujeme, že se jedná o 10 pracovních dnů.Tato informace je uvedena u produktu a také poté zasíláme email o této době dodání. Objednávka byla vytvořena 30.8.2016 a to zcela ke konci dne v 23:32. V den 9.9.2016 vám byli zaslány dva emaily o expedici, jeden od nás a druhý od české pošty, poté také sms o doručení.Bohužel více informací ohledně době dodání již zákazníkovi nejsme schopni poskytnout.

• Hlavně zavádějící informace o zboží. Žádal jsem o konkrétní velikost, avšak bylo mimo doporučeno něco jiného. Zboží nevracím neboť nevěřím o lepším zboží

Pro ostatní :bacha na rady odborníků. Důvěřuj, ale prověřuj.

Děkujeme za Vaší recenzi a nákup na eshopu www.mobil-obaly.cz

Foto krásný originál bohužel tragedie

Děkujeme za Vaší recenzi a nákup na eshopu www.mobil-obaly.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Dlouhá dodací doba, nedoporučuji !!!!

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Omlouváme se za menší zpoždění, ne vždy produkt na delší dobu dodání dojde přesně do 10 pracovních dnů, můžete však počítat, že v průběhu následujících dvou pracovních dnů vše dorazí v pořádku na vaší adresu, ještě jednou se omlouváme za menší zpoždění.

• Žádné, neodpovídá.
    • Špatná domluva.
    • Nedoporučuji.
    • Neplní to co je uvedeno ve smlouvě.

Velmi neprofesionální jednání.
    Pan dokonalý a neomylný, který nedokáže přiznat obchodní chybu.
    NENAKUPOVAT

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Milá paní Tichá, to že špatně nakoupíte u konkurenčního e-shopu, poté si vytvoříte objednávku u nás a snažíte se produkt který jste u nás ani nezakoupila vrátit s domněnkou, že jsme se spletli a že na toto skočíme nepovažujeme za seriózní jednání.Váš obal byl z plastu a na jiný typ telefonu, tento kus nebyl u nás prodán ani jednou tudíž se u nás ani nenacházel, víme to my a víte to vy.

• za 3 týdny ještě nedorazilo
    • info 0

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme za vaší recenzi, ale bohužel došlo na vaší straně k velkému omylu. Objednávka byla vytvořena (28.3.2016 17:30) dnes je 8.4.2016 tedy dnes je 11 den od objednávky, tedy o 3 týdny se zdaleka nejedná a v našem případě nenecháme zákazníka čekat 3 týdny bez informace. V potvrzovacím emailu o době dodání vám bylo v den objednávky a to přesně (28. 3. 2016, 22:32:54) zasláno toto upozornění, které bylo zvýrazněno velkým červeným písmem:
    "Prosíme o trpělivost, u tohoto typu zboží vaší objednávky nebo její části se doba dodání pohybuje kolem 14 dní."
    Bohužel v takové případě nechápeme tuto recenzi, jedina chybya která se stala, že vám byl zaslán dotazník předčasně, bohužel ne naší vinou.

• Velky vyber obalu
    • Nakupoval jsem poprve, ale zarazi mne, touzite po hodnoceni, ale zbozi jeste neni u zakaznika!?! Dost divne :-(

Dostatecny vyber kreativnich obalu na mobily, ale kdyz chce nekdo zhodnoceni nakupu za nakup, ktery nedorazil, tak to mne dost zarazi, az je to usmevne. To dokazuje jen to, ze eshop dnes muze mit kde kdo :-) :-)

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den, děkujeme vám za vaší recenzi. Bohužel formulář k hodnocení našeho eshopu nezasílá náš eshop, ale zbožový portál Heureka.cz prostřednictvím našeho emailu a našeho jména, proto nemůžeme ovlivnit chvíli odeslání dotazníku a tudíž dochází často k omylu kdy si zákazníci myslí, že tento formulář zasíláme my a předčasně. Samozřejmě ve vašem případě vám zboží dorazí v termínu o kterém jste byl informován a také vyrozuměn emailem při objednávce.Děkujeme vám za váš nákup.

• Kedže som objednávala zo Slovenska a ceny boli uvedené v eurách , myslela som, že cena ktorá je uvedená + poštovné je 14e+6e konečná.Ale na pošte som zaplatila 26.60e. Keby má dopredu na to niekto upozornil, neobjednávala by som. Puzdro za 14e má vyšlo na skoro 27e. Viac neobjednám , neoplatí sa to. Zuzana Kvalova

Zo Slovenska sa to neoplatí, neprijímajú platbu v eurách.

Reakce obchodu mobil-obaly.cz

Dobrý den paní Kvalová, předem bychom vám chtěli poděkovat za vaší recenzi. Vaše informace o částce účtované na slovenské straně jsou bohužel pravdivé, avšak tento poplatek se týká jen dobírky, pokud by si u nás zákazník ze Slovenska zvolil například platbu kartou nedoplácel by již nic. Tato informace je uvedena v emailu který je vám zasílán při potvrzení objednávky a také na našich stránkách a to v sekci doprava a platba, samozřejmě chápeme, že se lidé nemají čas dívat na tyto podmínky a občas člověk přehlédne i informace v emailu.
    Tuto situaci budeme v dohledné době řešit a to tím že budeme dobírky na Slovenskou stranu časem rušit, jelikož jak jsme již jednou psali může docházet k takovým omylům jako ve vašem případe.
    Doufáme i přesto že se vám náš produkt líbí a jste s ním spokojena.