Překvapilo mně s jakou rychlostí mi bylo zboží dodáno. Za mne určitě 100% spokojenost.

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že jste u nás spokojeni a budeme se zase někdy těšit:) V. Christiánová, Mimibertík

• Kvalitní zboží
    • Komunikace úplně v pohodě

Potřeboval jsem dárek pro kamaráda, narodilo se mu dítě - byl spokojený, materiál velice příjemný, zboží hezké.

Nejdřív jsem se spletl a vybral osobní odběr, ale po krátkém příjemném telefonátu nebyl problém změnit způsob doručení na dobírku.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaši milou recenzi a jsme rádi, že se zboží líbí:) Váš Mimibertík

• Nejlepší ceny
    • Rychlá komunikace
    • Čas dodání

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za hezkou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni:) V. Christiánová

• rychlé doručení,zboží v pořádku

nic

Prodavači byli velmi ochotní a milí. Popletla jsem dopravu a byli velmi vstřícní při provádění změny. Jen to zboží (kromě chrastítka) mě úplně nepřesvědčilo o kvalitě.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za pochvalu, že jsme byli ochotní a milí v řešení Vaší chyby a mrzí nás, že kvůli Vaší, dle mého názoru, ani neodůvodněné recenzi a Vašemu nedoporučení, nás Heureka vyřadila. Kvalitní froté žínky české výroby, na které jsme za 20 let neměli jedinou reklamaci, můžete samozřejmě vrátit, když se Vám zdají nekvalitní a nejste s nimi spokojená a nechápu, proč jste to již neudělala. V. Christiánová

Skvělý obchůdek, pěkné dárky na vítání občánků, komunikace na jedničku, doporučuji.

• Velmi rychlé dodání zboží, které je krásné a super jednání s paní , které tímto moc děkuji.

Přehledné webové stránky, velký výběr zboží, příjemné ceny, rychlost dodání.

Výběr, ceny rychlé jednání

• spokojenost

Jsem moc spokojená s cenou i ochotou .

• Prima obchod,velký výběr zboží,dobré ceny.

• První obchod, který mi odeslal opravdu ty dudlíky, které uvádí!

Vřele doporučuji!

Včasné vyřízení a doručení zboží. Komunikace s obchodem byla bez problémů

Rychlé vyřízení, vstřícný a milý přístup. Doporučuji tento obchod.

• Rychlé vyřízení objednávky, příjemná domluva po telefonu.

Objednávám tu vždy dárky na vítání občánků a vždy spokojenost s rychlostí i ochotou, navíc vždy dostaneme nějaký dárek k objednávce.

Objednáno a zaplaceno před 6 dny a zboží zatím nedošlo.?

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, paní jsme 2x telefonovali, bohužel telefon nezvedá. Měli jsme týdenní dovolenou, o které jsme jí chtěli informovat. Telefony nezvedá, takže ani dopravce by balíček nemohl doručit. V. Christiánová

• Velice rychlé jednaní

Určitě příště vyuziju znovu

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a budeme se zase někdy těšit:) Váš Mimibertík