• Profesionalni jednani
    • Kvalitni zbozi

Mikroskopum opravdu rozumí, rádi poradi

Perfektní jednání, spolehlivá dodávka. Vše jak má být :-)

• Odbornost
    • Ochota poradit

Prodejce by nápomocen s nákupem a vše ochotně vysvětlil a tím nám pomohl s výběrem vhodného mikroskopu. S dodaným zboží jsme spokojeni, vše odpovídá popisu na webu. Navíc pěkný a přehledný e-shop. Můžeme doporučit

• Arogantní jednání, zboží jsem objednal, nic nepřišlo, přepravce zboží od nich nedostal. Odmítají chybu, odmítají cokoli řešit, Majitel provozuje ještě pěkných pár e-shopu a asi se mu to vymyká.
    • Nikdy víc v tomto obchodě!!!!

Vyhněte se nákupu zde

Reakce obchodu Mikroskop-shop.cz

děkujeme za recenzi, mrzí nás, že zákazník byl nespokojený a rádi bychom využili možnosti připojit naše stanovisko.

Není pravdou, že přepravce zboží nedostal. Termín uvedený při objednání jsme řádně dodrželi. Zboží ovšem zákazník nevyzvedl. Situace vznikla, pravděpodobně z nepozornosti zákazníka při objednávání.

Zákazník si objednal zboží s dodáním na pobočku, na stránkách a také přímo v Košíku upozorňujeme, že se jedná o nejdelší způsob dodání (cca 6 dnů). Také samozřejmě nabízíme rychlejší způsob dodání (2 dny).

Po 4 dnech zákazník volal "Kde je zboží?". Potvrdili jsme okamžité předání přepravci a vysvětlili, že zvolil nejdelší způsob dodání. Sdělili ať vydrží, že v termínu zboží dorazí, což se také stalo. Nicméně zákazník zboží nevyzvedl a napsal zápornou recenzi.

Vezmeme si ponaučení a ještě více zvýrazníme, že termín dodání na pobočku je dlouhý.

• velký výběr zboží
    • komunikace s obchodem
    • nenašla jsem

Doporučuji, vstřícnost a ochota prodejce poradit po telefonu, nebo e-mailu.