• rychlé dodání ,dobrá komunikace
    • nevím

• dobré ceny
    • dodací lhůta

pokud chcete rychlé vyřízení objednávky, přejděte do jiného obchodu

Komunikace ze strany obchodu i dopravce byla v pořádku.Mobil mi dorazil včera a jelikož nefunguje na normální sim, ale na micro, neměla jsem zatím možnost jej vyzkoušet.

• Rychlost, spolehlivost, komunikace.

• Objednala jsem si mobil, týden se mi nikdo neozval načež jsem volala já a bylo mi sděleno, ze mobil už se nevyrábí. Jelikož jsem peníze odeslala předem na účet, tak jsem si vybrala mobil jiný, který mi zatím nepřišel. Odsud si uz nikdy noc neobjednam!!!

• Vtricnost
    • Zadni

Jsta jednicky

• Šetření času.
    • Nijak jsem se nedověděl, že zboží došlo do vídejního místa, i přesto, že jsem učinil dotaz mailem. Nedostal jsem odpověď, a zboží jsem šel vyzvednout naslepo.

• Cena, rychlost (pokud zboží skutečně mají).
    • Občas inzerují rychlé dodání výrobku, který nemají. Uvidíme, jak to bude s reklamací.

Lze použít pro nákup

• Přehlednost
    • Nízké ceny

• Nízké ceny
    • komunikace s klientem
    • možnost osobního vyzvednutí
    • o žádných nevím

Po objednání okamžitá odezva na mnou odeslanou objednávku, termín dodání pro osobní vyzvednutí na Pražské pobočce dodržen. Obchod doporučuji, v brzké době budu objednávat znova.

• dobrá cena, možnost osobního odběru, platba kartou
    • neobdržela jsem oznámení, že je zboží na prodejně k vyzvednutí, leželo tam asi týden než jsem se sama informovala o stavu mé objednávky

personál v prodejně, kde jsem si mobil vyzvedla, byl velmi příjemný a vstřícný, určitě se tam zase zastavím

• Vstřícná obsluha, poradí, ukáže, pomůže.
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nemá skladovací systém, nepřehledné webové stránky, bez vyhledávání, nebo možnosti třídění, špatná komunikace.

Samsung S4 mini jsem objednala 8.5.2014 za cenu 5 849 Kč, který byl uvedený jako skladem. Dodnes mi nebyl dodán. Mobil mají na stránkách skladem, ale nyní za 6 980 Kč. Zvažuji, že kontkatuji ČOI, protože takové jednání se mi opravdu nelíbí. Hlavně, že v obchodních podmínkách mají cituji: "Veškeré ceny jsou vždy aktuální, platné a smluvní."

Bylo mi řečeno, že mají 40 objednávek a pouze 5 telefonnů a že mám 14 dní počkat, ale asi zjistili, že na tom mohou vydělat o 1 000 Kč více, takže ani teméř po měsíci telefon nedodali.

Opravdu NEdoporučuji nikomu.

Reakce obchodu Mobil Best

situaci jsem Vám vysvětlovali a sdělovali jsme Vám, i dle toho co zde píšete, že za danou cenu byly telefony vyprodány. Bohužel všechny objednávky nešlo vyřídit s menší skladovou zásobou. I dle obchodních podmínek jsou ceny platné a smluvní, jenže za sjednanou smluvní cenu již telefony nebyly. Sama jste nám sdělila, že vyčkáte do naskladnění a informovali jsme Vás několikrát, jaká je situace u Vaší objednávky, ale na žádný z našich emailů jste nám nereagovala.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace.

tým Mobil-best.cz

• vyzvednutí osobně na prodejně
    • Zboží není skladem ale mohou ho sehnat jinde. Bohužel bude dražší protože...... :)

Člověk objeví obchod za perfektní ceny. Po týdnu čekání vám zdělí , že bohužel zboží není ale mohou zajistit u jiného dodavatele. Ten je ovšem podstatně dražší. Takové jednání nesnáším.
    Malé plus , e-shop komunikuje .

• -nic
    • -komunikace

Nikdy.

• Rychlost objednávky,komunikace se zákazníkem.

• dostupnost výdejního místa

OK

• Úžasná ochota vedoucího i prodavačů
    • Žádné

Kdyby byl každý prodavač tak vstřícný a ochotný jako tady,nám zákazníkům by bylo mnohem líp