Vše jak má být. Mohu jen doporučit.

Spokojenost. Mikroskop přišel naprosto precizně zabalený. Po delší době jsem narazila na kvalitní obchod.

• Velká nabídka, možnost zkonzultovat nákup s odborníky, dobrá komunikace.
    • zatím žádná

Pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež jsem zakoupil Binolupu Bresser 20x/50x. Děti byly nadšené, mnohé z nich v životě neviděly něco takového na vlastní oči. Obchod má velmi širokou nabídku, takže už mám vyhlédnutý dárek ke svým padesátinám :).

• výběr
    • velmi dobré poradenství pro neznalé v oboru
    • vstřícnost
    • komunikace

Při koupi jsme bohužel narazili na kus,kde nefungovalo ostření - přístup a rychlost,jakou byla ,,reklamace" vyřízena byla až neuvěřitelná - v pondělí jsem poslal a ve čtvrtek už byl nový mikroskop doma - 1* - fakt super

• Široká nabídka mikroskopů pro děti i odborníky
    • Rádce před nákupem - přínosné články usnadňující rozhodnutí přímo na webu
    • Vstřícná komunikace a bleskové doručení (do dvou dnů doma)
    • Ochota poradit
    • Nic :-)

S obchodem mikroskop-shop jsem maximálně spokojená. Objednávala jsem mikroskop pro syna se zájmem o zoologii i botaniku, vybrali jsme studentský typ, který snad vydrží i do dalších let, a jsme moc spokojení. Ocenila jsem zejména přínosné rady uvedené na webu, které mi pomohly se v nabídce zorientovat (například důležitost křížového stolku apod...). Zboží dorazilo rychle a komunikace s e-shopem je skvělá. Celkově obchod mohu jen doporučit.

• velmi přehledné stránky
    • velmi cenné a podrobné informace o zboží
    • rychlá komunikace a dodáni zboží

Jako vánoční dárek jsem sháněl pro desetiletého syna mikroskop. Jisté úskalí tohoto věku je, že dítě baví hned to a hned zase něco jiného. Kupovat dětský plastový mikroskop, který nejde řádně zaostřit, nebo jde, ale po dlouhém boji jsem považoval za neuvážené. Stejně tak i koupi studentského mikroskopu. Jeho cena je již vyšší a bylo by škoda, kdyby zůstal nevyužitý. V různých recenzích amatérských uživatelů jsem mnoho moudra nepochytil, o stránkách některých mnohem známějších prodejců všeho možného raději nemluvím. Pak jsem navštívil webové stránky obchodu mikroskop-shop.cz a pořádně si pročetl, co na toto téma píší.
    Jako jistou alternativu pro ještě nevyhraněné děti nabídli Binolupu mikroplant 20x. S drobným odstupem času přiznávám, že to byla patrně ta nejlepší volba. Syna zajímají minerály a příroda vůbec. Z vycházek si po kapsách nosí různé kamínky, kousky kůry, miniaturní rostlinky. Dvacetinásobné zvětšení je pro zkoumání minerálů dostatečné. Nádherně jsou vidět krystaly, které pouhým okem neuvidíte. Zkoušeli jsme malachit s krystalkami kalcitu, zlatinky velikosti desetin milimetru, pyrit, chalkopyrit, galenit, různé druhy vyvřelých hornin z Jeseníků, pískovce, vápence, jantar s droboučkými broučky a křídly hmyzu... Obraz je ostrý a díky led světlu může syn své nálezy zkoumat večer po návratu z výletu.
    Každopádně bych tento výrobek i internetový obchod ostatním rodičům velmi rád doporučil.
    F.P.

• přehledný web, snadná orientace
    • komplexní popis produktů, široký sortiment od "dětských" zařízení po profesionální
    • velmi vstřícný přístup, komfortní servis
    • okamžitá reakce, zboží do 2 dnů

Dárek pro školačku, kterou mikroskopie zaujala. Snadno jsme si vybrali a doručení bylo obratem (i v předvánočním šílenství :) ). Velká spokojenost!

• velké množství specifického zboží
    • vysoká kvalita
    • individuální řešení požadavků
    • bleskové řešení objednávky
    • kvalitní a bezpečné balení

Vstřícnost a snaha vyřešit objednávku ke spokojenosti zákazníka

Perfektní komunikace před i během nákupu a zboží dodané včas. Mohu jedině doporučit.

• Velmi rychlá a bezproblémová komunikace
    • Osobní a profesionální přístup
    • Okamžité odeslání
    • Zboží přesně odpovídá popisu
    • Nízké ceny
    • Objednala jsem pro naše bádavé děti Mikroskop student III spolu s preparáty z anatomie a zoologie. Mikroskop a preparáty jsou vzhledem k nízké ceně velice kvalitní. Preparáty jsou velmi dobře zpracované a krásně čitelné! Po měsíci používání přestal u mikroskopu fungovat síťový adaptér (elektro přívod). Dlouho jsem zvažovala, zda napíšu do obchodu, protože se mi nechtělo citlivý mikroskop zasílat zpět do obchodu k reklamaci. Navíc LED osvětlení funguje i na baterie. Ale nakonec jsem kontaktovala prodejce mailem a popsala mu charakter závady. Okamžitě si mi dostalo reakce s návrhem, že nám zašlou nový adaptér. Došle do dvou dnů. Velice jsem spokojená! Mikroskop je opět funkční i s adaptérem. Těším se na objednání dalších preparátů do budoucna a nového mikroskopu pro synovce, jakmile k tomu dospějí věkem :)

• Spolehlivé
    • Rychlé
    • Aktivní komunikace se zákazníkem
    • Příjemné jednání

Fungují přesně tak, jak člověk od web shopu očekává, za mě plný počet bodů.

• Úžasné jednání
    • Spolehlivost
    • Když byl problém, reklamace rychle vyřešena

Vřele doporučuji, určitě ještě budem objednávat doplňky.

• Kvalita zboží
    • Odbornost

Dodávka mikroskopů Student pro školu. Opakovaný nákup bez problémů.

Ladislav Kostka

• aktivní komunikace se zákazníky
    • nabídka více variant dle možností zákazníka
    • osobní přístup
    • příjemní jednání
    • absolutně nic

Obrátili jsme se na e-shop s prosbou o radu při nákupu mikroskopu pro syna. Majitel e-shopu prodiskutoval využití mikroskopu a doporučil různé typy. Je vidět, že oboru rozumí. Z doručeného zboží jsme nadšení, kvalita a funkce odpovídá popisu.

• rychlé vyřízení objednávky
    • při nákupu na IČO doporučuji s eshopem vyjednat podmínky odstoupení od smlouvy předem, v opačném případě, je odstoupení komplikované

• Velice seriózní jednání.
    • Potřebovala jsem vyměnit kabel k mikroskopu a během pár dní mi přišel nový

Žádná

• Děkuji za odbornost a vstřícný přístup.
    • Jednoho hned potěší, když narazí na prodejce, který svou odborností a zapálením ve svém oboru předčí ty ostatní.

• - rychlé a spolehlivé dodání
    • - vstřícná a promptní komunikace obchodu
    • - velký výběr

Obchod jednoznačně doporučuji!

• Přehledný a srozumitelný e-shop, výborná komunikace obchodu, rychlé jednání i doručení.
    • Výrobek naprosto odpovídá popisu
    • neshledávám žádné

Z mého pohledu mohu všem doporučit.
    Jestli budeme v budoucnosti shánět tento typ zboží, určitě nebudu hledat jinde.

• 1.) Se zbožím jsem velice spokojený - PARÁDNÍ mikroskop - dítě určitě bude skákat radostí 5m vysoko... je to dárek - překvapení...:-)
    • 2.) oceňuji barevnou filtraci, provoz na elektřinu i baterie, malý, skladný, lehký na přenos i do přírody (chatu), krásný, výkonný pro domácí bádání... :-) Zatím jsem nepropojovat s PC, ale určitě to bude PECKA!!! :-) Už vidím nadšení mého dítka - bude na dost dlouho od puberty (holka) "klid" :-P :-) :-P
    • Zatím vřele DĚKUJI za velmi rychlé vyřízení mé net objednávky, za odborné informace při telefonickém jednání a budu se těšit na další spolupráci (další nákupy, preparáty,...atd.)
    • LF :-)
    • NIC - maximální spokojenost!!!
    • Do budoucna by to chtělo android/iOS/Win app pro telefony či tablety pře OTG kabel (dnes už podporuje každý mobil)- určitě časem budete uvažovat i o tomto, že?

VŘELE DOPORUČUJI - medicína a biochemie můj obor :-)