• Široký výběr
    • Nejasnost zda je zboží skladem či jestli vůbec někdy bude

Stránka uvedla, že všechny kompasy jsou k dispozici, ale ve skutečnosti byly na skladě pouze 2. Kompasy chyběly i ve dvou předchozích várkách. A musím to poslat zpět na vlastní náklady, stále jsem nedostal peníze za manko.

Košile vyfocená s CZ vlajkou, ale přišla bez ní. Poměrně matoucí, navíc jsem nikde nenašel zmínku, že tam nebude. Navíc kamarád objednal úplně stejnou košili z jiného obchodu a došla mu s vlajkou. Kdyby ste na tom alespon upozornili v nápisu, dá se s tím rovnou počítat a rovnou vlajku přiobjednat.

zatim se nic nedeje

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

Kalhoty dětské rip-stop vz.95 DESERT se nacházely na pobočce bez expedičního skladu, jsou na cestě na centrálu a poté budeme objednávku hned expedovat.

• Pomale dodani
    • Clovek se jim nedovola
    • Spatna komunikace

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

objednávka byla vytvořena 19.4. - jedna položka byla na pobočce bez expedičního skladu, hned jak dorazila, jsme objednávku expedovali (21.4.) od 22.4. je Vaše objednávka na PPL Parcelshopu.

příjem objednávek

jak hodnotit nakup, ktery jeste nebyl proveden?
    16. objednano, k 24. stale zadne info, jen, ze byla objednavka prijata :(

Objednal, zaplatil a zatím nic.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

vaši objednávku jsme odesílali předevčírem, sledovací číslo máte v e-mailu.

MILITARY RANGE

• Široký sortiment, ale zdaleka ne všechno zboží je dostupné.
    • V případě potíží s objednávkou obchod komunikuje, ale ne z vlastní iniciativy.

Jedna položka z mého nákupního seznamu inzerována "skladem" skladem nebyla. Obchod to vyřešil upozorněním že zásilku pošle až bude položka opět skladem a pak už se nic nedělo. Teprve po mé urgenci mi byla zaslána část objednávky. Po dalších 14. dnech jsem zbytek zrušil. Obchod pravda komunikuje, ale ne sám od sebe. Odnáším si z toho pocit, že pokud bych se neozval, má objednávka nebude vyřízena možná i měsíce...

Pres tyden cekam na doruceni dvou polozek ktere jsou skladem.
    To se mi jeste u zadneho e shopu nestalo.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

mrzí mne, že jsem to nestihli dříve - batoh je na cestě z pobočky - byl skladem mimo centrálu a po zpracování objednávky jsme si jej vyžádali.

• 6 dní od objednávky a zboží zatím nedorazilo

Dobrý den.

Vaše objednávka je na cestě k Vám, jak jsme uváděli, nyní je doskladnění a odeslání položek o něco delší, než jsou u nás zákazníci zvyklí.

příjem objednávek

už 12 dní čekám na dodání zboží, které bylo a stále je skladem. Bez jakékoliv komunikace od prodejce. Na pevnou linku ani mobil nikdo nereaguje.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

beranice je skladem u kolegů na pobočce, který nám ji dodají tento týden.

příjem objednávek.

• Tyden cekani na zasilku ktera byla prepravovana z litvinova do usti

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

děkujeme za recenzi. Jak uvádíme na hlavní stránce, nyní dochází ke zdržení objednávek. Objednávka dorazila ke zpracování kolegům do Ústí nad Labem v úterý a zboží z pobočky v Litvínově dorazilo včera večer, dnes Vám již určitě přišla SMS.

Moc se omlouvám, že jsme to nestihli rychleji.
    příjem objednávek

Obdržel jsem uplně něco jiného než bylo inzerováno

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

poprosím jen odpovědět na zaslaný email abychom věděli co se Vám na vaku nejeví v pořádku.

příjem objednávek

• špatná komunikace, když je vadné zboží

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

v neděli 20.03. v 16:48 jste e-mailem zaslal informaci o vadě na rukavicích. V pondělí 21.03. v 8.17 jsme vám zaslali instrukce, jak reklamaci řešit. Z naší strany nevidím žádné pochybení nebo špatnou komunikaci.

Lenka Žáková
    obchodní oddělení

Poslal jsem objednávku, ale nikdo z obchodu se mnou nekomunikuje.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

na webu byl uvedeno přibližný termín dodání zboží, v tomto termínu jsme Vám také zaslali zálohovou fakturu, která nyní čeká na uhrazení a zboží poté na odeslání.

• zboží nebylo skladem
    • velmi dlouhá expedice

Zboží nebylo skladem. Slíbil odeslání do týdne, odeslali po 3 týdnech.

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

kolegyně Vám 2.3. psala email, že zboží dorazí přibližně za 14 dní - zboží jsme předali k expedici 18.3.2022.

Nechápeme tedy negativní hodnocení.

Miroslav Schramek
    příjem objednávek

Za 7 dnů od objednání, žádné zboží ne bylo doručeno, nebylo aspoň odesláno. Prostě objednávka "potvrzena" a nic se neděje

Reakce obchodu MILITARYSKLAD.CZ

objednávku jste vytvořil v pátek po 20hod, kdy na expedici již nikdo není. Hned 14.3. byla objednávka předána k expedici. 15.3. doručeno. Nespletl jste si jen obchod?

příjem objednávek

Obědnáno před 7mi dny. Žádné informace o dodání, placeno předem. Obědnávka stále ve stavu zaplaceno, telefon nikdo nebere. Žádám o vrácení peněz

• Nekomunikují, neplní závazek (zboží skladem, dodání obratem..)

• Hezký obchod

Vyřízení objednávky katastrofa. Na telefon se nedovolate. Pri objednávce v obchodě chtějí kontakt ale že je zboží na prodejně nikdo nezavolá.