• rychlé vyřízení mé objednávky, možnost vyzvednutí osobně v Praze

Doporučuji!!!

• Ochota personálu.
    • Výhodná cenová nabídka.
    • O žádné zatím nevím.

• Obchod je ve středu města a prodejce byl velmi příjemný.

Vzhledem k tomu, že to byl první nákup mohu říci jen výše uvedené. Navíc prodavači jsou ochotni vše trpělivě vysvětlit.

• Rychlost a vstřícnost při odběru zboží.
    • Nevím o žádných.

Doporučuji.

• Nabízí zboží, které nemůže dodat, neboť je nemá. Byť je nabízí.

Produkty nabizeji, i kdyz je nemaji skladem a ani nevi, kdy budou mit.
    Kdyz jim chcete odpovedet na objednavky (i kdyz tam date email z webu), tak se nedoruci.

• Nákup z domova

• Osobní převzetí, komunikace
    • Žádné

• Splátkový prodej přes Cetelem.
    • Prvním nákupem jsem žádné slabiny nezjistil.

Mě nákup uspokojil a je na každém jaký názor si udělá při nákupu.Já všem mohu jen doporučit.

• Druhý den sem si zboží vyzvedla u nás ve městě, ušetřila jsem za poštovné, vyzvednutí stálo pouze +25 kč a bylo to hned druhý den dopoledne.

• dobré ceny a rychlost prodeje

doporučuji, žádný problém

• Díky takové primitovnosti, jako že při vyplňování tel. čísla jsem udělala jako vždy a všude po trojčíslí mezery a díky tomu mi vůbec nepřišla SMSka ani třeba e-mail o tom, že je zboží připtaveno k vyzvednutí.....

• - cena
    • - výdejní místa
    • - ochotný personál

V Brně ochotný a příjemný personál, vše v pořádku :-)

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ruzumná cena
    • Nabízí zboží, které pak nemůže dodat

Objednal jsem si mobilní telefon, za 3 dny telefonát, že mobil nedodají.

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho názoru a děkujeme, že jste ho vyjádřil prostřednictvím této recenze.

Pochopitelně nás mrzí, že jsme Vám nemohli dodat objednané zboží. Bohužel takto nejsme schopen zjistit, jaká byla jeho udávaná dostupnost, nicméně jsem si jistý, že pracovnice obchodního oddělení udělala maximum pro to, aby Vám ho zajistila.

Omlouváme se za komplikace, které tak nastaly.

S pozdravem,
    tým mobil-best

• Perfektní cena.
    • Vynikající a profesionální jednání.
    • Veliký výběr!

Cena.
    Profesionální jednání.

objednal jsem zboží za nabízenou cenu na webu a obchod mi dal vědět, že ho je schopen dodat jen za cenu asi o 10 procent větší.
    Navíc tento prodejce figuruje pod několika názvy webových obchodů, což ve mně vzbuzuje pochybnosti o serioznosti

Přeji Vám dobrý den,

rád bych podal možná vysvětlení k recenzi, kterou jste uvedl.

Pokud Vám zástupce obchodního oddělení nabídl zboží dražší, než jste si objednal, pak byl zřejmě Vámi objednaný produkt nedostupný a nabídka se týkala produktu CZ distribuce.

Mohl jste se tedy rozhodnout, že počkáte až bude naskladněno původně objednané zboží, nebo si vzít telefon z CZ distribuce, nebo objednávku zrušit.

Náš e-shop, jehož provozovatelem je společnost Mobil best s.r.o. nedisponuje žádnými další internetovými obchody. Nevím, kde jste k takové informaci přišel. Možná jste měl namysli expediční společnost, která pro nás zboží expeduje.

Nedomnívám se, že bychom tímto byli méně seriózní, než kterýkoliv jiný prodejce.

Děkujeme za Váš čas.

____________________
    Mobil best

• komunikace

nedali vědět, že je zboží připraveno na prodejně k vyzvednutí

Reakce obchodu Mobil Best

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je divné, že jste neobdržel SMS zprávu a e-mail, jelikož ve chvíli, kdy objednávku uzavíráme a posíláme na výdejní místo, zasílá systém automaticky zákazníkovi upozornění.

Mohl bych Vás požádat, zda byste mi na [email protected] zaslat např. číslo objednávky? Abychom zjistili, v čem byl problém.

Předem děkuji za odpověď.

____________________
    Mobil best