• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 1 měsícem

Zboží bylo v pořádku doručeno žádný problém nakupování doporučuji

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 1 měsícem

• Vše v pořádku
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 3 měsíci

Ochota, rychlost zaslání zboží.

• Ochota, nadšeni , zapálení majitelů e-shopu
    • Perfektní komunikace po telefonu
    • Milý, vstřícný přístup
    • Dovoz až domu majitelem e-shopu (samozřejmě asi platí jen pro určitě vzdálenosti od sídla prodejny)
    • Možnost výběru motivu zboží při předání na místě
    • Bonus k nákupu
    • Kvalitní zboží za velmi dobrou cenu

Vážení nastávající nebo již stávající rodiče , pokud budete shánět něco do vybavicky při děti - jste na správném místě - majitele pro vás udělají první poslední a už při přebírání objednávky budete přemýšlet co od tehle sympataku objednáte priste

Příjemný obchod, rychlé doručení

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 4 měsíci

Zbozi dorazilo docela pozde, ale je to i tim, ze byly mezi tim dva svatky. Jinak naprosta spokojenost, dobra komunikace s obchodem, vyrobek taky vypada kvalitne.

Skvělý osobní přístup!

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 4 měsíci

• rychlé dodání - ve středu jsem objednala, v pátek měla doma

Vše bylo v pořádku až na jednu věc. Objednala jsem tohoto usínáčka: https://www.mimibertik.cz/obchod/hracky-do-rucicky-209/usinacek-medvidek-bezovo-modry-bobobaby-1139/ (kód ZW-26). Když zboží dorazilo, sáček nebyl zalepený nebo nějak "zadělaný", byl v něm usínáček, ale trošku jiný, než je viz výše na obrázku a papírová karta/cedule, jak je na obrázku byla volně vložena, nikoliv přidělaný usínáček k ní. Vypadalo to, že kartu někdo rozdělal a dal tam jiný produkt, dost podobný, ale přeci jenom "jiný". Měla jsem v balíčku tento: https://www.promrnousky.cz/hracky-pro-nejmensi/bobobaby-plysovy-muchlacek-zw-25-modry-medvidek (kód ZW-25, převzato z jiného obchodu pro srovnání). Chvíli jsem na to koukala a byla částečně zklamaná, protože jsem hledala ten, co jsem původně objednala a už ho nikdo skoro neměli, moc se mi líbil. Nakonec jsem to dál neřešila, ten druhý co jsem původně nechtěla je nakonec ve skutečnosti také hezký, ale i tak mě to trochu mrzelo, že aspoň mi nikdo nedal vědět, zda chci jiný, byť podobný výrobek. Jinak to byl můj první nákup, takže zatím nehodnotím nějak výrazně negativně, dodání bylo velmi rychlé.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 5 měsíci

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr zbor
    • Žádná
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 5 měsíci

• Rychlé dodání.
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 6 měsíci

Příjemné nakupování, výborná komunikace s obchodem, super rychlé dodání, dobré ceny, kvalitní zboží. Velká spokojenost.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 6 měsíci

• spolehlivost, rychlost
  • nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 8 měsíci

velice dobrý

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 10 měsíci

• rychlost!

Rychlost doručení

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 10 měsíci

• Čekám ještě na dvě věci z balíku,ale hned mi volali z obchodu a o informovali mě o tom.Skvělá komunikace.Teším se na zbytek věcí v Lednu.

• Rychlé dodání.

Obchod výborný. Kvalita postýlky úžasná jen mi v postýlce chyběla matrace nebo prostěradélko, ale to je věc výrobce.

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 1 rokem

rychlost, kvalita. Dobra komunikace s obchodem

• nakoupil v obchodě MIMIBERTIK.CZ před 1 rokem

• Spolehlivost, kvalitní zboží, velmi hezky zabaleno