Zboží dorazilo na kamennou prodejnu včas, ze dvou obrouček jsme si jedny vybrali a až poté zaplatili. Prodavači byli milí a odborně poradili.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Snažíme se, aby měl náš zákazník své zboží na prodejně včas a mohl si vybrat. Kolegové na prodejnách vždy rádi s výběrem poradí. Za MisterOptic, Kamila

• Výborná dostupnost
    • Velmi ochotný personál
    • Možnost objednat a vyzkoušet brýle bez nutnosti zakoupení

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš kladný komentář, vážíme si Vaší spokojenosti. Hezký den, Kamila za MisterOptic

Ochotný personál

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Vážíme si toho, když u nás zákazníci rádi nakupují. Za MisterOptic, Kamila

vše ok

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Spokojený zákazník pro nás hodně znamená. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• sympaticky prodavac v pobocce v Edenu

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, kolegovi Váš kompliment vyřídíme. Za MisterOptic hezký den přeje Kamila

• Dobré ceny
    • Přehledný e-shop ve webovém prohlížeči
    • Značky na dioptrických sklech
    • Špatný přehled pro mobilní prohlížeč

Docela mě zklamalo to, když mi brýle dorazily a byly tam tečky po fixu. Když jsem pročítala recenze zde na heurece, už jsem tento problém našla a vy jste zákazníkovi odpověděli, že si dáte pozor, aby se to již nestávalo. Asi si moc dobrý pozor nedáváte. Fixa jde velmi těžce dolů.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za reakci. Učinili jsme opatření, aby značky na dioptrických sklech byly důkladně smazány a již se to nemohlo opakovat. Děkujeme a přejeme hezký den, Kamila za MisterOptic

• rychlost vyřízení, skvělá komunikace

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za reakci a jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• Skvělý zákaznicky servis
    • Výborné ceny
    • Velký výběr

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení, práce nás o to víc těší, když je náš zákazník spokojený. Hezký den, Kamila za Mister Optic

Objednala jsem si sluneční brýle s dioptriemi. Doručení bylo rychlé, brýle dobře sedí. Jediná nevýhoda byla, že přišly i se značkama od fixy, která šla
    těžko umýt.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že Vám brýle sedí. Děkujeme za informaci, že na dioptrických sklech zůstaly značky od fixy, učiníme opatření, aby se toto již nemohlo opakovat. Přejeme hezký den, Kamila za Mister Optic

• kvalita, profesionalita
    • ŽÁDNÁ

Brýlemi došla přesně podle zadání, jsou opravdu dobře udělané. Kladně hodnotím přístup a komunikaci obchodu. Reagovali na všechny moje dotazy a požadavky ihned.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení, velice si jej vážíme a jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojená. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• Skvělý výběr za skvělé ceny
    • Možnost objednat si více brýlý na vyzkoušení
    • Trpělivost, ochota a profesionalita personálu

Vše skvělé.
    Jen detail, který by pomohl - možnost filtrovat a vyhledávat podle velikosti obrouček.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení a připomínky. Velice si zpětné vazby našich zákazníku vážíme a pracujeme na zlepšení služeb. Hezký den, Kamila za MisterOptic

Dobré ceny, rychlé dodání i když nebylo zboží hned skladem. Již můj druhý nákup a spokojenost :)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký den, Kamila za MisterOptic

rychlá doba dodání

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den, Kamila za MisterOptic

Pan majitel prodejny je velice vstřícný a ochotný. Dokáže dobře poradit.
    Jif.

• Rychlé jednání.

Dobrý den, děkujeme za Vaši hodnocení. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• Rychlé dodání, profesionální práce

Vše proběhlo v pořádku, děkujeme.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám, Vaše spokojenost je pro nás odměnou. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• Kvalita
    • doba vyřízení
    • doprava ppl

jsem maximalně spokojen

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste se svým nákupem u nás spokojen. Hezký den, Kamila za MisterOptic

levný, rychlý a přehledný nákup . rychlé dodání

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• v klidu z domova jsem nakoupila kvalitní a cenově příznivé brýle

Bezva web stránky a hlavně přehledné, komunikace rychlá a bez chyby, velice vstřícná.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vašich 100% v hodnocení našeho obchodu. Jsme tady pro Vás. Kamila za MisterOptic

• milé a ochotné prodavačky
    • dobré ceny

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení. Kamila za MisterOptic