• Rychlá akce, český výrobek, kvalitní.

Děkujeme! :)

• Kvalitní nabídka zboží.

Ceny.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za Váš příspěvek k hodnocení!

• Všeobecně standardní kvalita
    • Seznam ponožek je hůře přehledný

E-shop funguje dle dnes očekávaných standardů, bez zádrhelů.

Seznam ponožek je ale trochu méně přehledný - zkratky jako HBS, TSM, SKW, apod mi nic neříkají. Jistě, je možné je filtrovat, ale to pomáhá jen když člověk už míří na něco konkrétního, ne když si chce nejprve udělat nějaký přehled.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za příspěvěk k hodnocení!
    Jsme rádi, že nás vnímáte přirozeně jako obchod, který funguje dle dnes očekávaných standardů.
    Pro nás je to vizitka, že náš běžný dlouhodobý standard je tak také vnímán na straně zákazníka.

K Vaší poznámce k názvu ponožek, jak jsme komunikovali již i v rámci komentáře na FB: názvy produktů daných značek znamenají především pouze katalogové označení produktu, aby se, kromě EAN a SKU pro zákazníka název odlišil. Zkratky např. SKW, WHI atp. tak znamenají asi tolik co triko s názvem QUIDO, nebo ATILA.

Jinak je tomu ale u naší privátní značky EGLOO, kdy např. u ponožek HBS zkratka znamená Hike, Bike, Ski, ale totéž je kromě zkratky názvu rovněž v popisu názvu i obsahu. Především pak v parametrech, kdy lze produkty pomocí parametrických filtrů dále třídit. Např. Aktivita > Lyže / Cyklistika / Turistika atp., což je samo o sobě mnohem podstatnější. U vozů různých značek také může být jedno, jaké je označení názvu, podstatná je motorizace, jízdní vlastnosti, prostorové řešení, karoseriie atd., tedy parametry vozu, podle kterých si vybíráte. ;)
    A právě filtry, v našem případě, takto umožňují udělat si dobrý přehled podle zamýšleného účelu použití.

• velmi rychlá objednávka, vše kvalitní

Děkujeme!

• Rychlost kvalita

• Kvalita zboží, rychlost doručení

Mohly by být občas slevy na zboží

• Vyrobky jsou kvalitni a krasny

• Kvalita

• Kvalita zboží