• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 3 týdny

• rychlé dodání - ve středu jsem objednala, v pátek měla doma

Vše bylo v pořádku až na jednu věc. Objednala jsem tohoto usínáčka: https://www.mimibertik.cz/obchod/hracky-do-rucicky-209/usinacek-medvidek-bezovo-modry-bobobaby-1139/ (kód ZW-26). Když zboží dorazilo, sáček nebyl zalepený nebo nějak "zadělaný", byl v něm usínáček, ale trošku jiný, než je viz výše na obrázku a papírová karta/cedule, jak je na obrázku byla volně vložena, nikoliv přidělaný usínáček k ní. Vypadalo to, že kartu někdo rozdělal a dal tam jiný produkt, dost podobný, ale přeci jenom "jiný". Měla jsem v balíčku tento: https://www.promrnousky.cz/hracky-pro-nejmensi/bobobaby-plysovy-muchlacek-zw-25-modry-medvidek (kód ZW-25, převzato z jiného obchodu pro srovnání). Chvíli jsem na to koukala a byla částečně zklamaná, protože jsem hledala ten, co jsem původně objednala a už ho nikdo skoro neměli, moc se mi líbil. Nakonec jsem to dál neřešila, ten druhý co jsem původně nechtěla je nakonec ve skutečnosti také hezký, ale i tak mě to trochu mrzelo, že aspoň mi nikdo nedal vědět, zda chci jiný, byť podobný výrobek. Jinak to byl můj první nákup, takže zatím nehodnotím nějak výrazně negativně, dodání bylo velmi rychlé.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 1 měsícem

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr zbor
    • Žádná
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 1 měsícem

• Rychlé dodání.
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 2 měsíci

Příjemné nakupování, výborná komunikace s obchodem, super rychlé dodání, dobré ceny, kvalitní zboží. Velká spokojenost.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 2 měsíci

• spolehlivost, rychlost
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 4 měsíci

velice dobrý

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 6 měsíci

• rychlost!

Rychlost doručení

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 6 měsíci

• Čekám ještě na dvě věci z balíku,ale hned mi volali z obchodu a o informovali mě o tom.Skvělá komunikace.Teším se na zbytek věcí v Lednu.

• Rychlé dodání.

Obchod výborný. Kvalita postýlky úžasná jen mi v postýlce chyběla matrace nebo prostěradélko, ale to je věc výrobce.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 7 měsíci

rychlost, kvalita. Dobra komunikace s obchodem

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 7 měsíci

• Spolehlivost, kvalitní zboží, velmi hezky zabaleno

• Velice vstřícné jednání
    • Kvalitní zboží a rychlé dodání. Jsem velmi spokojená.

Přehledné stránky, vstřícné jednání, kvalita zboží, rychlé vyřízení objednávky. Dokonce jsem obdržela i malý dárek, bylo to milé. Děkuji.

• spolehlivost, korektní jednání

Několikanásobná výborná zkušenost.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 8 měsíci

• V klidu si zboží vyberu, v kamenném obchodě jsem ho nesehnala.
    • Pro mne nevýhoda není.

Po prvním nákupu jsem spokojena.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 8 měsíci

Výborný obchod, skvělá komunikace, velký a pestrý výběr zboží, rychlé dodání - spokojenost

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 9 měsíci

• rychlost ochota při jednání

spokojenost a budu nakupovat i nadále

100% spokojenost, žádné nedostatky nevidím

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za Vaši recenzi a pochvalu, jsme rádi, že jste byli u nás spokojeni :) Váš Mimibertík

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 9 měsíci

• Výborná komunikace a krásné zboží, konkrétně dečky s aplikací pro malé děti

Žádné nevýhody, navíc milý dáreček k zásilce. Velká spokjenost.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Paní Ferdusová, děkujeme za Vaši milou pochvalu, jsme rádi, že se Vám naše dečky líbily a byla jste u nás spokojená :) Budeme se zase na Vás někdy těšit:) Mějte se hezky, Váš Mimibertík :)