• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 1 měsícem

• Ochota
    • PayU

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Hezký den přejeme, MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 2 měsíci

• rychlé doručení
    • kvalita zboží

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i kladnou recenzi. Hezký den Vám přejeme, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 3 měsíci

• spolehlivost

Dobrý den, děkujeme Vám. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 6 měsíci

• Zakoupené zboží jsem si mohla vyzkoušet, zkonzultovat, bylo mi upraveno dle mého požadavku.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Snažíme se pro své zákazníky zajistit nejlepší možný servis. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• Vyhodne ceny
    • Doruceni zdarma
    • Pouzdro zdarma bylo ve forme pouheho pytlicku.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a komentář. Je nám líto, ale vzhledem k tomu, že brýle dodavatel posílá pouze v krabičkách a látkových pytlících s logem Polaroid, uvádíme na našich stránkách, že se jedná o originální obal, nikoliv pouzdro. Děkujeme a přejeme hezký den. Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 6 měsíci

• ochotní,možnost vyzkoušet a popř. brýle vrátit

SPOKOJENOST NA MAX.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Vaše spokojenost je pro nás odměnou. Hezký den, Kamila za MisterOptic

Ochota.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Vašich 100% si velice vážíme. Hezký den, Kamila za MisterOptic.

• Velmi rychlé dodání
    • Sluneční brýle s dioptriemi

Zábrus dioptrií do zvolených slunečních brýlí proběhl během několika dní. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu. Vaše spokojenost s našimi službami pro nás hodně znamená. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 7 měsíci

• Very good service.

Rapid delivery, excellent service.

Thank you so much for your praise. Best regards, Kamila for MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 7 měsíci

• Ochotna profesionalni obsluha

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, moc děkujeme. Snažíme, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Hezký den, Kamila za MisterOptic.

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 8 měsíci

Vůbec mi nedorazila výzva k vyzvednutí objednávky (kterou jsem objednával na pobočku). Obchod ignoruje mé emaily.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Je nám líto, ale nesouhlasíme. Komunikovali jsme s Vámi jak my z eshopu, tak i kolegové z prodejny, kteří Vás vyzývali, abyste se zastavil a mohli jste domluvit zabroušení vybraných brýlí a složení zálohy. Bohužel bez zálohy nelze zpracovávat žádnou zakázku. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 8 měsíci

Nevim odkud bryle jdou, kazdopadne doba dodani by mohla byt kratsi, ale pokud nespechate tak neni problem. Je to jediny obchod v Praze kam si muzete zaslat bryle (konkretne znacka Polaroid) jake si vyberete na internetu a vyzkouset v kamenne prodejne, takze pecka. Pani prodavacka velice mila a prijemna na dnesni dobu celkem prekvapeni. Sem zvedava na pripadnou reklamaci, ptz teprve tam se pozna co je to za obchod, tak pokud bude potreba, snad to bude ok. Bylo mi i receno, ze pokud s brylemi neco bude, muzu prijit a oni mi je opravi, na to sem hodne zvedava. Nejsem znalec, ale bryle vypadaji original. Za me dobry!! Doporucuju.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladný komentář a věříme, že s nákupem jste spokojena a brýle budou dlouho sloužit. Bude-li třeba, určitě se na náš obchod obraťte a kolegové na prodejnách nebo v e-shopu rádi pomohou. Hezký den, Kamila za MisterOptic.

• Slevové akce

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem spokojen. Doporučuji

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme velice za Vaši recenzi, pochvaly od Vás si vážíme. Hezký den, Kamila za Misteroptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 9 měsíci

výborná cena a rychlé dodání

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 9 měsíci

• Dobře dostupný e-shop s kamennými prodejnami, dobrá cena.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený. Hezký den, Kamila za MisterOptic

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Brýle se snažíme odesílat hned následující den od objednání. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 9 měsíci

bzl to první nákup a maximální spokojenost

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme, Vaše spokojenost pro nás hodně znamená. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 9 měsíci

Komunikace s e-shopem perfektní, rychlé jednání - naprostá spokojenost - vřele doporučuji.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za pochvalná slova, moc si jich vážíme. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 9 měsíci

• Možnosť vyskúšať si brýle priamo v predajni a vybrať iba tie, ktoré sadnú
    • Veľmi milý a ochotný personál, ktorý poradil (predajňa Eden)
    • Skvelé ceny
    • Veľký výber

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vašich 100% pro náš obchod. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• nakoupil v obchodě Misteroptic.cz před 9 měsíci

• Obchod je výborný, vřele doporučuji, je dobře, že má již pobočky i v Praze, dříve jsem vždy objednávala z Plzně.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu, Vaše spokojenost je naší prioritou. Hezký den, Kamila za MisterOptic