• CENA

• Cena, rychlost dodání.
    • Neznám.

Obchod jsem vybral pro dobré ceny zboží. Velmi jsem byl spokojen s rychlostí dodání. Při odběru jsem byl velmi spokojen s ochotou pracovníka na pobočce v Brně.

• Možnost osobního vyzvednutí a platby v Brně.

• Byl levnější než kdykoliv jindy
    • Pán v prodejně byl velice příjemný, jelikož neměli na prodejně zboží, dal mi ochotně telefoní číslo pro objednání, ale bohužel tam mě paní odpálkovala s tím že telefon není a neví jestli bude ať si ho objednám na internetu.
    • Tak jsem objednala na internetu a kdybych nenapsala e.mail jestli je již zboží na prodejně tak ani nevím že tam již je.

• Rychle dodani na prodejnu

• rychlost, operativnost

lze jen doporučit

doporučuji ostatním

Namátkou
    Profesionální přístu
    V pohodě
    Budou spokojený

• Při objednávce přez internet a pak při osobním převzetí a placení kartou višší cena než je uvedena na stránkách.

• velmi rychlá reakce
    • zboží bylo u přepravce celé 2 dny - možná jiný dopravce

obchod doporučuji

• Korektní jednání, výběr, splátkový prodej

Slušnost, rychlost, vstřícnost, sortiment

Vše proběhlo bez problémů.

• rychlost, spolehlivost
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• rychlost a kvalitu

• Možnost osobního vyzvednutí a případné reklamace v místě vyzvednutí
    • Vstřícné jednání při prodeji
    • Nelze platit kartou

Vstřícný obchod.
    Zřetelně označeno, zda se jedná o zboží z oficiální české distribuce (lze reklamovat kdekoliv v autorizovaném servise) nebo zde ne (reklamace možná jen u prodejce).
    K mobilu pocházejícího z neoficiální distribuce jsem ihned dostal manuál v češtině.
    Krabička byla až při osobním převzetí rozpěčetěna.
    Poskytnuta sleva na další nákup.
    Byl to můj první nákup v obchodě, ale byl jsem mile překvapen jednáním a přístupem k zákazníkovi

• super jednáná a rychlost dodání zbží
    • doporučuji

• komunikace
    • možnost reklamace z "partnerských" prodejen po ČR
    • zboží "skladem" skladem vůbec není
    • zamítání reklamací stylem "závada se neprojevila"

První mobil jsem u MobilBest kupovala před dvěma lety, asi měsíc před koncem záruky se vyskytla závada, která se dala většinou na krátkou dobu odstranit restartem telefonu, ale při každém nabíjení se znovu objevila, někdy ani restart nepomohl. Ihned jsem poslala mobil z prodejny Mader v HK na reklamaci, prodavač se mnou vyplnil formulář, detailně popsanou závadu shrnul dvěma slovy a mobil se mi vrátil dva dny po záruce s tím, že "závada se neprojevila". Doma jsem ho zapla a závada se projevila hned. Protože nebyla uznána reklamace, nebylo možné prodloužit záruku, a tedy už ani mobil znovu reklamovat (v rámci záruky).

Další mobil jsem chtěla koupit jinde, jenže MobilBest jej měl jako jeden z mála skladem, za super cenu a navíc s možností platit předem. MT jsem objednala, po nějaké době přišlo potvrzení objednávky s údaji k zaplacení. Zaplatila jsem, ale druhý den mi přišel mail, že mobil vlastně vůbec není skladem, a že bude až za cca 10 dní, jestli chci počkat. Počkala jsem a po 14 dnech místo mobilu přišel další mail, že MT stále není a nikdo neví, kdy vlastně bude. Tak jsem objednávku zrušila a bylo mi přislíbeno vrácení peněz. Když ani po 10 dnech peníze nepřišly, musela jsem kontaktovat obchod, kde se mi omluvili za zdržení a teprve po dalších 3 dnech peníze konečně dorazily na účet.
    Obchod tedy "držel" mých skoro 9 tisíc téměř měsíc, kdy jsem s nimi nemohla nic dělat, kdybych nutně potřebovala mobil a jiné peníze neměla, bylo by to dost nepříjemné..

Na druhou stranu jsem ocenila vcelku rychlé reakce na maily, to, že mě sami od sebe informovali o aktuální situaci a při té první objednávce i fakt, že je možné zboží vyzvednout v některé z "partnerských" prodejen různě po ČR a zároveň z nich zdarma zaslat zboží k reklamaci.

Škoda nesmyslného zdržení při vrácení peněz a toho prvního, pravděpodobně automaticky generovaného mailu, který sliboval doručení MT za 2-5 pracovních dní a nesl informace o účtu, na který mám zaplatit peníze. Kdyby mi přišel jen mail o tom, že se objednávka zpracovává, a další informace až ve chvíli, kdy by někdo ověřil, zda je vůbec za co platit, ušetřilo by mi to spoustu času a starostí..

Takže mě bohužel MobilBest ani na druhý pokus nepřesvědčil a příště už zvolím jiný obchod...

• Zboží je skladem, perfektní obsluha, perfektní znalosti o produktech.

Zboží jsem objednala, před 10ti dny prostřednictvím e-shopu. Dostala jsem pouze první den zprávu o tom že objednávka se zhotovuje. Dál komunikace neproběhla. Proto zboží objednávám jinde