• zboží je kvalitní a vypadá moc hezky
    • objednávala jsem 3x a bohužel pokaždé stejná situace - zboží skladem avšak o stavu Vaši zaplacené objednávky Vás absolutně neinformují! Po týdnu čekání na odeslání zboží, které bylo SKLADEM jsem se vždy musela sama e-mailem dotázat na stav mého zboží. Vždy mi bylo odpovězeno, že zrovna dnes zboží odesílají - LEŽ! Zboží pak bylo odesláno až za 1-2 následující dny.
    • udávají zboží skladem, i když skladem není
    • zboží Vám není odesláno dokud se o něj sami nezačnete shánět
    • komunikace - žádná sebereflexe, naopak z Vás ještě udělají blbce

Zboží je pěkné, avšak odchod nedoporučuji. Doba dodání je opravdu dlouhá na to, že je zboží vedeno jako skladem. Den po objednání Vám napíši "Připravujeme Vaši objednávku" poté je ale týden ticho po pěšině. Po dotázání jak je na tom Vaše objednávka, která je zaplacena. Vám je odpovězeno, že buď zboží zrovna dnes odchází (což není pravda) nebo že čekají na naskladnění (zboží, které bylo vedeno jako skladem). Při objednání postýlky (která byla skladem 10ks) mi po týdnu a půl, kdy jsem se konečně ozvala, kde je moje objednávka, bylo řečeno, že pokud na zboží spěchám, měla jsem to napsat do poznámky. No nevím jestli už jsem rozmazlená ostatními e-shopy kdy je odeslání zboží do 1-2 pracovních dnů, ale odeslat zboží po týdnu a půl od zaplacení mi tedy přijde docela dlouhá doba.

Reakce obchodu Mimoušek.cz

děkujeme za hodnocení. Pomáhá nám neustále vylepšovat naše služby. Opravdu nejsme e-shop který odesílá zboží do druhého dne. Pokud jste nebyla spokojena s první objednávkou, ale vytvořila jste i druhou, musela jste počítat s delším doručením. Na dobu doručení se všude poukazuje - při objednávání, v košíku i při odeslání potvrzovacího e-mailu. Nikde neuvádíme garanci doručení do druhého dne. Nejsme přeprodejci. Většina našeho zboží je potřeba řádně zabalit - třeba jako v případě vaší zakoupené postýlky nebo prochází dokončovacími pracemi nebo se celé šijí. Pokud jste na objednávku spěchala opravdu je potřeba dát tuto situaci e-shopu vědět.

• Od známých vím, že mají dobré materiály a zboží je kvalitní.
    • I přesto, že zboží je uvedeno “skladem” není odesláno ani po týdnu od zaplacení.
    • Chat na stránkách není nejrychlejší. Odpovědi se dostane nejdříve po 3 hodinách. - ti kdo odpovídají jsou však příjemní. :)
    • Zákazník není informován o termínu odeslání.

Sama pracuji v eshopu, vím tedy jaký je průběh od vytvoření objednávky až po odeslání a jak rychle lze zpracovat objednávku. Doufám, že zapracujete na zlepšení těchto nedostatků a v budoucnu se budu moci na Vás znovu obrátit a napsat lepší rezenzi. :)

Dobrý den Aneto,

děkujeme za vaše poznatky a věřte, že na všem pracujeme, nicméně u kojícího polštáře, který jste si objednala probíhají dokončovací práce až na základě objednávky, kde si vybíráte typ výplně, zavazování, výšivku atd. a z kapacitních důvodů nedokážeme polštář došít tak, aby vám odcházel druhý den, švadlenky opravdu dělají co mohou. Máme však upozornění v každém potvrzovacím emailu, že u šitých výrobků Mimouška může nastat prodlení z důvodů výše a v případě, že na něj spěcháte (dárek, atd.) můžeme se domluvit na expresním dodání.
    Na rychlejší komunikaci však zapracujeme a budeme rádi, když se na nás v budoucnu znovu obrátíte :)
    Honza

• Kvalitní látky
    • Levná doprava

Spokojenost, určitě zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu Mimoušek.cz

děkujeme. Budeme se těšit.
    S pozdravem.