• Vstřícné jednání
    • Pomalejší dodání

• Výborný profesionální servis a moc milý přístup.
    • Dobré ceny za krásné značkové brýle.
    • Možnost vyzkoušet zboží z eshopu, čímž se podstatně rozšíří už tak pestrá nabídka.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za pochvalu. Jsme moc rádi, že jste si zvolila pro výběr brýlí náš obchod a že jste s Vaším nákupem spokojená. Hezký den přejeme, Kamila za MisterOptic

Zboží jsem musela bohužel vrátit, ale peníze jsem měla na účtu během 2 dnů.

Pan na pobocce je vzdy mily a vstricny. Dekuji!

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Jsme rádi, že se Vám u nás v kamenném obchodě líbilo a budeme se moc těšit na případnou další návštěvu. Hezký den přejeme, Kamila za MisterOptic

• možnost vyzkoušení doma
    • přesný popis produktu

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vašich 100% v hodnocení našeho obchodu. Hezké dny přejeme, Kamila za MisterOptic

perfektní

Dobrý den, děkujeme Vám. Hezký den přejeme, Kamila za MisterOptic

• Rychlost a komunikace.

Rychlost a fundované odpovědi na dotazy.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za pochvalu a přejeme krásné dny. Kamila za MisterOptic

Polaroidy dobré, cena přiměřená. Stránky OK, přehledné. Trochu zavádějící je tvrzení že k brýlím je pouzdro zdarma, přitom se jedná o plátěný pytlík.
    Kdybych to věděla, koupím si také pouzdro

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Náš dodavatel nyní ke všem brýlím Polaroid nabízí bílý pytlík s mikrovlákla s logem Polaroid a bílou papírkovou krabičku se stejným logem. Stejně tak jsou nabízeny i brýle Oakley v černém pytlíku a černé krabičce. Děkujeme a přejeme hezký den. Kamila za MisterOptic

• Rychlé a vstřícné jednání

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme. Brýle se snažíme zákazníkům posílat jak nejrychleji je to možné. Přejeme krásné léto. Kamila za MisterOptic

• 100% kvalita
    • Brýle objednány na eshopu a sedí mi perfektně!

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme. Jsme moc rádi, že brýle dobře padnou a přejeme krásné léto s nimi. Kamila za MisterOptic

Uvítal byl lepší ochranu při doručení, jelikož se jednalo o brýle, kde jsou skleněné čočky. Např bublinková fólie atd.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář, bublinkové folie již máme a zásilky jimi chráníme. Hezký den, Kamila za MisterOptic

dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Rádi komunikujeme s našimi zákazníky, abychom mohli plnit jejich přání. Hezký den, Mister Optic

Byla jsem velmi spokojená, zakázka mi byla doručena za několik hodin od objednání naprosto v pořádku.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice děkujeme, Vaše spokojenost je naší prioritou. Hezký den, Mister Optic

• Brýle mi byly rychle doručeny a obchod nechtěl po mě dobírku, když první obruby které jsem si vybral už nebyli na skladě. Bylo to milé chování.

Dobrý výběr obrub. Levné obruby.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojen. Hezký den přejeme, Kamila za MisterOptic

• Hodně brýlí skladem, možnost vyzkoušení na prodejně.

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám. Naším cílem je mít co nejvíce modelů skladem a na přání zákazníka pošleme k vyzkoušení na prodejnu jakýkoliv model. Hezký den, Kamila za MisterOptic.

• Široká nabídka, rychlost dodání

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký den, Kamila za MisterOptic

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojena. Hezký den, Kamila za MisterOptic

Super super

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vašich 100% a přejeme hezký den, Kamila za MisterOptic

• Rychlost dodávky zboží

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši recenzi. Hezký den, Kamila za MisterOptic

• Ochota
    • PayU

Reakce obchodu Misteroptic.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Hezký den přejeme, MisterOptic