• Sehnala jsem, co jsem potřebovala
    • Dodací lhůta i přes okamžité zaplacení zbytečně dlouhá a neodpovídá tomu, co mají u zboží napsané

Reakce obchodu Mikromarz

termíny udané v eshopu jsme schopni garantovat jen u způsobu dopravy "PPL - doručení na adresu". Ostatní způsoby dopravy mohou být zpožděny o 1 - 2 dny proti původním předpokladům.
    Jan Sláma

• Hodnotím výrobek č.p. 4946 (WiFi bateriový odečet plynoměru).
    1) Pro běžného PC uživatele poměrně komplikované uvedení do provozu. V návodu jsou nejasnosti/nepřesnosti - vyřešeno telefonicky.
    2) Pro nastavení plynoměru nejsou dostupné tutoriály, což vnímám jako nedostatek pro úspěšné zprovoznění. Opět bez telefonické konzultace by nebylo možné zařízení zprovoznit.
    3) Chybějící aplikace pro mobilní telefon. Archaické webové rozhraní je v dnešní době pro mnoho potenciálních zákazníků velká překážka. Nabízet odesílání emailů přes sms-email (který už většina operátorů zrušila) to jsme cca-20let zpět...

Odstraněním nedostatků získáme velmi dobré řešení na dálkový odečet, který by se dal nabídnout dodavatelům energií pro jejich zákazníky.

• Rychlí a spolehliví. Nakupuji opakovaně.

• Všechno jak má být.

• rychlost realizace objednávky
    • rozumné ceny

• Zboží uváděné skladem není skladem
    • Poslali mi jiné zboží, než jsem si objednal. Asi jim stačí, že je to podobný, toto jsem ještě nezažil
    • Dokonce mi neposlali ani všechno, a některé položky duplicitně
    • Ani jsem nereklamoval, vzhledem k tomu, co mi poslali...a taky šlo o levné součástky
    • Zajímavá komunikace, cca po dvou týdnech jsem se ozval, kde mám zbytek objednávky, a dozvěděl jsem se, že neví kdy, a jestli vůbec bude zboží skladem

Pane Balcárku,
    proč jste se o vaší nespokojenosti nezmínil kolegovi, se kterým jste komunikoval ohledně měřiče, který v době vaší objednávky nebyl viditelně skladem? Pravděpodobně mluvíte o výprodejových položkách rezistorů, kterých jste měl v objednávce cca 100 položek v nejmenším možném množství kusů od každé. Pokud jste měl nějakou položku zduplikovánu na úkor jiné, proč jste to nereklamoval? Prosím byl to výprodej, za velmi nízkou cenu cca 1Kč / kus. Pokud by vám byla zduplikována i třeba celá polovina položek rezistorů, stejně by jste je nikde lépe nepořídil. Ale vy jste nereklamoval ani jednu, proč? A když se vrátím k tomu měřiči, který nebyl v době vašeho objednání viditelně skladem, viditelně skladem není dodnes, proto jsme vám za něj vrátili peníze.
    Za tým Mikromarz
    Jan Sláma

• Nedodaly celou objednávku i když ji odsouhlasili na Eshopu měli více kusu než mohly dodat. Žádné upozornění.

Špatná komunikace obchodu.

Pane Špačku,
    o tom, že zasíláme obě páječky samostatně z důvodu avizované skladové neodstupnosti jste věděl předem a akceptoval to jak odpovědí do emailu, tak i převzetím a zaplacením první páječky. Dopravu druhé páječky platíme my, vy budete platit pouze čistou cenu za páječku. Celková cena tedy zůstává stejná.
    Martin Zoubek

Vše v pořádku.

Vyhoda - rychla dodavka , velmi dobre poradenstvi

• Krásně zabalené a rychle doručené

rychlost

OK

Rychlé a kvalitní dodání

• Dobrá cena
    • rýchle dodanie

Dostal jsem, co jsem objednal
    příznivé ceny, rychlé dodání

Vše OK

Ochota při komunikaci před nákupem

• rychlost dodání

bez výhrad

Pohodovy obchod.Malinko mi chybi USB vystup,ale takoveto provedeni jsem si vybral,moje chyba xD.Nejvetsi test teprve probehne.