• Rychle dodani
    • Zbozi odpovida popisu
    • Osobni vyzvednuti bez poplatku

Doporucuji obchod

• Nedorazilo veškeré zboží

Objednal jsem si jednotlivé samolepky - celkem 55ks za 8kč/ks,tj. 440 kč.Ale čísla 23,25,29,69,132 vůbec nedorazila.Postupně to s dcerou lepíme a teď jsme akorát zklamaní.Takže sbírka komplet není a ještě jsem přišel o 40 kč.

Zboží vůbec nemají skladem a peníze zpět neposlali, jen sliby.

Reakce obchodu meta-shop

zboží, které jste si objednala, bylo v našem systému uvedeno jako skladem, bohužel fyzicky jsme zboží nedohledali (jen částečně). Částka 113,-kč Vám byla odeslána na účet. Prosím o kontrolu, uvidíte, že tam platba bude.

S pozdravem Meta-shop

Objednali jsme kufřík na výtvarné potřeby, pro vnuka do 1.třídy, s obrázkem Jak vycvičit draka. Za cenu 259 kč jsme očekávali kvalitu. Kufřík není potištěn obrázkem, ale je polepen fólií, která na některých místech nedrží. Kufřík celkově vypadá jako nekvalitní.

Reakce obchodu meta-shop

kufřík je dodáván českým výrobcem, který ručí za kvalitu dodávaného zboží. Samozřejmě pokud nejste s produktem spokojena, tak můžete zboží reklamovat a my Vám ho vyměníme.

S pozdravem Meta-shop.cz

• zásilkovna

Všechno OK, rychlé dodání.

• osobni pristup
    • nejistota pri komunikaci

Objednaval jsem zbozi oznacne "na sklade" jako darek k narozeninam. Po par dnech jsem se dotazal, zda jiz bylo odeslano, nebot jsem o tom nedostal vyrozumeni. Hned dalsi den mi zavolali, ze aby se to dorucilo vcas, poslou to pres PPL misto postou. Vse se tak stihlo k me naproste spokojenosti. Povazuji to za velmi vstricny pristup. Diky.

• Ceny, rychlost, komunikace.

• Velký výběr
    • Ceny

Nakupovala jsem zde poprvé, ale nemám absolutně žádné výhrady.

• Rychlé vyřízení, ochota, perfektní (!!!) zabalení každého produktu zvlášť i celého balíčku - naprostá spokojenost

rychle a dobře

Velký výběr puzzle a bleskové dodání !

• Rychlost, zboží přišlo v pořádku

• Zajímavé ceny

• Rozmanitost sortimentu
    • Dobrá dostupnost
    • Rychlé dodání na pobočku

• skvělá komunikace, domluva, za pár dní bylo zboží vyzvednuto, vše v pořádku

• bleskové vyřízení

• Vyrizeni me objednavky bylo skvele, i pres male komplikace, s dorucenim do Vanoc, bylo vse zajisteno na vybornou. Soucinnost s prodavajicim byla skvela, snazili se mi maximalne vyjit vstric. Ocenuji velmi individualni pristup k zakaznikovi. Dekuji moc

první dojem z kufříku:
    pevná konstrukce , pěkné provedení,vypadá kvalitně

• Přehlednost stránek
    • Ceny zboží

Velmi rychlé doručení zboží..což bylo teď před Vánoci super :) skvělé ceny..mohu jen a jen doporučit!!