• Nedorazilo veškeré zboží

Objednal jsem si jednotlivé samolepky - celkem 55ks za 8kč/ks,tj. 440 kč.Ale čísla 23,25,29,69,132 vůbec nedorazila.Postupně to s dcerou lepíme a teď jsme akorát zklamaní.Takže sbírka komplet není a ještě jsem přišel o 40 kč.

Zboží vůbec nemají skladem a peníze zpět neposlali, jen sliby.

Reakce obchodu meta-shop

zboží, které jste si objednala, bylo v našem systému uvedeno jako skladem, bohužel fyzicky jsme zboží nedohledali (jen částečně). Částka 113,-kč Vám byla odeslána na účet. Prosím o kontrolu, uvidíte, že tam platba bude.

S pozdravem Meta-shop

Objednali jsme kufřík na výtvarné potřeby, pro vnuka do 1.třídy, s obrázkem Jak vycvičit draka. Za cenu 259 kč jsme očekávali kvalitu. Kufřík není potištěn obrázkem, ale je polepen fólií, která na některých místech nedrží. Kufřík celkově vypadá jako nekvalitní.

Reakce obchodu meta-shop

kufřík je dodáván českým výrobcem, který ručí za kvalitu dodávaného zboží. Samozřejmě pokud nejste s produktem spokojena, tak můžete zboží reklamovat a my Vám ho vyměníme.

S pozdravem Meta-shop.cz

• Velmi mizerná počáteční komunikace.

Zboží jsem objednala 9.11., přišlo mi mailem potvrzení objednávky. Když se dál nic nedělo, tak asi po 5ti dnech, možná déle jsem se mailem dotázala na stav, jelikož jsem toto zboží objednávala jako dárek k narozeninám. Asi po týdnu se mi ozval zástupce z tohoto e-shopu, že to je smůla, že se zásilka ztratila a že zrovna toto zboží bylo poslední, ale že do Vánoc zboží dorazí. Je to zvláštní, protože běžně dostane člověk mail o expedici a rovněž informaci ze Zásilkovny. Nic takového mi nepřišlo. Nakonec jsme se dohodli na nějakém datu a zboží mi skutečně přišlo 28.11. Takže ve finále to fungovalo, ale byl velmi nepříjemný ten stres, zda se to do narozenin stihne. Dokáži pochopit, že se stane, že zboží není, ale očekávala bych otevřenou komunikaci.

Reakce obchodu meta-shop

je nám líto, že jste nebyla spokojena. Kontaktovali jsme Vás ihned, jakmile jsme zjistili, že zásilka není dohledatelná ( a to v době kdy nám stále nedorazila doběrečná platba od dopravce). Vzhledem k tomu, že jsme odeslali poslední kus, museli jsme (jak jsme Vás také informovali ) zboží okamžitě doobjenat. To se také stalo a jakmile nám zboží dorazilo, tak jsme odeslali okamžitě k Vám.
    I s přihlédnutím na hodnocení níže můžete vidět, že se zákazníky komunikujeme okamžitě, když je potřeba nebo zjistíme určitou komplikaci. Tak to bylo i ve Vašem případě. Ale jsme rádi, že Vám zásilka v pořádku dorazila a dobře posloužila.