Prodavači byli velmi ochotní a milí. Popletla jsem dopravu a byli velmi vstřícní při provádění změny. Jen to zboží (kromě chrastítka) mě úplně nepřesvědčilo o kvalitě.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za pochvalu, že jsme byli ochotní a milí v řešení Vaší chyby a mrzí nás, že kvůli Vaší, dle mého názoru, ani neodůvodněné recenzi a Vašemu nedoporučení, nás Heureka vyřadila. Kvalitní froté žínky české výroby, na které jsme za 20 let neměli jedinou reklamaci, můžete samozřejmě vrátit, když se Vám zdají nekvalitní a nejste s nimi spokojená a nechápu, proč jste to již neudělala. V. Christiánová

Objednáno a zaplaceno před 6 dny a zboží zatím nedošlo.?

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, paní jsme 2x telefonovali, bohužel telefon nezvedá. Měli jsme týdenní dovolenou, o které jsme jí chtěli informovat. Telefony nezvedá, takže ani dopravce by balíček nemohl doručit. V. Christiánová

Objednanou variantu zboží obchod neměl a pán (manžel majitelky) mi volal a navrhl poslat jiné varianty designu. Jelikož žádná nabídka jiné varianty nedošla. Objednávku jsem zrušil. Po zrušení objednávky mi pán volal že to poslal. (Prý to poslal přes SMS) Pán na mě svým vystupováním nepůsobil jako profesionál.
    Po téhle zkušenosti už bych nic v tomto obchodě neobjednal.

• nulová komunikace, dlouhé dodání zboží

• Absolutně žádná komunikace, neodpovídají na email. Zboží přišlo po více než týdnu.

• Rychlost doručení
    • Objednané zboží přišlo od krabice od bot.
    • Bylo poškozené
    • Mnou zvolená platba nebyla zprvu akceptována.

Objenala jsem usinacek pro syna. Přišel s dírou, která nešla přehlédnout v krabici od bot od Vietnamců, priserne zabaleny a s evidentně odrtzenou cenovkou, která byla úplně jiná než cena na internetu.

Zbozi uvedene skladem nakonec skladem neni a na zbozi stale cekam.

• Nikdo se mnou nekomunikuje ,kromě dotazníku.
    • Již v pondělí bylo na facebooku,že osušky s medvídkem jsou na skladě.Ale zboží zatím nedorazilo.Ani mail.

?

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Paní Mrázková, objednala jste si u nás osušku mikro s medvídkem, variantu, kterou jsme navíc měli označenou jako momentálně vyprodanou. Přišly nám ovšem osušky s medvídkem froté, což je úplně jiný výrobek, který jsem také uveřejnila na FB. Takže Vaše recenze se ani nezakládá na pravdě, příště, prosím, nejdříve pořádně čtěte než začnete kritizovat. Děkuji. V. Christiánová

• Žádné
    • Klamání zákazníků

V životě už bych od nich nic nekoupila

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Paní Machová, objednala jste si u nás dřevěnou postýlku pro panenky s peřinkami za 399,- Kč. V popisu máme toto:
    Český výrobek.
    Postýlka pro panenky je z přírodní dřeva borovice.
    Součástí postýlky je také polštářek a peřinka.
    Takže nevím, o jakém klamání zákazníků tu píšete a proč se dožaduje za tyto peníze i prostěradla, které v popisu vůbec není. Nejprve si přečtěte, co si objednáváte a potom kritizujte! Vaše reakce je opravdu nepřiměřená a nepravdivá. V mailu jsem Vám také nabídla, když jste tak nespokojená, ať zboží vrátíte, že Vám rádi pošleme peníze zpět, to jste ovšem nechtěla. V. Christiánová

• ---
    • laické balení, nedostatek informací o cestě zboží

ostatní jsou lepší

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, pane ANONYM KOUKOLE, objednal jste si u nás přebalovací podložku v neděli 14.12. večer, v pondělí 15.12.ráno jsme Vám podložku i s dárkem (za který jste ani nepoděkoval) zdarma zabalili a odeslali, dostal jste informační sms od ČP o době doručení a v úterý 16.12.Vám balík doručili až domů, a to vše před Vánocemi! To se Vám zdá jako špatná dodací lhůta? A nedostatek informací? Měli jsme to snad ještě hlásit v rozhlase?! A kvalita komunikace? Měli jsme Vám ještě poslat přání k Vánocům nebo co byste si představoval? A když ostatní jsou lepší, proč jste si tedy neobjednal u ostatních? Patrně neměli to, co jste chtěl, že? Takže tyto nepravdy si příště laskavě nechte! Jak řekl již Jan Werich: cituji: "Nejhorší je srážka s blbcem." Ještě pro úplnost info z České pošty:
    Zásilka podána dne 15.12.2014 na poště 463 07 - Depo Liberec 70.
    SMS zpráva o podání zásilky adresátovi odeslána dne 15.12.2014.
    Zásilka připravována na dodací poště 272 07 - Depo Kladno 70 k doručení.
    SMS zpráva o termínu doručení zásilky adresátovi odeslána dne 16.12.2014.
    Zásilka doručována dne 16.12.2014 poštou 273 71 - Zlonice.
    Zásilka dodána dne 16.12.2014 poštou 273 71 - Zlonice.
    V. Christiánová

• Zboží nabízejí skladem, za 4 dny zavolají, že zboží skladem není.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, paní Štráchalová, zboží skladem máme. Vaše objednané skákadlo jsme dali do vánoční akce a sešlo se nám tolik objednávek, že ta jedna poslední, Vaše, se nám již nepodařila pokrýt. Tímto se tedy ještě jednou písemně omlouvám. V. Christiánová

• nulová komunikace, hned po objednávce jsem psala do obchodu, že nikde nebyla možnost zvolit si velikost přebalovacího pultu a že potřebuji 80x50, tak mi samozřejmě nikdo neodpověděl a došla mi velikost 70x50. Vracet to již nebudu, miminko je už na světě a my ho potřebujeme.

pokud chcete jenom standartní zboží bez možnosti výběru tak dobrý. Ve chvíli kdy je potřeba komunikovat tak je tenhle obchod špatná volba.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, paní Štemberková, se zákazníky naopak velmi komunikujeme, to si můžete přečíst z našich recenzí. Děláme ale všichni chyby, Vy tu, že jste při objednávání přehlédla velké okénko POZNÁMKA, kam jste požadovaný nestandardní rozměr podložky mohla poznamenat a já jsem zase ve velkém množství mailů přehlédla Váš požadavek na větší rozměr než byl v objednávce. Při vyřizování objednávky jsem pak postupovala dle toho, co jste si objednala. Za svou chybu se Vám tímto omlouvám. Zboží jsme Vám odeslali druhý den, a to, že Vás i přes upozornění mailem o čase doručení nikdo na udané adrese nezastihl a zboží jste si vyzvedla až 5. den, ovšem není naše chyba, takže nechápu kritiku dodací lhůty. V. Christiánová

• oproti jiným je levnější
    • Zde můžu jen říct, levné a tudíž nekvalitní.

Zboží nebylo tak kvalitní,jak jsem očekávala.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, paní Doleželová, mrzí mne, že jste se zbožím nespokojená, i když z firmy Bobas jsme doposud neměli jedinou reklamaci. Zboží můžete samozřejmě zaslat zpět. Vlaďka Christiánová

• Nekvalitní výrobek. Návod jen v polštině!