První objednávka dorazila v pořádku. Druhá dosud ne.

Dobrý den pane Romane,

druhá objednávka nedorazila, protože není od 15.1. uhrazena, nechápeme tedy proč udělujete negativní hodnocení.

příjem objednávek

Zboží je jiné než na obrázku

Dobrý den pane Petře,

pokud jiným zbožím myslíte, že bylo balení KDP zabaleno místo vertikálně - horizontálně, tak se velmi omlouváme, už jsme zažádali o změnu produktové fotografie.

Nicméně obsah i kvalita konzervovaných dávek potravy je ale stále stejná, a negativní hodnocení je myslím ne úplně spravedlivé.

• Rychlé vyřízení.
    • Zboží ani zdaleka neodpovídal fotografii na níž bylo nabízeno.

Bylo sice avízováno, že se jedná o zboží již použité, ale opotřebení je tak markantní, že nemělo být vůbec nabízeno, nebo měla fotografie u inzerátu odpovídat skutečnému stavu věci. V kamenném obchodě bych to nikdy nekoupil.
    Obdobná věc se mi bohužel nestála poprvé.
    Končím s nákupy v Ešopech. ☹️

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

velmi nás mrzí, že se zbožím nejste spokojený, pokud se rozhodnete zboží vrátit, kolegové z reklamačního oddělení, Vás již kontaktovali ohledně případného postupu.

• Nedoporučuji

Zboží není kompletní dále špinavé a na jednu adresu to pošlo v 3 x balíku při reklamaci špatná komunikace nedoporučují tento Army shop
    Nejhorším v CZ a to jsem u více Armin nakupoval

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

Dobrý den, vytváříte recenzi na objednávku švédského saka kterou jste vytvořil 18.11. a následně zrušil? Jsme rádi za takovéto recenze. Děkujeme.

Klobouk špatně ušitý, menší než originál z U.S., měli byste uvědomit německého výrobce

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

mrzí nás, pokud vám klobouk nevyhovuje. Není problém jej vrátit nebo vyměnit velikost.
    Hezký den
    Lenka Žáková

• Rychlé odeslání
    • Místo polních lahví poslali šrot. Naprosto dobouchané, zprohýbané, smradlavé, s olezlým korkem. V popisu zboží se nic takového nepíše.

Rozhodně nedoporučuji. Spíš než klamání spotřebitele, obyčejný podvod.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

mrzí nás, že nejste spokojen - kontaktovali jsme Vás na emailu.

příjem objednávek

Zatím nemám zpětnou vazbu, kdy bude moje objednávka vyřízena.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

Triko retro ČSSR modré vel.L bylo delší dobu vyprodáno u výrobce, podařilo se nám jej ale doskladnit a předpokládáme, že do středy bude připraveno k vyzvednutí na ústecké pobočce.

příjem objednávek

• Baterku poslali rozloženou, musel jsem ji opravit. Navic byla olepena skladovou samolepkou, ktera sla dolu i s casti laku, i kdyz jsem se ji snazil rozmocit benzinem

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

kolegové z reklamací Vás kontaktovali na email.

příjem objednávek

První položku jsem objednal, leč bylo mi řečeno, že je vyprodána. Tak jsem objednávku zrušil. Nemohu tedy dělat nějaké hodnocení obchodu, kde jsem nic nezakoupil.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

mrzí nás Vaše reakce - u zboží, které nemáme skladem, máme tuto informaci uvedenu, Vy jste i tak nášivku objednal a my Vás informovali o termínu dodání, poté jste nás pořádal o storno objednávky, to jsme také provedli, nechápeme tedy proč udílíte negativní hodnocení.

příjem objednávek

spona na opasek neprisla tak ja jsem mela obj.prisla bez hvezdy

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

mrzí nás Vaše nespokojenost - možnou variantu opasku bez hvězdy máme uvedenu v popisku produktu viz níže:

"Legendární kožený opasek z výstroje armády České Republiky.
    dodáván včetně přezky /varianta s hvězdou i bez hvězdy dle skladových zásob/
    použitý v dobrém stavu popřípadě zánovní
    šířka cca 45mm
    zvolte délku opasku v cm /dostupný jen v uvedených velikostech/"

Pokud ale chcete, je možné nám v rámci 14 dní odeslat opasek na výměnu.

S přáním příjemného dne,

• Nedorazila objednávka

Dobrý den pane Danieli,

Vaše objednávka nebyla uhrazena - a to ani po tom co jsme o 10 dní prodloužili splatnost faktury, nechápeme tedy Vaše hodnocení.

příjem objednávek

• Vystavuji věci, které nemají.

Nikdy více!

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

velmi nás mrzí Vaše reakce, bohužel se občas stane, že nás dodavatel o nedostupnosti položky informuje s drobným zpožděním, my jsme Vás však hned po tomto zjištění informovali, bohužel se nám položku nepodařilo doskladnit ani u jiného dodavatele.

S omluvou,
    příjem objednávek

Dýka přišla s jiným pouzdrem, neodpovídajícím obrázku u zboží.Pouzdro šlo obtížně otevřít.V obchodě slíbili proplatit náklady na vrácení zboží a obrázek nahradit odpovídajícím skutečnosti.Poslali jen peníze za zboží a obrázek s jiným (lepším) pouzdrem lživě uvádějí dále.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

mrzí nás Vaše nespokojenost - na změně obrázku pracujeme s výrobcem (bohužel došlo k tomu, že mění zboží ale obrázek nám zatím neposkytl) a náklady na dopravu jsme již vyřešili s kolegy z reklamací a dorazí Vám v nejbližších dnech, jak bylo domluveno.

příjem objednávek.

• Dobre

Nic tam nekupujete
    Ten kdo tam dělá je zmatená včela co lítá kolem a posílají něco co jsis neobjednal.

Zboží nebylo možno vyzvednou, protože nebyl zaslán kód k vyzvednutí. Pří kontaktování s prosbou o pomoc jsem byl odmítnut. Věc neřešili a jako objednavatel dopravy ani nekontaktovali dopravce.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

rozhodně jsme Vás neodmítli - vysvětlil jsem Vám situaci, že my jako odesílatel k PINu, který zasílá balíkovna, přístup nemáme a nemáme jej jak zjistit, informovali jsme také, že je možné, že PIN dorazil do nevyžádané pošty.

Dle zprávy Pošty:
    14.11.2022 Zásilka byla vyzvednuta.

Snad tedy vše dorazilo v pořádku.

příjem objednávek

0 komunikace, automat pošle mail, že se obj. vyřizuje a od té doby nic...

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

Vaše objednávka byla předána k expedici - došlo k rozdělení na 2 balíčky, které by Vám měly dorazit v nejbližších dnech.

Za zdržení se velmi omlouvám.

• zboží přišlo rychle
    • zboží neodpovídalo obrazové předloze

čepici chybělo to zásadní - odznak
    na webu, byla sice drobně připsaná poznámka, že může dojít s odznakem či bez, ale foto pouze s odznakem
    na dotaz, zda nám ho mohou doposlat, jsme dostali odpověď, že si ho můžeme dokoupit za téměř stejnou cenu jako stála čepice

• Nabízí zboží, které není k dispozici!

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

obě položky, které jste si objednal, byly skladem, přesně, jak bylo uvedeno na e-shopu. Jedna položka na centrálním skladu v Teplicích, druhá na naší prodejně v Litvínově. Objednávku máme pro vás nachystanou a čekáme pouze na její zaplacení z vaší strany, abychom ji mohli odeslat.
    tým MILITARY RANGE

• Rychle doruceni
    • Prehledny eshop
    • Zbozi ma jine rozmery, nez je uvadeno v popisu. Vyska je nizsi asi o 6cm, takze na muj ucel se nehodi. Vracet nedava smysl, postovne by bylo vetsi, nez cena zbozi.
    • Pri baleni byla pouzita nejlevnejsi hneda lepici paska nalepena primo na zbozi, takze je vse od hnedeho lepidla, ktrere nejde sundat.

Diky spatnemu popisu zbozi mam doma dve bedny, ktere jsou k nicemu. Krome toho ze jsou k nicemu jsou hnusne olepene od levne lepici pasky. Ze jsou pouzite je napsano v popisu, ale opravdu nevidim duvod, proc je jeste vice znicit pri baleni.