• Fast and product as expected.

Bylo doručeno zboží ,které neodpovídalo popisu ,obrázku a rozměru .Po opakovaném telefonickém dotazu s odkazem na pozdější zavolání ,které samozřejmě nebylo ,byl změněn obrázek ,na kterém jsou rozměry jiné než
    v popisu ,ale cena zůstala stejná.

Reakce obchodu MIXTON.CZ

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Po doručení zboží jste nás v pondělí telefonicky kontaktoval, že rozměry neodpovídají zobrazenému popisu. Dohodli jsme se, že zjistím u výrobce a u dalších kusů, kde je problém a dám Vám vědět. Další den jste volal s tím, kdy se k tomu vyjádříme.
    Vysvětlil jsem Vám, že ještě nemám odpověď od výrobce, proč nové zboží, resp. jeho rozměry, neodpovídají původně dodávané verzi.
    Tyto informace jsem získal dnes dopoledne a také jsem Vám v čase 10.31 volal - telefon jste nevzal. Očekával jsem, že se mi tedy na zmeškané volání ozvete, abych se s Vámi mohl domluvit na dalším postupu. To se ovšem nestalo. Výrobce skutečně změnil bez předchozího upozornění parametry produktu, proto jsme je také dnes obratem změnili i my, abychom byť neúmyslně neuváděli v omyl další zákazníky.
    Máte samozřejmě stále možnost reagovat na můj telefonát, kde se dohodneme na co nejvhodnějším způsobu řešení pr o Vás. Například odstoupení od smlouvy a vrácení finančního plnění, nebo finanční kompenzaci.
    Jsem přesvědčen o tom, že na daný problém jsme reagovali ve standardní lhůtě, a to do 48 hodin po Vašem oznámení, kdy jsme měli připraveno pro Vás jedno z navrhovaných řešení.
    Stále tedy máte možnost reagovat na na zmeškaný hovor a celý problém s námi velmi jednoduše dořešit.
    Přesto Vám děkujeme za Vaše vyjádření a recenzi.
    S přátelským pozdravem
    Radek Matuška, mixton.cz

• kvalitní zboží
    • přijatelné ceny
    • delší dodací lhůta

vše ok, trochu pomalejší doručení

• Tovar skladom, rychle dodanie

Doporučuji! Nakupuji zde už několik let. Jsem vždy spokojená.

• super cena
    • vše rychle
    • vše co potřebuji

Rychle, přehledně, levně. Bez problémů

Problém při objednání, nefungovala nabídka zásilkoven. Nakonec po skončení weekendu se zásilkovny ukázaly, zbpží bylo objednáno a v pořádku dodáno.

• Rychle jednání i vyřízení.

• účel věci

• pohodlné a poměrně rychlé doručení zásilky

• Velmi dobrá komunikace, velká ochota a rychlé vyřízení.

Velký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobré ceny

• Vše proběhlo rychle, bez problémů.

• rychlost, cena

Kupuji již po několikráte. Jsem spokojená!

• rychlost dodání

• Vše v naprostém pořádku, velice milá a profesionální komunikace s obchodem, mohu doporučit na 100%.

Široký sortiment