pečlivě zabaleno, skvělá komunikace přes chat na webu.

Doručeno až po urgenci po 14-ti dnech, dlouhá doba na to, že inzerují, že zboží je skladem. Ještě navíc poslali náhradu, ne to, co jsem objednal.

Pane Hofmane,
    již se to tu několikrát řešilo. Doprava za 39Kč je pomalá doprava, doručení trvá obvykle 2-3 dny. Pokud chcete doručit zboží rychle, volte PPL za 98Kč. V košíku to máme výslovně uvedeno. Ve vašem případě došlo bohužel ke ztrátě zásilky dopravcem. Toto jste u nás reklamoval až po týdnu, hned druhý den jsme zasílali zboží znovu. Ano, zboží bylo a je skladem a expedovali jsme do 24h od vaší platby a vy to víte. Proč spojujete delší doručovací dobu při dopravě za 39Kč se skladovou dostupností nevím, absolutně to spolu nesouvisí. A náhradu jsme opravdu nezasílali, všechny položky máme skladem v originálu.
    Petr Dvořák

• rychlé zaslání zboží, perfektní.

• Podpora produktu

primo toto konkretni zbozi bylo zde skladem za prijatelnou cenu. dodani bez problemu, za me ok

• velice spokojen

Velmi dobra technicka znalost produktu.

• Dobrá cena baterií
    • Platba předem
    • Dlouhá dodací doba

Obchod sice nabízí levné poštovní 39 Kč, ale je to obyčejná zásilka bez záruky, že když předem zaplatíte za zboží, tak zda ho vůbec dostanete, může se například ztratit zásilka a peníze jste vyhodili oknem.

Paní Nagy,

záruku na doručení máte vždy. Prosím nepište nesmysly. Jako kupující přece vždy reklamujete ztracenou zásilku u prodávajícího a ne u dopravce. Pokud chcete doručení do druhého dne, zvolte PPL za 98Kč. Nikdo Vás nenutí volit dopravu za 39Kč, která má nevýhodu právě v delším doručení.

Petr Dvořák

• velký výběr, rychlost doručení

• Velký výběr zboží

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

České návody

• dobré ceny
    • rychlé jednání

• Zboží bylo doručeno i když se zpožděním.
    • Obchod urguje platbu, která byla provedena převodem a nechce potvrdit přijetí požadované částky. Hrozí do budoucna problémy s vymáháním platby?

Pane Kantore,

objednával jste v pátek večer. V pondělí nebylo zboží odesláno, protože vaše platba nebyla identifikována, špatně jste zadal variabilní symbol. Platba musela být zaevidována ručně naším pracovníkem, z tohoto důvodu se odeslání zpozdilo o 1 den. E-mail s informacemi pro platbu jste obdržel. E-mail o zabalení zásilky jste obdržel. Ten zároveň slouží i jako potvrzení o přijaté platbě. Pokud platíte předem převodem, zásilka je logicky připravena až po přijmutí platby. E-mail o odeslání zásilky jste obdržel. Zvolil jste nejlevnější způsob doručení za 39Kč, u kterého není garantováno dodání do druhého dne. Doručení trvalo nakonec 2 dny. Objednal jste zboží v celkové hodnotě 52Kč. Ujišťuji vás, že marže z expedice takto malé zásilky nepokryje ani náklady na pracovníky, kteří ji vyhotovují. Pokud máte nejmenší pocit, že jinde nakoupíte lépe, prosím udělejte tak, spokojenost bude na obou stranách.

Martin Zoubek

spokojenost,nemám výhrady

• Moznost konzultovat cez chat.
    • Zariadenia s wifi pristupom maju limitovanu velkost cloudu. Privital by som zaznam na SD s vycitanim pripadne aj zobrazenim SD dat podobne ako z cloudu cez wifi.

• Rychlá komunikace a příprava zboží
    • Ochota se změnou času vydání zboží

• Dobře poradili na zákaznickém chatu
    • Zboží pečlivě zabaleno

• Super cena